Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Brůnová Botková

Mgr. Barbora Brůnová Botková

ilustrátorka a grafička

Mgr. Barbora Brůnová Botková

Dělám digitální i ruční ilustrace pro děti a dospělé s hravou duší. Mé obrázky se hodí do knih, časopisů, letáků i na web. Vymyslím a ztvárním pro vás jakékoli motivy a témata, od komiksů přes maskoty až po loga.

Spolupracuji s nakladatelstvími, reklamními agenturami i nezávislými profesionály a mám mnoho referencí: nakladatelství Slovart, Fragment, Edice České televize, časopisy Časostroj, Pastelka a další. Výtvarnou výchovu jsem vystudovala v rámci učitelského oboru pro střední školy. Několik let jsem vyučovala. Kreativní práce však nad tou osvětovou začala převládat a momentálně se plně věnuji vlastní tvorbě.

Sešívání republiky:

Karel IV. v kouzelném kukátkuDráček Drápek a Království ohněŽeny | volná tvorbaMohelnice | ilustrovaný komiksRusovláska, ilustrace
Zobrazit všech 82 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Barbora Brůnová Botková
Na Lánech 106
Litomyšl (Pardubický kraj)
570 01
Mobil:777 598 647
Email:ilustracebbb@gmail.com
Web:www.barborabrunova.cz
Facebook:Facebook www.barborabrunova.cz
:87592126

Doporučení z první ruky

S ilustrátorkou paní Barborou Botkovou byla pro nás radost spolupracovat. Komunikace vždy probíhala bezproblémově, její reakce byly vždy rychlé, přitom uvážené. Vážíme si jejího vstřícného jednání, ze kterého je cítit snaha pochopit zadání a maximálně vyhovět představám a požadavkům zadavatele. Také velice oceňujeme její kreativitu, empatii, chápavost, problém jí nečinily ani dodatečné požadavky na úpravy obrázků. Proto se velmi těšíme na naši další spolupráci.
František Ševčík
jednatel společnosti BS MODEL

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS