Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Brůnová Botková

Mgr. Barbora Brůnová Botková

ilustrátorka a grafička

Mgr. Barbora Brůnová Botková

Dělám digitální i ruční ilustrace pro děti a dospělé s hravou duší. Mé obrázky se hodí do knih, časopisů, letáků i na web. Vymyslím a ztvárním pro vás jakékoli motivy a témata, od komiksů přes maskoty až po loga.

Spolupracuji s nakladatelstvími, reklamními agenturami i nezávislými profesionály a mám mnoho referencí: nakladatelství Slovart, Fragment, Edice České televize, časopisy Časostroj, Pastelka a další. Výtvarnou výchovu jsem vystudovala v rámci učitelského oboru pro střední školy. Několik let jsem vyučovala. Kreativní práce však nad tou osvětovou začala převládat a momentálně se plně věnuji vlastní tvorbě.

Sešívání republiky:

Karel IV. v kouzelném kukátkuDráček Drápek a Království ohněŽeny | volná tvorbaMohelnice | ilustrovaný komiksRusovláska, ilustrace
Zobrazit všech 82 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Barbora Brůnová Botková
Na Lánech 106
Litomyšl (Pardubický kraj)
570 01
Mobil:777 598 647
Email:ilustracebbb@gmail.com
Web:www.barborabrunova.cz
Facebook:Facebook www.barborabrunova.cz
:87592126

Doporučení z první ruky

V roce 2018 jsme připravili kompletní projekt k oslavě 700 let od první písemné zmínky města Vlašimi. Šlo o sérii akcí, upomínkových předmětů a dalších aktivit. Mezi ně patřilo i ztvárnění příběhu o historii města. Pro obrazovou část jsme si vybrali kresby Barbory, protože se nám hodily nejvíce do konceptu. Barbora umí malovat nejen přijatelně pro všechny věkové kategorie, dokáže také zachytit velmi reálně místa a objekty, které jsou dominantami a pro veřejnost jsou tak i velmi dobře rozpoznatelné. Spolupráce od nabídky, prvního setkání až po velmi rychlou realizaci byla naprosto neuvěřitelná a skvělá. Do budoucna připravujeme další projekty a budeme moc rádi, když s Barborou budeme moci i nadále spolupracovat.
Vladislav Slezák

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS