Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohumila Ďurišová

Bohumila Ďurišová

virtuální asistentka a konzultantka

Bohumila Ďurišová
Bohumila Ďurišová - logo

Vyřídím to za vás. Jako virtuální asistentka vám pomůžu s vedením agendy, korespondencí, přepisem textů nebo rešerší. Administrativa je moje doména. Pokud se vám na stole kupí úkoly, které potřebujete delegovat, pojďme je rychle vyřešit:

 • virtuální asistence – od drobných nákupů po marketing na sociálních sítích
  • administrace webových stránek
  • tvorba článků a korektury pro webové texty
  • rešerše na internetu
  • vyřizování korespondence
  • příprava databází potenciálních klientů
  • správa sociálních sítí
  • online monitoring
  • emailová komunikace s klienty
  • překlady textů, dokumentů a knih ze slovenštiny do češtiny
 • kurzy a workshopy – pro začínající i zkušenější virtuální asistentky

Mám technické vzdělání, obor management elektrotechniky, a právě zde vznikla moje láska k IT a technologiím. Přes 10 let jsem pracovala v oblasti zákaznického servisu, telemarketingu a obchodu – od velkých korporací po rodinné firmy. Ovládám češtinu, slovenštinu a angličtinu (státní zkouška). Přednášela jsem na Festivalu Digitálních Nomádů a mj. jsem založila vzdělávací portál pro ženy Nádherná.sk. Mým životním krédem je: Kde je vůle, tam je cesta. NE nepovažuji za odpověď.

Fotogalerie:

Vedení workshopu OZ E-ženy, virtuální asistentky – jak se jí stát a jak s ní spolupracovat

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kdo je virtuální asistentka?

Asistentka jako každá jiná. Spíše než ve firemní kanceláři ji ale zastihnete online a na volné noze, jako podnikatelku. Dokáže takto nabízet své služby i několika klientům současně, záleží na povaze a objemu práce. Obvykle pomáhá s vyřizováním korespondence, firemní agendou, online projekty, marketingem, nákupy nebo komunikací se zákazníky.

Virtuální asistentce navíc platíte pouze za domluvenou a odvedenou práci, takže je skvělým řešením např. pro jednotlivce nebo malé i střední podniky, které nemají takový objem práce, aby si zaměstnali asistentku na plný úvazek.

Kontaktní informace

Bohumila Ďurišová
Staré Grunty 326/B
Bratislava
841 04
Slovensko
Mobil:+421 915 494 344 (Slovensko)
Email:durisovabohumila@gmail.com
Web:www.bohumila.eu/virtualni-asistentka
DIČ:SK2120553545

Doporučení z první ruky

Bohumilu jsme si zvolili za koordinátorku virtuálních asistentek pro OZ ezeny.sk z více důvodů. Primárně kvůli její schopnosti vcítit se do situace, ve které se nalézáme, kdy nutně potřebujeme online asistentku. Je to jako mít prodlouženou ruku, podporu, která si uvědomuje svůj význam v týmu a cokoliv zvládne samostatně, případně s pomocí Google nástrojů, poradí si a to velmi rychle. Nechci ji chválit příliš, aby pro nás měla pořád dostatek pracovního času i do budoucna. Z úcty k jejím znalostem jsme jí přidělili několik dalších virtuálních asistentek, kterým práci rozdává a kontroluje výsledky. Po úspěšném workshopu Jak se stát virtuální asistentkou, který jsme společně lektorovaly, spouštíme v rámci občanského sdružení E-ženy sérii příbuzných vzdělávacích aktivit pro dámy různého věku, které se o podobnou online práci zajímají a rády by získaly praxi pod vedením Bohumily, coby zkušené leaderky.
Gabriela Revická
podnikatelka a koučka

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS