Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Daniel Višňák

Daniel Višňák

lektor online kurzu Eshoprestart.cz a konzultant pro provozovatele e-shopů

Daniel Višňák
Daniel Višňák - logo

Každý e-shop může být úspěšný, jen musí dělat věci jinak než ostatní.

Jsem autorem online kurzu Eshoprestart.cz, který pomohl desítkám českých a slovenských e-shopů k reálnému navýšení obratu – řada z nich dokázala navýšit své obraty ze stovek tisíc na řády milionů. V kurzu ukazuji konkrétní postupy, jak se v záplavě 40 000 e-shopů na českém trhu jednoduše odlišit, co změnit tak, aby vám e-shop konečně fungoval a přinášel hlavně výsledky. Eshoprestart neustále aktualizuji a je výhradně postaven na mých zkušenostech z praxe, na věcech, o kterých vím, že u e-shopu přináší 100% výsledky, ale naprostá většina českých e-shopů je nedělá.

Zjistit více o kurzu Eshoprestart »

Tip: Přečtěte si reference od absolventů programu Eshoprestart.cz nebo se podívejte na ochutnávková videa zdarma.

V roce 2009 jsme založili společně s manželkou vlastní e-shop, který se po roce provozu stal největším hokejovým e-shopem v ČR. Tuto pozici si udržel 7 let po sobě až do roku 2016, kdy jsme ho prodali. Náš úspěch se zakládal na tom, že jsme od samého počátku dělali věci naprosto odlišně než konkurence. Jako vůbec první hokejový e-shop na světě jsme přišli třeba s testováním hokejové výstroje v praxi a dělali z toho pro naše zákazníky videa. Pojali jsme úplně jinak popisky, obsah na webu i komunikaci se zákazníky. Klíčové je si správně definovat směr e-shopu a strategii a těchto věcí se pak držet. Uspět může každý.

Kromě online programu nabízím také individuální konzultace, kdy řešíme už přesně co a jak dělat v rámci konkrétních e-shopů i projektů a zaměřujeme se na jasně definované cíle.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Petr Schejbal: názor na Eshoprestart.cz

Kontaktní informace

Daniel Višňák
Luďka Maďury 814
Pardubice
530 12
Mobil:737 804 904
Email:dan@eshoprestart.cz
Web:eshoprestart.cz
Facebook:Facebook eshoprestart
:76302849
DIČ:CZ8401053100

Doporučení z první ruky

Eshoprestart je praktický návod, jak dělat věci správně. Na začátku jsem si vybral verzi Eshoprestart PRO a investice do programu se mi vrátila už po první informaci, kterou jsem získal. Program mě utvrdil v tom, že je velmi důležitá práce s detailem produktu, stejně tak jako tvorba vlastních fotek a práce s videem na e-shopu. Program bych doporučil těm, co s e-shopem začínají, aby si dokázali představit, co práce na e-shopu obnáší a že může přinášet výsledky, když víte, jak to dělat. Určitě ho ocení i pokročilí e-shopaři, protože si v Eshoprestartu najdou věci, které si třeba neuvědomovali nebo o nich nevěděli a jsou pro správné fungování e-shopu klíčové. Ani já si je neuvědomoval, dokud jsem neviděl Eshoprestart.cz.
Ján Jakubík
majitel e-shopu Bezpopelniku.cz

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS