Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Nogol

David Nogol

portrétní fotograf

David Nogol

Potřebujete fotoportrét, který vás ukáže v tom správném světle? Pořídím vám takové snímky, na kterých se budete sami sobě líbit. Provedu vás celým fotografováním a postarám se o to, aby pro vás bylo focení příjemným zážitkem. Právě díky skvělé atmosféře, která panuje během focení, jsou výsledkem přirozené a pohodové portréty. Nejčastěji fotím snímky pro osobní propagaci freelancerů a firemní portréty zaměstnanců.

  • Profesní portrét, kreativní portrét, glamour, akt – fotografování v ateliéru, venku, u vás doma nebo kdekoliv jinde dle domluvy.
  • Výhodné balíčky – čím více fotek si objednáte, tím nižší bude cena za snímek.
  • Firemní fotografování zaměstnanců – přijedu k vám do firmy i s mobilním ateliérem. Fotit můžeme i venku nebo v ateliéru v centru Prahy.
  • Reportáže z firemních eventů – zdokumentuji průběh vaší akce, zachytím důležité momenty i atmosféru.
  • Služby vizážistky – spolupracuji s několika šikovnými vizážistkami, které vás nalíčí a upraví tak, abyste na fotkách vypadali co nejlépe.
  • Kurzy a workshopy – naučím vás fotit přirozené fotoportréty venku s využitím denního světla a v interiéru s využitím blesků. Také si ukážeme následnou postprodukci v Adobe Lightroom.

Nafotil jsem stovky portrétů. O kvalitě mé tvorby se můžete přesvědčit na mém webu či Instagramu. Rovněž se podívejte na reference a názory lidí, se kterými jsem spolupracoval. Pro fotografy jsem napsal e-book Jak na focení fotoportrétů. Pravidelně publikuji odborné články na portálu Fototipy.cz.

Fotogalerie:

Kreativní portrétKreativní portrétUmělecký portrétUmělecký portrétKreativní portrét
Zobrazit všech 43 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce:

Během focení vám pořídím několik desítek/stovek fotografií (dle typu focení), které zašlu v podobě neupravených malých náhledů s vodoznakem. Z nich si sami vyberete fotografie, které poté upravím a vyretušuji a tyto vybrané snímky odevzdám v plném rozlišení a kvalitě. Výsledná cena se odvíjí od počtu fotografií, které si necháte upravit. Neupravené fotografie neposkytuji. Fotografie odevzdávám pouze v digitální podobě. Na focení poskytuji záruku spokojenosti – v případě nespokojenosti nic neplatíte. Podívejte se na všechny nejčastější dotazy a odpovědi.

Kontaktní informace

David Nogol
Zvoncovitá 1973/3
Praha
155 00
Mobil:604 556 846
Email:david@nogol.cz
Web:www.nogol.cz
Facebook:Facebook nogoldavid
LinkedIn:LinkedIn davidnogol
Twitter:Twitter davidnogol
Účet:2500978098 / 2010 (Fio)
:87629704 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Honza Dolejš
Přestože s fotografováním nějaké zkušenosti mám, obrátil jsem se na profesionála. Sám jsem před kamerou při fotografování portrétů ještě nestál a byla to pro mě premiéra. Díky Davidovi to byl ale pohodově strávený večer, který se nesl spíše v duchu povídání o všem možném a do toho se fotilo. David výborně reagoval na okolí, improvizoval a vybral několik parádních míst k focení, která jsme předem ani vymyšlena neměli. Výsledek je opravdu skvělý a předčil moje očekávání. Rozhodně se nebojím Davida doporučit dál, byl jsem spokojen.
lektor osobní produktivity, time managementu a digitálních dovedností

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS