Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bára Rektorová > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bára Rektorová — poradce, mentor a kouč pro podnikání v gastronomii

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Bára Rektorová:
Bářino suši jsme si objednali dva roky po sobě, když jsme připravovali vánoční event pro našeho klienta Sen Development. Téma prvního ročníku bylo Japonsko, takže jsme dostali doporučení na Báru. Její suši bylo tak úspěšné, že jsme ho objednali i druhý rok, i když event už neměl s Japonskem nic společného. Věděli jsme, že suši od Báry dodá našim akcím to správné kouzlo. Děkujeme!

Omri Goz

místopředseda Kultura jinak o.s.
Paní Rektorovou jsem oslovil, protože jsem se chtěl naučit připravovat sushi. Celý kurz, který jsem absolvoval se svojí přítelkyní, probíhal v přátelském duchu. I proto bych rád poděkoval paní Rektorové za její přístup a samozřejmě za její umění a rady. V neposlední řadě díky za rozšíření mé soukromé praxe ve vaření a přípravě jídel.

Lukáš Kotouček

lukass79@seznam.cz ~ 775 191 113
Sushi od Báry Rektorové bylo první, které jsem v životě jedla a byl to pro mě nevšední zážitek. Moc se mi líbila celá prezentace výroby sushi a také Báry poučný doplňující komentář. Moc ráda jsem se příjemnou a názornou formou dozvěděla tolik zajímavého o tomto jídle. Báru vřele doporučuji, pokud chcete uspořádat nevšední zážitek pro své zaměstnance nebo obchodní partnery.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka pro živnostníky a malé firmy
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS