Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Žáková

Barbora Žáková

interiérová designérka

Barbora Žáková
Barbora Žáková - logo

Nabízím profesionální návrhy interiérů, ale také redesign, dekorování a související poradenství:

 1. Komplexní návrh interiéru – po základní konzultaci, ujasnění vašich požadavků a přeměření místnosti vám dodám:
  • návrh dispozičního řešení,
  • koláž pro určení stylu, atmosféry a barev,
  • vzorkovnici materiálů,
  • 3D vizualizaci vybrané varianty,
  • podklady pro výrobu nábytku či stavební úpravy,
  • nákupní seznam s odkazy.
 2. Redesign interiéru – návrh řešení staršího, již zařízeného interiéru s využitím některých stávajících prvků, doplnění o nové dekorace, textilie, osvětlení, příp. změna výmalby či tapety za účelem oživení interiéru s nižšími náklady oproti zcela novému designu. V některých případech lze službu poskytnout online.
 3. Dekorování/dolaďování interiéru – doplnění novějšího prostoru, který je již zařízený, ale chybí v něm teplo domova nebo chcete docílit sympatičtějšího dojmu ve svém salónu, kadeřnictví apod. Někdy více, někdy méně doplňků, dekorací či textilií nebo květin dokáží s interiérem divy.

Ukázky práce:

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje
Zobrazit všech 63 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Telnice (Jihomoravský kraj)

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co navrhuji

Navrhuji kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, pracovny, koupelny, předsíně, chodby apod. Dále prostory v exteriéru jako terasy, balkóny, příp. pergoly, čímž se může velmi efektně propojit interiér s venkovní částí vašeho obydlí. Také navrhuji menší komerční prostory, např. kadeřnické či kosmetické salóny, recepce, kavárny aj.

Kdy mohu pomoci

 • Máte nový dům či byt a nevíte si rady s jeho zařízením?
 • Zrekonstruovali jste dům a nevíte jak ho zařídit?
 • Máte kusy nábytku, ale nedaří se interiér doladit a zútulnit?
 • Chystáte se na rekonstrukci nebo větší úpravy interiéru?
 • Nebaví vás shánění nábytku ani doplňků, bojíte se, že nezkombinujete jednotlivé věci tak, aby byl finální výsledek opravdu dobrý?
 • Jste časově vytížení?

Praktický interiér, kde se budete cítit dobře

Zařídit místnost funkčně a prakticky je pro mě samozřejmostí, velkou pozornost ale věnuji také celkovému dojmu a atmosféře. Mým cílem je vytvořit vždy harmonický, sladěný interiér, ve kterém se bude klient cítit komfortně, uvolněně a příjemně – respektuji požadavky a přání klienta, tedy i to, v čem se cítí nejlépe. Kvalita bydlení nebo prostředí, ve kterém se často vyskytujeme, se odráží na naší psychice, náladě. Ráda se budu podílet na vaší domácí pohodě. Chci, aby vám doma bylo útulně a krásně.

Se vším vám ráda pomohu. Investice do mých služeb se vám vrátí nejen v podobě ušetřeného času, ale mnohdy i peněz, jelikož se vyhnete postupnému nahodilému nakupování různých nesourodých kusů nábytku a doplňků, které, ač samy o sobě mohou být krásné, spolu toužený efekt mnohdy nepřinesou.

Jak probíhá spolupráce

Veškeré informace si vyměníme na první nezávazné schůzce, ujasníme si představy nejen o interiéru samotném, ale i o vzájemné spolupráci a dalším průběhu. Některé služby lze pohodlně využít i online. Z vaší strany bude zapotřebí pouze místnost nafotit, případně přeměřit určitá místa (např. okna kvůli závěsům apod.), podklady zaslat a sdělit mi vaše požadavky (nedostanu-li zcela volnou ruku).

Kontaktní informace

Mobil:775 110 986
Email:barbora.zakova@outlook.cz
Účet:274136829 / 0300 (ČSOB)
:01804570

Doporučení z první ruky

Paní Žákovou jsme oslovili s žádostí o návrh řešení úložného prostoru do nově vzniklého zádveří v naší chodbě. Dle tohoto návrhu nám byla vyrobena na míru skříň, botník a věšák v jednom, s maximálním využitím dostupného místa. S výsledkem jsme jak z estetického, tak i z praktického hlediska velmi spokojeni. Také nám ochotně poradila, jak do budoucna prostor doladit (tapety, zrcadlo, doplňky apod.) tak, aby zádveří s navazující chodbou působilo harmonicky.
Petra Mácová
Brno – venkov

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS