Blanka Čapková

ilustrátorka a grafická designérka

Status: dostupná k příležitostným projektům Působnost: celý svět

Jako ilustrátorka a kreativní grafička vám nejenže nakreslím poutavé ilustrace, ale umím je i graficky zpracovat pro jakékoliv další použití. Nejčastěji tvořím:

  • Digitální ilustrace – obrázky pro webové stránky a tištěné materiály, kreslené bannery, pohádkové a snové ilustrace, postavy, japonské motivy;
  • Grafický design – tiskoviny, vizitky, grafické materiály pro reklamu a propagaci;
  • PowerPointové prezentace – grafické nabídky a profesionální prezentace v MS PowerPoint.

Mám přes 5 let praxe, dlouhodobě kreslím obrázky pro online obchody jako je Redbubble, Zazzle, Printful a další. Také jsem zpracovávala grafické prezentace pro firmy Compass GroupSudop Praha.

Pracuji v programech balíčku Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign), pro kresbu a ilustrace používám Clip Studio Paint a pro tvorbu prezentací MS PowerPoint.

Blanka Čapková

Kontakty

Blanka Čapková
Spišská 3669
Havlíčkův Brod (Kraj Vysočina)
580 01

Doporučení
z první ruky

Blanka Čapková mi navrhla a nakreslila digitální ilustraci mé originální postavy, kterou hraju ve hře Dungeons&Dragons. Během tvorby se mnou konzultovala, aby kresba odpovídala mým představám a Blanka nemusela zbytečně nic měnit a předělávat. S kresbou jsem byla velmi spokojená, dostala jsem ji v rozumném čase za příjemnou cenu a komunikace probíhala bez problémů, takže můžu Blanku všem doporučit 🙂

Alena Paulusová