Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Žáková

Barbora Žáková

interiérová designérka

Barbora Žáková
Barbora Žáková - logo

Nabízím profesionální návrhy interiérů, ale také redesign, dekorování a související poradenství:

 1. Komplexní návrh interiéru – po základní konzultaci, ujasnění vašich požadavků a přeměření místnosti vám dodám:
  • návrh dispozičního řešení,
  • koláž pro určení stylu, atmosféry a barev,
  • vzorkovnici materiálů,
  • 3D vizualizaci vybrané varianty,
  • podklady pro výrobu nábytku či stavební úpravy,
  • nákupní seznam s odkazy.
 2. Redesign interiéru – návrh řešení staršího, již zařízeného interiéru s využitím některých stávajících prvků, doplnění o nové dekorace, textilie, osvětlení, příp. změna výmalby či tapety za účelem oživení interiéru s nižšími náklady oproti zcela novému designu. V některých případech lze službu poskytnout online.
 3. Dekorování/dolaďování interiéru – doplnění novějšího prostoru, který je již zařízený, ale chybí v něm teplo domova nebo chcete docílit sympatičtějšího dojmu ve svém salónu, kadeřnictví apod. Někdy více, někdy méně doplňků, dekorací či textilií nebo květin dokáží s interiérem divy.

Ukázky práce:

Rekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokojeRekonstrukce kuchyně a obývacího pokoje
Zobrazit všech 63 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Místo:

Telnice (Jihomoravský kraj)

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Co navrhuji

Navrhuji kuchyně, jídelny, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, pracovny, koupelny, předsíně, chodby apod. Dále prostory v exteriéru jako terasy, balkóny, příp. pergoly, čímž se může velmi efektně propojit interiér s venkovní částí vašeho obydlí. Také navrhuji menší komerční prostory, např. kadeřnické či kosmetické salóny, recepce, kavárny aj.

Kdy mohu pomoci

 • Máte nový dům či byt a nevíte si rady s jeho zařízením?
 • Zrekonstruovali jste dům a nevíte jak ho zařídit?
 • Máte kusy nábytku, ale nedaří se interiér doladit a zútulnit?
 • Chystáte se na rekonstrukci nebo větší úpravy interiéru?
 • Nebaví vás shánění nábytku ani doplňků, bojíte se, že nezkombinujete jednotlivé věci tak, aby byl finální výsledek opravdu dobrý?
 • Jste časově vytížení?

Praktický interiér, kde se budete cítit dobře

Zařídit místnost funkčně a prakticky je pro mě samozřejmostí, velkou pozornost ale věnuji také celkovému dojmu a atmosféře. Mým cílem je vytvořit vždy harmonický, sladěný interiér, ve kterém se bude klient cítit komfortně, uvolněně a příjemně – respektuji požadavky a přání klienta, tedy i to, v čem se cítí nejlépe. Kvalita bydlení nebo prostředí, ve kterém se často vyskytujeme, se odráží na naší psychice, náladě. Ráda se budu podílet na vaší domácí pohodě. Chci, aby vám doma bylo útulně a krásně.

Se vším vám ráda pomohu. Investice do mých služeb se vám vrátí nejen v podobě ušetřeného času, ale mnohdy i peněz, jelikož se vyhnete postupnému nahodilému nakupování různých nesourodých kusů nábytku a doplňků, které, ač samy o sobě mohou být krásné, spolu toužený efekt mnohdy nepřinesou.

Jak probíhá spolupráce

Veškeré informace si vyměníme na první nezávazné schůzce, ujasníme si představy nejen o interiéru samotném, ale i o vzájemné spolupráci a dalším průběhu. Některé služby lze pohodlně využít i online. Z vaší strany bude zapotřebí pouze místnost nafotit, případně přeměřit určitá místa (např. okna kvůli závěsům apod.), podklady zaslat a sdělit mi vaše požadavky (nedostanu-li zcela volnou ruku).

Kontaktní informace

Mobil:775 110 986
Email:barbora.zakova@outlook.cz
Účet:274136829 / 0300 (ČSOB)
:01804570

Doporučení z první ruky

Nastěhovali jsme se do rekonstruovaného domečku. Ovšem zařídit se nám ho moc nedařilo. Měla jsem sice nějakou představu, ale nevěděla, jak ji zrealizovat. Mám ráda výrazné syté barvy (např. červenou), a proto jsem se bála, aby výsledek nebil moc do očí. Manželův známý je architekt a z vlastní iniciativy nám udělal 3D návrh interiéru. Já jsem se v tom ale vůbec neviděla. Potřebovala jsem totiž někoho, kdo bude chápat mé představy a dá je dohromady tak, aby působily příjemně jako celek (i pro ostatní). Kamarádka mi říkala, že paní Žáková se právě skvěle umí vcítit do svého zákazníka. A je to skutečně pravda! Takže výsledek je takový, že v něm cítím sebe. Přesto by mě nic takového samotnou nikdy nenapadlo. A tak krásně to do sebe zapadá! Například jsem chtěla výrazné syté barvy (červenou nebo růžovo-fialovou) a to původně na zeď. Dát tyto výrazné barvy spíš do doplňků mě vůbec nenapadlo. Teď to působí jako celek hezky. Není to šílené, jako kdybych to navrhovala já, a přesto je v tom to, co jsem si přála. Z návrhů mám pocit, že je v nich kus mě samé. Musím také ocenit její trpělivost. Navíc mi vždy skvěle vysvětlila, proč je některé řešení lepší a co jak ve výsledku působí. Já jsem si totiž konečný výsledek, narozdíl od paní Žákové, dopředu moc představit neuměla. A nakonec musím říct, že měla vždy pravdu. Respektovala i naši finanční představu. Super bylo, že se vždy snažila myslet dopředu, např. v dětském pokoji se snažila, aby byl s menšími změnami použitelný i jak děti povyrostou. Obecně mám pocit, že mi mluvila z duše a dbala na moje představy. Navíc je moc milá a sympatická a dá se s ní dobře domluvit. Nakonec nás s manželem inspirovala k tomu, abychom zvelebili nejen obývací pokoj, ale i dětský pokoj. Najednou, když vidíte, že to jde, tak chcete mít všechno hezčí.
Lucie Horáková

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS