Darek Golebiowski

specialista na reklamu a obsah na sociálních sítích Facebook a Instagram, social media stratég

Pomáhám firmám a podnikatelům budovat profitabilní sociální sítě. Mým hlavním cílem je doručit vám vyšší tržby, více poptávek a posílit váš brand. Marketingu na sociálních sítích se věnují sedmým rokem. Proinvestoval jsem 250+ milionů Kč v reklamních kampaních a zvýšil návratnost investice do reklamy (ROAS) více než stovce spokojených firem, např. Dáme Jídlo, Luxor, Alpine Pro, Liftago, Citroën a další.

S čím vám pomůžu:

 • Výkonnostní marketing – Pomohu vám, aby pro vás byl Facebook, Instagram i LinkedIn plnohodnotným marketingovým kanálem, který vám bude vydělávat peníze, přivádět nové zákazníky a bude nepostradatelnou součástí vaší marketingové strategie.
 • Kreativní správa profilů – Navrhnu a vytvořím originální obsah, který uživatele sociálních sítí bude bavit a získá si jejich pozornost.
 • Brandbuilding – Při skloubení a správném nastavení dvou výše zmíněných bodů vám pomůžu vybudovat silný brand, který si lidé oblíbí a zapamatují.
 • Audit kampaní – Externí pohled na vaše kampaně je extrémně důležitý. Objevím chyby a navrhnu možná vylepšení. Vhodné, ať už si spravujete kampaně sami, nebo spolupracujete s freelancerem či agenturou.
 • Konzultace a mentoring – Pro některé projekty tvořím strategie napomáhající k získání lepších výsledků. Praktické kroky si klienti zajišťují svépomocí a já s nimi celý proces konzultuji.
 • Školení – Pokud se chcete vrhnout do sociálních sítí na vlastní pěst, rád pro vás připravím tematické školení na míru. Spoustě firmám a freelancerům jsem takto pomohl překonat slepé uličky.

A jak vám tedy dokážu doručit výsledky?

 • Střílím ostrými – Úspěch na sociálních sítích je z velké části o poznání vašeho publika. Využívám moderní metodu HALO strategy, díky které zjistím, kdo je vaše cílová skupina, co ji zajímá a jak ji efektivně můžu propojit s vaším projektem.
 • Neusínám na vavřínech – Spustit reklamu je věc první. Sledovat její vývoj, učit se z dat a podle toho ji optimalizovat je věc druhá. Neustále vymýšlím, jak reklamní kampaně posunout na další úroveň a doručit vám ty nejlepší možné výsledky.
 • Sleduji projekt z širšího úhlu – Marketing na sociálních sítích není o tom spustit reklamu a očekávat zázraky. Je třeba vnímat širší obraz vašeho projektu. Vymyslet atraktivní nabídku, čtivé copy, poutavou grafiku, smysluplnou strategii, která uživatele dovede od poznání vašeho businessu až po samotný nákup.

Proč spolupracovat právě se mnou? Social media marketing je moje žezlo.

 • Přináším milionové tržby – V odvětví social media marketingu se pohybuji sedmým rokem. Pomohl jsem stovkám firem a podnikatelů najít nové zákazníky, zvýšit tržby. Proinvestoval jsem více než 250 milionů korun skrze Facebook marketing. Drtivé většině klientů jsem dokázal znásobit návratnost investice do reklamy (ROAS).
 • Vzdělávám – Prostřednictvím podcastu Businessology, tvorbou vzdělávacích videí a jako lektor Vodafone Digiakademie je mým cílem naučit širší veřejnost, jak využít plný potenciál marketingu na sociálních sítích.
 • Vysněná klientela – Spravuji social media marketing pro klienty jako Dáme Jídlo, Weleda či Liftago. Byl jsem hlavou sociálních sítí pro historicky první Comic-Con Prague, vybudoval od nuly Instagram pro Booktook.cz, který dnes sčítá přes 34 000 followers. Spolupracoval jsem s přímým partnerem Facebooku, Business Factory a ROI Hunter, kde jsem spravoval projekty jako je Citroen, Prima, dále také světově populární brandy jako Sisters, N.bar a 1847formen.
 • Působím za hranicemi – Také se zaměřuji na skandinávský trh, kde jsem nastartoval social media marketing startupu se světovým přesahem – Warm Music. Společnosti jsem během šesti měsíců ztrojnásobil návratnost investic do reklamy (ROAS).
 • Napsal o mně Facebook – Mou práci pro dubajského giganta – The Grooming Company dokonce zařadil Facebook do svých success stories.

Rád se podělím o své know-how – můžete si přečíst case study nebo poslechnout vzdělávací podcast o online marketingu.

Moji klienti

Přehled mých klientů Přehled mých klientů

Video reference mých klientů:

Darek Golebiowski

Kontakty

Darek Golebiowski
U Malvazinky 146/14
Praha 5
150 00
Mobil:777 314 223
Email:darek@gowski.cz
Web:www.gowski.cz
LinkedIn:darek-golebiowski
IČ:05675596

Doporučení
z první ruky

S Darkem jsem spolupracovala více jak rok na sociálních sítích pro našeho společného klienta. Darek se staral o reklamu a správu Instagramu. Pro jeho spolehlivost, odbornost i kreativitu ho mohu rozhodně doporučit.

Eva Čapková Illésová, MA

školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.