Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Herbinger > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Herbinger — odhadce a prodejce nemovitostí, realitní poradce

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. David Herbinger:
Ing. Petr Dufek
David Herbinger je především férový a schopný profesionál. Znám jej už dlouho a mohu ho vřele doporučit. Jedná absolutně férově, je 100% spolehlivý, dodržuje co slíbil, vzdělává se a velmi dobře se v oboru orientuje. Navíc je otevřený všemu novému a pomůže vám najít optimální variantu. Nedávno prodával moji nemovitost a výborně nastavil cenu, navíc mi pomohl vyřešit problémy, které prodej komplikovaly.

Ing. Petr Dufek

autor reklamních textů neboli copywriter, textař a korektor
Robert Vlach
Davida Herbingera znám dlouhá léta a za jeho spolehlivost, profesionalitu a morální integritu bych dal ruku do ohně. Vše, čemu věnuje svůj čas, dělá s maximálním nasazením a na výsledku je to znát. V posledních 10 letech se mnou spolupracoval na řadě realitních i jiných projektů. Na základě těchto zkušeností mohu říci, že David je posilou každého týmu. Získejte jej pro svou věc a odvede za vás takový kus práce, že se nebudete stačit divit.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
S Ing. Davidem Herbingerem jsem spolupracoval při nákupu několika nemovitostí. Jakožto odhadce a realitní poradce má velmi dobrý přehled v tomto oboru. S průběhem celé spolupráce jsem byl velmi spokojen. Oceňuji jeho dodržování domluv, dochvilnost při pracovních schůzkách a přátelský přístup.

prof. Ing. Radek Čada, CSc.

Ostrava
Pan Herbinger realizoval prodej několika mých nemovitostí. Nejdříve detailně analyzoval jejich tržní potenciál, stanovil tržní hodnotu a po mém souhlasu zajistil prodej formou aukce. Díky jeho zkušenostem jsem při aukci získal oproti běžnému prodeji statisíce korun navíc a jsem na 100 % spokojen.

Josef Paláček

Ostrava
Na pana Herbingera jsem se obrátil při prodeji mé nemovitosti. Jednoznačně ho doporučuji a oceňuji jeho zkušenosti, profesionalitu i osobní přístup.

Ing. Tomáš Jarotek

Brno
Chtěl jsem prodat rodinný dům a tak jsem se obrátil na pana Herbingera. Můžu jednoznačně říci, že jsem více než spokojen, protože p. Herbinger má v tomto oboru opravdu velmi dobrý přehled, jedná slušně, profesionálně a navíc našel kupujícího, který za dům zaplatil o 500 tisíc Kč více, než byla má původní představa.

Boris Mihal

Ostrava-Výškovice
Děkuji panu Ing. Herbingerovi za cenné podněty při konzultaci ohledně realitního trhu a oceňování nemovitostí. Jeho přístup je otevřený, věcný a vstřícný. Určitě ho můžu doporučit dalším klientům.

MUDr. Martin Švébiš

Ostravice
www.martinsvebis.cz
Jan Vančura
Potřeboval jsem rady a zkušenosti ohledně koupě rodinného domu s pozemkem. Jelikož jsem v těchto věcech laik, obrátil jsem se proto na Davida Herbingera. Velmi kladně hodnotím osobní i profesionální přístup, velký přehled k dané věci, dobrou komunikaci a vstřícnost. Za kompletní servis velmi dobrá cena. Všem vřele doporučuji.

Jan Vančura

izolatér a údržbář se specializací na hydroizolace a izolace staveb
Pan Herbinger patří mezi realitními poradci k těch velmi spolehlivým, seriózním a pečlivým. Spolupráce s ním byla absolutně bezproblémová. Mnohdy navrhl unikátní řešení na základě svých hlubokých dlouholetých znalostí problematiky obchodu s nemovitostmi. Na základě úspěšně prodané první nemovitosti pokračujeme ve spolupráci v prodeji pozemků a víme, že výsledek bude stejný – spokojenost na obou stranách.

Ing. Dagmar Papřoková

Frýdlant nad Ostravicí
S odhadcem Ing. Davidem Herbingerem firmy Beruška realitní kancelář s.r.o. a ELVAC REALITY s.r.o. spolupracují již mnoho let. Jedná se o odhady všech typů nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerční i rekreační nemovitosti. Jakožto jednatel obou společností mohu vyzdvihnout jeho spolehlivost, odbornost a flexibilitu. Se spoluprací jsme velmi spokojeni a můžeme ho doporučit všem klientům.

Bc. Tomáš Demběc

jednatel firem Beruška realitní kancelář s.r.o. a Elvac Reality s.r.o.
www.rkberuska.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS