Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Rektorová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bára Rektorová — poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Bára Rektorová:
Mám firmu Palačinkárna Galetka. Děláme palačinkové cateringy a občerstvení pro firmy a provozujeme stánky s francouzskými palačinkami mimo jiné na farmářských trzích v Praze. Bářino školení mi pomohlo se opravdu zamyslet nad tím, co dělám. Ujasnit si a upřesnit jádro mého byznysu, zaměřit se na podstatné věcí a snažit se co nejvíce osekávat ty méně důležité. Pomohlo mi to také si více strukturovat a rozvrhnout mou fyzickou i duševní práci. Bavilo mne také se bavit o problematice týkající se gastra s ostatními účastníky a samozřejmě s Bárou. Někdy se člověk cítí osamocen se svými pochybami, jestli dělá věci správně. A často nemá možnost si o tom do hloubky s někým promluvit. Bářino školení je ideální místo k tomu, kde se můžeme uvolnit, popustit uzdu studu a nahlas se pokusit definovat, jak to vlastně s gastrobyznysem máme. Konkrétní dopad na mé podnikání vidím například v tom, že se mi daří lépe pochopit, co vlastně klient ode mne očekává. Dokáži jasněji formulovat, co mu mohu a chci nabídnout a stát si za tím. Myslím, že to je jeden z důvodu, proč mám nyní více firemních klientů než minulý rok.

Andrea Ernyei

Palačinkárna Galetka
Mám malou cukrářskou výrobnu. Školení u Báry mi velmi pomohlo ujasnit si své myšlenky a nápady, dalo mi sílu stát si za zvolenou cestou a donutilo mě systematičtěji pracovat na věcech okolo mého podnikání. Dále mě utvrdilo v tom, že některé věci dělám správně a na některé věci mě navedlo. Pro mé podnikání bylo školení velmi prospěšné.

Simona Machurová

cukrářka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS