Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Brůnová Botková

Mgr. Barbora Brůnová Botková

ilustrátorka a grafička

Mgr. Barbora Brůnová Botková

Dělám digitální i ruční ilustrace pro děti a dospělé s hravou duší. Mé obrázky se hodí do knih, časopisů, letáků i na web. Vymyslím a ztvárním pro vás jakékoli motivy a témata, od komiksů přes maskoty až po loga.

Spolupracuji s nakladatelstvími, reklamními agenturami i nezávislými profesionály a mám mnoho referencí: nakladatelství Slovart, Fragment, Edice České televize, časopisy Časostroj, Pastelka a další. Výtvarnou výchovu jsem vystudovala v rámci učitelského oboru pro střední školy. Několik let jsem vyučovala. Kreativní práce však nad tou osvětovou začala převládat a momentálně se plně věnuji vlastní tvorbě.

Knihy:

Karel IV. v kouzelném kukátkuDráček Drápek a Království ohněŽeny | volná tvorbaMohelnice | ilustrovaný komiksKarel IV. v kouzelném kukátku
Zobrazit všech 61 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Barbora Brůnová Botková
Na Lánech 106
Litomyšl (Pardubický kraj)
570 01
Mobil:777 598 647
Email:info@barborabotkova.cz
Web:www.barborabotkova.cz
Facebook:Facebook www.barborabotkova.cz
:87592126

Doporučení z první ruky

Bára Botková patří mezi ilustrátorskou špičku. Kredit jejích děl roste již dnes ve všech směrech a práce s ní pro mě vždy znamenala radost a čest. Přes veškeré mé značné nároky na výsledek se vždy dokázala přenést s nadhledem a zadání splnila nejen přesně dle mých představ, ale navíc vždy do ilustrace vtiskla svůj jedinečný a osobitý rukopis. Rychlost její práce je úžasná a pouze podtrhuje její zápal pro tvorbu samotnou. Skromnost, schopnost naslouchat, profesionalita a kouzelné ilustrace nádherného světa dětí, do kterého sám patřím – to jsou důvody, proč budu vždy za spolupráci s Bárou tolik vděčný.
Igor Kratochvíl
graphic designer / Miele

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS