Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Krupička > Doporučení

Doporučení z první ruky

David Krupička — vývojář podnikových informačních systémů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace David Krupička:
Práci Davida Krupičky sleduji delší dobu a mám s ním několik pracovních zkušeností. Jsem s jeho prací velice spokojená, vše řeší promptně a je velice spolehlivý. Jeho služby budu využívat i nadále.

Ing. Kateřina Gerbrichová

Se StarkMedia.cz spolupracuji na externí bázi. Jsem velmi spokojen s rychlou a věcnou komunikací, rozumnými připomínkami a v neposlední řadě přijetím mých podmínek pro kooperaci. Do budoucna plánuji pracovat i na dalších projektech, kde se klade důraz kvalitu.

Pavel Mareš

S prací pana Krupičky jsem moc spokojen. Komunikuje na profesionální úrovni, vše bylo uděláno včas a podle očekávání. Ve spolupráci s ním budu jistě pokračovat.

Marián Beszédeš

S Davidem spolupracujeme už více jak 2 roky. Vytvořil a spustil nám IT systém pro naši kancelář. Svoji prací a nápady nám pomohl vytvořit takový systém, který nám šetří čas a peníze. Oceňujeme jeho přístup a vynikající výsledek. Věřím, že budeme spolupracovat ještě velmi dlouho.

JUDr. Milan Ficek

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS