Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bohumila Ďurišová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bohumila Ďurišová — virtuální asistentka a konzultantka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bohumila Ďurišová:
Bohumilka má jako virtuální asistentka několik vzácných schopností. V prvé řadě má skvělé logické, samostatné myšlení, vnímá věci strukturovaně a v kontextu, má výbornou komunikaci a umí si stanovit priority. Při práci je přesná a precizní. Velmi oceňuji invenci, otevřenou zpětnou vazbu a flexibilitu. Vážím si její spolehlivost, korektnost a absolutní diskrétnost při naší spolupráci.

Mgr. Andrea Trávníčková

koučka a ambasadorka OZ E-ženy
www.ezeny.sk
Bohumilu jsme si zvolili za koordinátorku virtuálních asistentek pro OZ ezeny.sk z více důvodů. Primárně kvůli její schopnosti vcítit se do situace, ve které se nalézáme, kdy nutně potřebujeme online asistentku. Je to jako mít prodlouženou ruku, podporu, která si uvědomuje svůj význam v týmu a cokoliv zvládne samostatně, případně s pomocí Google nástrojů, poradí si a to velmi rychle. Nechci ji chválit příliš, aby pro nás měla pořád dostatek pracovního času i do budoucna. Z úcty k jejím znalostem jsme jí přidělili několik dalších virtuálních asistentek, kterým práci rozdává a kontroluje výsledky. Po úspěšném workshopu Jak se stát virtuální asistentkou, který jsme společně lektorovaly, spouštíme v rámci občanského sdružení E-ženy sérii příbuzných vzdělávacích aktivit pro dámy různého věku, které se o podobnou online práci zajímají a rády by získaly praxi pod vedením Bohumily, coby zkušené leaderky.

Gabriela Revická

podnikatelka a koučka
www.ezeny.sk
Bohumila je tou nejlepší virtuální asistentkou, s jakou jsem doteď spolupracoval. Je proaktivní – navrhne nová a kreativní řešení. Nebojí se nových věcí – problémy nebere jako překážky, ale jako výzvy. Je komunikativní – díky čemuž vždy vím, na čem aktuálně pracuje a kdy to bude hotovo, což je pro můj byznys nesmírně důležité.

Lubo Jurík

podnikatel a digitální nomád
samsebepan.sk
Se službami jsme byli spokojeni. Práce odevzdaná vždy včas, v dobré kvalitě a za výhodných podmínek. Můžeme jen doporučit.

Jan Chlebík

SKonline s.r.o.
www.skonline.sk
Velmi šikovná, pracovitá a zodpovědná osůbka, která nás okouzlila svým talentem a spájením souvislostí. Nevidí věci izolovaně, ale vždy v souvislostech. Má výborná hodnocení v rámci zákaznického servisu a jsme rádi, že ji máme v týmu.

Mirka Števková

jednatelka
www.jaudelam.cz
Bohumila je jako externí člen našeho týmu a spolupracujeme s ní při práci a správě sociálních sítí v některých našich projektech. Velmi si na ní vážíme a ceníme, že nepotřebuje „supervising“ a sama vždy vyřeší a připraví to, na čem se dohodneme.

Marta K.

KIWI creative s.r.o.
Příjemná komunikace. Milá paní. Práce pro naše nakladatelství proběhla skvěle. Ráda doporučím lidi jako je Bohumila Ďurišová!

Markéta Švarcová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS