Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Brůnová Botková

Mgr. Barbora Brůnová Botková

ilustrátorka a grafička

Mgr. Barbora Brůnová Botková

Dělám digitální i ruční ilustrace pro děti a dospělé s hravou duší. Mé obrázky se hodí do knih, časopisů, letáků i na web. Vymyslím a ztvárním pro vás jakékoli motivy a témata, od komiksů přes maskoty až po loga.

Spolupracuji s nakladatelstvími, reklamními agenturami i nezávislými profesionály a mám mnoho referencí: nakladatelství Slovart, Fragment, Edice České televize, časopisy Časostroj, Pastelka a další. Výtvarnou výchovu jsem vystudovala v rámci učitelského oboru pro střední školy. Několik let jsem vyučovala. Kreativní práce však nad tou osvětovou začala převládat a momentálně se plně věnuji vlastní tvorbě.

Sešívání republiky:

Karel IV. v kouzelném kukátkuDráček Drápek a Království ohněŽeny | volná tvorbaMohelnice | ilustrovaný komiksRusovláska, ilustrace
Zobrazit všech 82 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Barbora Brůnová Botková
Na Lánech 106
Litomyšl (Pardubický kraj)
570 01
Mobil:777 598 647
Email:ilustracebbb@gmail.com
Web:www.barborabrunova.cz
Facebook:Facebook www.barborabrunova.cz
:87592126

Doporučení z první ruky

Ilustrace Barbory Botkové jsou pro předškoláky a děti mladšího školního věku dobře „čitelné“, srozumitelné. Ocenění zaslouží originalita a jedinečný „rukopis“, pečlivost zpracování. Přes prvotní dojem jednoduché kresby věrně a náročně vystihují zpracovávané téma. Vyzdvihnout je třeba i smysl pro detail, u ilustrací zobrazujících historická témata pak jejich přesnost. Na místě je zmínit i odpovědnost výtvarnice a ilustrátorky pokud jde o dodržování smluvených termínů. Vzorná je komunikace se zadavatelem, ochota předkládat před definitivním dokončením ilustrací jejich skici k vyjádření a konečnému schválení.
Miroslav Jalovecký
šéfredaktor časopisu Pastelka

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS