Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Barbora Brůnová Botková

Mgr. Barbora Brůnová Botková

ilustrátorka a grafička

Mgr. Barbora Brůnová Botková

Dělám digitální i ruční ilustrace pro děti a dospělé s hravou duší. Mé obrázky se hodí do knih, časopisů, letáků i na web. Vymyslím a ztvárním pro vás jakékoli motivy a témata, od komiksů přes maskoty až po loga.

Spolupracuji s nakladatelstvími, reklamními agenturami i nezávislými profesionály a mám mnoho referencí: nakladatelství Slovart, Fragment, Edice České televize, časopisy Časostroj, Pastelka a další. Výtvarnou výchovu jsem vystudovala v rámci učitelského oboru pro střední školy. Několik let jsem vyučovala. Kreativní práce však nad tou osvětovou začala převládat a momentálně se plně věnuji vlastní tvorbě.

Sešívání republiky:

Karel IV. v kouzelném kukátkuDráček Drápek a Království ohněŽeny | volná tvorbaMohelnice | ilustrovaný komiksRusovláska, ilustrace
Zobrazit všech 82 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Barbora Brůnová Botková
Na Lánech 106
Litomyšl (Pardubický kraj)
570 01
Mobil:777 598 647
Email:ilustracebbb@gmail.com
Web:www.barborabrunova.cz
Facebook:Facebook www.barborabrunova.cz
:87592126

Doporučení z první ruky

Měli jsme milou příležitost spolupracovat s Barborou na vytváření zápisníku z cest pro děti „Můj cestovní deník“ aneb Lily a Martin na cestách. Později jsme také spolupracovali na „Můj školní blog“, školní kronice pro každého. Barbora se dokáže vcítit do nápadu a přichází i se svými návrhy. Je naprosto spolehlivá v termínech a flexibilní v případech nutných oprav či úprav. O kvalitě obrázků ani není třeba mluvit, protože její styl se nám moc líbí a hlavně se líbí dětem, což byl dobrý důvod pro kus společné cesty. Spolupráci s Barborou mohu jen doporučit!
Jana Franková
Alcatravel

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS