Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohdan Heblík > Obrazové portfolio > Design brožury pro East Doc Platform 2015 (součást Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů)

Design brožury pro East Doc Platform 2015 (součást Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů)

Odkaz: http://www.kofila.com/projects/east-doc-platform--2015/
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 19 položek v této galerii:

Design brožury pro East Doc Platform 2015 (součást Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů)
« Předcházející Grafický design pro Českou filharmonii | katalog a slovník v jednom  (zobrazit v plné velikosti)Obalový design pro filmovou kolekci režiséra Jima Jarmusche 2016  (zobrazit v plné velikosti)Design brožury pro East Doc Platform 2015 (součást Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Vizuál pro Czech Docs 2014  (zobrazit v plné velikosti)Grafický design knihy Vzpomínky ženy bez piana – Můj život s Luisem Buňuelem  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Bohdan Heblík

Bohdan Heblík

grafický designér — Originální grafický design především pro kulturní a umělecké projekty. Kreativní řešení se specializací na formát plakátu. Tematické nadšení pro film a vše okolo něj. Dvě nominace European Design Awards, vlastní výstavy, dekáda zkušeností.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 2 doporučení
Mobil: 777 601 392 ~ Email: jsem@kofila.com ~ Web: www.kofila.com
Místo: Heřmanův Městec (Pardubický kraj) ~ Působnost: Praha, celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Bohdan Heblík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS