Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dana Demeterová

Mgr. Dana Demeterová

audio produkční, specialistka na namlouvání audioknih, voiceoverů a reklam, hlasová konzultantka

Mgr. Dana Demeterová

Potřebujete pro svůj projekt znělý ženský hlas? S chutí vám namluvím audioknihy, voiceovery, jingly i reklamní spoty. S hlasem umím barvitě pracovat a vždy jej přizpůsobím vaší cílovce. Rovněž vám nabízím hlasové konzultace:

  • komplexní příprava na prezentaci zpravodajských relací v rádiu
  • správný projev pro hlasové záznamy (např. podcasty)
  • poradenství pro začátečníky v médiích (cvičení pro eliminaci přeřeků, správné rozmluvení, dýchání, posazení hlasu, dynamika projevu + osobní know how, triky, jak se stále zlepšovat)

Mám mnohaleté zkušenosti z televizních a hlavně rozhlasových médií. Už během studia Mediální komunikace na vysoké škole jsem pracovala jako zprávařka a reportérka Rádia Kiss 98. Následně jsem byla redaktorkou Rádia Impuls a 9 let zprávařkou Oldies Rádia.

Vydávám první namluvený blog v Praze Diář Dany D. Při nahrávání pracuji s programy Avid, Sound Forge, Adobe Audition a Enco.

Poslechněte si můj hlas: redakční práce na Impulsu, ukázka z knihy Tenkrát Svět.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Dana Demeterová
Odlehlá 64
Praha 9
190 00
Mobil:775 004 226
Email:dana.demeterova@email.cz
Web:www.diardanyd.cz
Facebook:Facebook dana.demeterova.31
LinkedIn:LinkedIn dana-demeterova-a2390482

Doporučení z první ruky

S Danou mám osobní zkušenost již několik let. Znám ji především jako zprávařku z Oldies rádia v Praze, dále z jejího audio-deníku DIARDANYD.CZ a v neposlední řadě z převyprávění dětské knížky (soukromá zakázka). Její obrovskou výhodou není pouze a bezesporu její hlavní dar – hlas, ale i píle, chuť na sobě pracovat a měnit projev na základě předlohy. Kdekoli ji uslyšíte, vždycky ji poznáte. Neodborně bych její hlas nazvala balzámem na duši; odborně za ni mluví její několikaletá praxe. Je to člověk, se kterým se dá na všem domluvit, kritiku přijímá s pokorou. Rozhodně doporučují si ji poslechnout!
Karolina Dundar Huječková
jednatelka fynewater s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS