Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Dresler > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Dresler — webdesignér a online marketér

Zobrazuji všech 10 doporučení prezentace David Dresler:
Spolupráce s Davidem je skvělá – navrhl jednoduchý, ale velmi sexy web přesně podle mých představ. Web byl hotový hrozně rychle, komunikace byla moc příjemná – oceňuju i „upomínky“, když jsem se já při tvorbě webu loudala, David měl lepší časový plán než já. Poradil mi také s registrací domény a dalšími technickými aspekty. Jsem se vším naprosto spokojená na jedničku s hvězdičkou.

Bára Rodi

školitelka s Evropskou působností
www.bararodi.cz
Na pana Dreslera jsem dostal výborné reference od mého kamaráda a hned po první schůzce jsem měl věděl, že tvorbu webových stránek jsem svěřil do dobrých rukou. Vše probíhalo velmi rychle a s odvedenou prací jsem velmi spokojen. Pokud bude někdo shánět člověka na tvorbu stránek, tak pana Dreslera vřele doporučuji.

Jan Nenadál

majitel firmy
www.krby-nenadal.cz
Pan Dresler vytvořil design mých profesních webových stránek včetně e-shopu. Spolupráce s ním byla velmi příjemná. Pan Dresler byl naprosto spolehlivý, pracoval velmi rychle a vždy přesně podle mých představ. Webové stránky zdaleka předčily mé očekávaní – jak po funkční, tak po estetické stránce.

Klára Tschek

jazykový kouč němčiny
Po dlouhých letech tápání ve výběru vhodného partnera na tvorbu a prezentaci webu jsem rád, že jsem se dostal k panu Dreslerovi, ve kterém jsem našel webdesignéra, který dokázal přesně pochopit a vystihnout naše náročné zadání. Vzhledem k mé lenosti mě vždy dokáže dokopat k dodání podkladů nutných k realizaci. Termíny jsou pro pana Dreslera téměř svaté. PS: Bez webu neexistujete!

Tomáš Günther

majitel firmy Günther Spedition cz, s.r.o.
www.gunther.cz
Komunikace s Davidem byla v rámci zakázky velmi dobrá – rychlé a pružné reagování, snaha vyjít maximálně vstříc, trpělivost a proklientský přístup. Oceňuji zejména podrobné vysvětlení všech možností, dílčích kroků a návrhů řešení.

Dorota Madziová

dorotamadziova.cz
Ing. Lenka Kuběnová
Na pana Davida jsem narazila právě v okamžiku, kdy jsem se rozhodla, že webové stránky mi připraví někdo nezávislý, se zkušenostmi a jehož již vytvořené webové stránky se mi budou líbit. Komunikace probíhala na dálku, z Kréty. A po celou dobu na jedničku s hvězdičkou. Oceňuji jeho osobní a zároveň profesionální přístup, okamžitou zpětnou vazbu, smysl pro detail a termín – to vše nás dovedlo k vytouženým webovým stránkám. Vřele pana Davida doporučuji!

Ing. Lenka Kuběnová

cestovní konzultantka a specialistka na ostrov Kréta
Kvalitně odvedená práce, skvělá komunikace, nádherné nové webové stránky. Pan Dresler je velice milý, vstřícný a ochotný a udělá vše pro to, abyste byli se svým novým webem spokojeni. Vřele doporučuji!

Vendula Sedlářová

David Dresler mi tvořil novou podobu stránek www.firmcare.cz a nově realizoval web investiční skupiny www.palefirecapital.com (a rovněž několika investic z jejího portfolia), vše k naprosté spokojenosti všech zúčastněných. Na Davidovi je nutné ocenit jeho široký záběr – není pouhým kvalitním webdesignérem, ale má mimořádný grafický cit a schopnost sám vytvářet loga a další grafické prvky. IT znalosti má samozřejmě v malíčku a v potřebné míře rozumí i businessu a je tedy schopen tvořit weby, které jsou nejen pěkné, ale skutečně odpovídají charakteru a potřebám firmy. Kromě toho je mimořádně odpovědný, pracovitý, dodržuje termíny atd. Ale to vlastně není třeba příliš zdůrazňovat, to by mělo být samozřejmostí (i když ne vždy tomu tak je :-) Přeji Davidovi hodně krásné práce, jako byla ta pro nás a jeho klientům úspěch s jejich webovými prezentacemi – a ani o jednom do budoucna nepochybuji.

Petr Krajíček

podnikatel a investor
www.palefirecapital.com
Najít dobrého webdesignéra, který včas a přesně plní zadané úkoly a dokonce vaše nápady ještě ve vzájemné komunikaci vylepší, zní jako nesplnitelné zadání. Ne tak ovšem v případě Davida Dreslera, bílé to vrány mezi českými webdesignéry! Pro naši firmu Semantic Visions příkladně zrealizoval firemní webové stránky, které se líbí našim zákazníkům po celém světě.

František Vrabel

ředitel společnosti Semantic Visions
www.semantic-visions.com
S Davidem Dreslerem jsme spolupracovali při výrobě internetových stránek sdružení Bolíto, které se věnuje popáleným dětem a preventivní kampani „Vagonáři“, která se týká prevence úrazů elektrických proudů u dětí. Velmi oceňujeme Davidův otevřený a velmi kreativní přístup při tvorbě stránek. Spolupráce byla velmi zajímavá a inspirativní, David plnil všechny termíny a byl kdykoli k zastižení. V průběhu tvorby s námi průběžně komunikoval a dokázal dát projektu jasný řád. Nechával nám čas na vlastní názor a do ničeho nás při tvorbě obsahu a grafiky stránek nenutil. Výsledkem naší spolupráce jsou moderní a velmi efektivní stránky, které dávají komplexní pohled na problematiku dětských popálenin. Na stránky máme velmi pozitivní ohlasy od odborníků i laiků. Davida Dreslera mohu za sebe a za naše sdružení vřele doporučit.

MUDr. Robert Zajíček Ph.D

předseda Spolku Bolíto a přednosta KPM FNKV Praha
www.bolito.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS