Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Darek Golebiowski

Darek Golebiowski

specialista na reklamu a obsah na sociálních sítích Facebook a Instagram, social media stratég

Darek Golebiowski

Pomáhám firmám a podnikatelům budovat profitabilní sociální sítě. Mým hlavním cílem je doručit vám vyšší tržby, více poptávek a posílit váš brand. Marketingu na sociálních sítích se věnují sedmým rokem. Proinvestoval jsem +100 milionů Kč v reklamních kampaních a pomohl více než stovce spokojených firem.

S čím vám pomůžu:

 • Výkonnostní marketing – Pomohu vám, aby pro vás byl Facebook, Instagram i LinkedIn plnohodnotným marketingovým kanálem, který vám bude vydělávat peníze, přivádět nové zákazníky a bude nepostradatelnou součástí vaší marketingové strategie.
 • Kreativní správa profilů – Navrhnu a vytvořím originální obsah, který uživatele sociálních sítí bude bavit a získá si jejich pozornost.
 • Brandbuilding – Při skloubení a správném nastavení dvou výše zmíněných bodů vám pomůžu vybudovat silný brand, který si lidé oblíbí a zapamatují.
 • Audit kampaní – Externí pohled na vaše kampaně je extrémně důležitý. Objevím chyby a navrhnu možná vylepšení. Vhodné, ať už si spravujete kampaně sami, nebo spolupracujete s freelancerem či agenturou.
 • Konzultace a mentoring – Pro některé projekty tvořím strategie napomáhající k získání lepších výsledků. Praktické kroky si klienti zajišťují svépomocí a já s nimi celý proces konzultuji.
 • Školení – Pokud se chcete vrhnout do sociálních sítí na vlastní pěst, rád pro vás připravím tematické školení na míru. Spoustě firmám a freelancerům jsem takto pomohl překonat slepé uličky.

A jak vám tedy dokážu doručit výsledky?

 • Střílím ostrými – Úspěch na sociálních sítích je z velké části o poznání vašeho publika. Využívám moderní metodu HALO strategy, díky které zjistím, kdo je vaše cílová skupina, co ji zajímá a jak ji efektivně můžu propojit s vaším projektem.
 • Neusínám na vavřínech – Spustit reklamu je věc první. Sledovat její vývoj, učit se z dat a podle toho ji optimalizovat je věc druhá. Neustále vymýšlím, jak reklamní kampaně posunout na další úroveň a doručit vám ty nejlepší možné výsledky.
 • Sleduji projekt z širšího úhlu – Marketing na sociálních sítích není o tom spustit reklamu a očekávat zázraky. Je třeba vnímat širší obraz vašeho projektu. Vymyslet atraktivní nabídku, čtivé copy, poutavou grafiku, smysluplnou strategii, která uživatele dovede od poznání vašeho businessu až po samotný nákup.

Proč spolupracovat právě se mnou? Social media marketing je moje žezlo.

 • Zkušenosti – V odvětví social media marketingu se pohybuji sedmým rokem. Pomohl jsem již více než 90 firmám a podnikatelům. Proinvestoval jsem více než 100 milionů korun skrze Facebook marketing. Nahrávám podcast Businessology CZ.
 • Vysněná klientela – Byl jsem hlavou sociálních sítí pro historicky první Comic-Con Prague, vybudoval od nuly Instagram pro Booktook.cz, který dnes sčítá přes 34 000 followers. Spolupracoval jsem s přímým partnerem Facebooku, Business Factory a ROI Hunter, kde jsem spravoval projekty, jako je Citroen, Prima, dále také světově populární brandy jako Sisters, N.bar a 1847formen.
 • Působím za hranicemi – Také se zaměřuji na skandinávský trh, kde jsem nastartoval social media marketing startupu se světovým přesahem – Warm Music. Společnosti jsem během šesti měsíců ztrojnásobil návratnost investic do reklamy (ROAS).
 • Napsal o mně Facebook – Mou práci pro dubajského giganta – The Grooming Company dokonce zařadil Facebook do svých success stories.

Rád se podělím o své know-how. Zde si můžete přečíst case study, či poslechnout vzdělávací podcast o online marketingu.

Moji klienti:

Přehled mých klientů

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Video reference mých klientů:

Další reference najdete na mém webu.

Kontaktní informace

Darek Golebiowski
U Malvazinky 146/14
Praha 5
150 00
Mobil:777 314 223
Email:darek@gowski.cz
Web:www.gowski.cz
LinkedIn:LinkedIn darek-golebiowski
:05675596

Doporučení z první ruky

Darkovi jsme svěřili vývoj našeho Insta profilu. Nyní náš Instagram přesahuje 25 000 relevantních a aktivních followers. Profil je nyní pod správou Darka živější než kdy dříve, hlavně díky zajímavému obsahu a kreativním soutěžím! Postupem času jsem Darkovi předala i správu PPC na Facebooku, jejichž výkon je podstatně příznivější, než byl pod vedením agentury, která reklamy spravovala dříve. Nyní jsou naše sociální sítě ve stavu, kdy je i já sama sleduji jako fanoušek a s pyšným pocitem poslouchám pozitivní ohlasy kolegů, vedení, ale i konkurence. Doufám, že naše spolupráce bude trvalá, a v případě rozjezdů dalších projektů bude Darek první, koho oslovíme.
Nela Hollayová
Zástupce ředitele online oddělení

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS