Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Dana Demeterová

Mgr. Dana Demeterová

audio produkční, specialistka na namlouvání audioknih, voiceoverů a reklam, hlasová konzultantka

Mgr. Dana Demeterová

Potřebujete pro svůj projekt znělý ženský hlas? S chutí vám namluvím audioknihy, voiceovery, jingly i reklamní spoty. S hlasem umím barvitě pracovat a vždy jej přizpůsobím vaší cílovce. Rovněž vám nabízím hlasové konzultace:

  • komplexní příprava na prezentaci zpravodajských relací v rádiu
  • správný projev pro hlasové záznamy (např. podcasty)
  • poradenství pro začátečníky v médiích (cvičení pro eliminaci přeřeků, správné rozmluvení, dýchání, posazení hlasu, dynamika projevu + osobní know how, triky, jak se stále zlepšovat)

Mám mnohaleté zkušenosti z televizních a hlavně rozhlasových médií. Už během studia Mediální komunikace na vysoké škole jsem pracovala jako zprávařka a reportérka Rádia Kiss 98. Následně jsem byla redaktorkou Rádia Impuls a 9 let zprávařkou Oldies Rádia.

Vydávám první namluvený blog v Praze Diář Dany D. Při nahrávání pracuji s programy Avid, Sound Forge, Adobe Audition a Enco.

Poslechněte si můj hlas: redakční práce na Impulsu, ukázka z knihy Tenkrát Svět.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Dana Demeterová
Odlehlá 64
Praha 9
190 00
Mobil:775 004 226
Email:dana.demeterova@email.cz
Web:www.diardanyd.cz
Facebook:Facebook dana.demeterova.31
LinkedIn:LinkedIn dana-demeterova-a2390482

Doporučení z první ruky

S Danou jsme spolupracovali na přípravě několika produktových videí pro startupy, které prošly našimi školeními. Je to naprostá profesionálka s úžasným hlasem, se kterou je jednoduché se domluvit a která dokáže splnit i ty nejnáročnější požadavky. Určitě ji mohu doporučit komukoliv, kdo hledá voice-over v perfektní kvalitě.
Kristýna Zapletalová
Coaching for Leaders & Entrepreneurs

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS