Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Michálek

David Michálek

grafický designér se specializací na vizuální identity

David Michálek
David Michálek - logo

Vytvořím pro vaši firmu identitu, která bude reprezentovat její postoje, hodnoty i vize.

Designem se živým přes 10 let a stále mě neopouští zapálení studovat značky a vytvářet jejich komplexní vizuální obraz. Ke své práci nepřistupuji jen kreativně, ale také analyticky a systematicky.

Proč se mnou spolupracovat?

  1. Mám více než 10 let zkušeností. Grafickým designem se živím od roku 2009.
  2. Můj um prověřili nároční klienti. Např. AVG antivirus, Besip, Pilsner Urquell, MSD, České Radiokomunikace, ČEPS, Stem/Mark, Kalas Sportswear, Kroon, Kovosvit MAS, časopis Barbar, Yamazaki Mazak, Microsoft a další.
  3. Ctím profesionalitu. Vaše data střežím na vysoce zabezpečených serverech. Software používám vždy legální a aktuální. Hardware výkonný. Rád vás pozvu do naší kreativní kanceláře na dobrou kávu :)
  4. Znám to i z druhé strany. Často spolupracuji s jinými kreativci. Lépe tak chápu potřeby z pohledu klienta. Mrkněte třeba na náš projekt Propublikum.cz.

Vím, jak je těžké najít spolehlivého kreativce, který drží slovo, termíny a vážně mu záleží na jeho výstupech. Nedokážu vám zaručit, že se hned trefím do vašeho vkusu, ale mohu vám zaručit, že spolupráce se mnou bude založena na férovosti a zodpovědnosti.

Ukázky práce:

Image značky KroonLogo Warehouse LeaderKampaně pro AVG s heslem Be YourselfBrand pro Agro PartnerVytvoření sady ikon pro účely společnosti BESIP
Zobrazit všech 31 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně zejména Praha a Tábor

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

David Michálek
Propublikum s.r.o. (provozovna)
Kotnovská 3016
Tábor (Jihočeský kraj)
390 01
Mobil:602 470 502
Email:david@propublikum.cz
Web:www.propublikum.cz
Účet:5203056349 / 0800 (Česká spořitelna)
:06667066 (plátce DPH)
DIČ:CZ06667066

Doporučení z první ruky

Davida mohu vřele doporučit. Zařídil nám celou firemní identitu od loga, vizitek, hlavičkového papíru až po reklamní materiály jako katalogy, letáky, inzerce atd. Vždy jsme si vyjasnili naše očekávání a výsledná práce přesně odpovídala našim představám. Určitě budeme spolupracovat i do budoucna.
Michaela Klapková
MK MACHINERY s.r.o.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS