Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Cristian del Risco > Doporučení

Doporučení z první ruky

Cristian del Risco — ilustrátor a fotograf

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Cristian del Risco:
S Cristianem spolupracuji dlouhodobě a byla s ním vždy skvělá, profesionální spolupráce. Vytvořil na zakázku několik návrhů ilustrací pro odbornou publikaci, které jednak naplňovaly zadání a zároveň přinášely originální vhled a podobu (publikace je ve vývoji). Spolupracovali jsme také ve vytváření osobních portrétů a fotografií a vždy jsem byla velmi spokojená, nejen díky uměleckému rozměru, které fotografie přináší, ale také díky vstřícnosti, flexibilitě, přesnosti a rychlosti, s jakou Cristian zakázky vždy zpracoval. Spolupráci s ním tedy mohu vřele doporučit.

Jana Pluhaříková Pomajzlová

supervizor, konzultant v oblasti péče o duševní zdraví
pomajzlovic@centrum.cz ~ 775 961 964
S Cristianem se známe již dlouhá léta, spolupracovali jsme na aukcích výtvarných děl, které jsme v naší organizaci dělali. Cristian je svědomitý, pečlivý a spolehlivý, vždy zapálený pro danou věc.

Monika Šťastná Kohoutová

Je to už dlouhá řada let, kdy jsem se poprvé setkala s Cristianem. Zaujal mě jako originální člověk i umělec. Během dalších roků jsem se přišla několikrát podívat na jeho výstavu, např. v Mánesu. Rovněž vlastním jednu Cristianovu malbu. Já osobě jsem byla vždycky unešená hlavně z Cristianových kreseb. Jeho linie je nesmírně pružná a přitom pevná a naprosto výstižná. Cristian je mistr kresby! Co se týká barev, obdivuji jeho dokonalé kombinace a odvahu. A fotografie, to je téma na další knihu. Například portréty, s nimiž se ocitáme v osobitém Cristianově světě, jinde člověk nenajde.

Mgr. Martina Ďurďovičová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS