Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > David Nogol

David Nogol

portrétní fotograf

David Nogol

Potřebujete fotoportrét, který vás ukáže v tom správném světle? Pořídím vám takové snímky, na kterých se budete sami sobě líbit. Provedu vás celým fotografováním a postarám se o to, aby pro vás bylo focení příjemným zážitkem. Právě díky skvělé atmosféře, která panuje během focení, jsou výsledkem přirozené a pohodové portréty. Nejčastěji fotím snímky pro osobní propagaci freelancerů a firemní portréty zaměstnanců.

  • Profesní portrét, kreativní portrét, glamour, akt – fotografování v ateliéru, venku, u vás doma nebo kdekoliv jinde dle domluvy.
  • Výhodné balíčky – čím více fotek si objednáte, tím nižší bude cena za snímek.
  • Firemní fotografování zaměstnanců – přijedu k vám do firmy i s mobilním ateliérem. Fotit můžeme i venku nebo v ateliéru v centru Prahy.
  • Reportáže z firemních eventů – zdokumentuji průběh vaší akce, zachytím důležité momenty i atmosféru.
  • Služby vizážistky – spolupracuji s několika šikovnými vizážistkami, které vás nalíčí a upraví tak, abyste na fotkách vypadali co nejlépe.
  • Kurzy a workshopy – naučím vás fotit přirozené fotoportréty venku s využitím denního světla a v interiéru s využitím blesků. Také si ukážeme následnou postprodukci v Adobe Lightroom.

Nafotil jsem stovky portrétů. O kvalitě mé tvorby se můžete přesvědčit na mém webu či Instagramu. Rovněž se podívejte na reference a názory lidí, se kterými jsem spolupracoval. Pro fotografy jsem napsal e-book Jak na focení fotoportrétů. Pravidelně publikuji odborné články na portálu Fototipy.cz.

Fotogalerie:

Kreativní portrétKreativní portrétUmělecký portrétUmělecký portrétKreativní portrét
Zobrazit všech 43 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce:

Během focení vám pořídím několik desítek/stovek fotografií (dle typu focení), které zašlu v podobě neupravených malých náhledů s vodoznakem. Z nich si sami vyberete fotografie, které poté upravím a vyretušuji a tyto vybrané snímky odevzdám v plném rozlišení a kvalitě. Výsledná cena se odvíjí od počtu fotografií, které si necháte upravit. Neupravené fotografie neposkytuji. Fotografie odevzdávám pouze v digitální podobě. Na focení poskytuji záruku spokojenosti – v případě nespokojenosti nic neplatíte. Podívejte se na všechny nejčastější dotazy a odpovědi.

Kontaktní informace

David Nogol
Zvoncovitá 1973/3
Praha
155 00
Mobil:604 556 846
Email:david@nogol.cz
Web:www.nogol.cz
Facebook:Facebook nogoldavid
LinkedIn:LinkedIn davidnogol
Twitter:Twitter davidnogol
Účet:2500978098 / 2010 (Fio)
:87629704 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Eva Bradáčová
K smrti nerada se fotím, proto jsem měla z pózování před objektivem doopravdy strach. Navíc jsem až doteď žila v domnění, že nepatřím zrovna mezi fotogenické šťastlivce. Setkání s Davidem ale vše změnilo. Už první telefonický kontakt, ve kterém jsem mu prozradila moje obavy, mi napověděl, že mám čest s velkým sympaťákem a hlavně profíkem, který navíc umí naslouchat. David mě nejprve uklidnil a pak také poradil, jak se na focení nejlépe připravit. Nikdy bych nevěřila, že může být focení taková legrace. David je pohodový člověk, který pracuje s lehkostí, je velice vnímavý a vzbudí ve vás naprostou důvěru. Na fotografiích tak vypadám naprosto přirozeně. Chtěla bych mu ještě jedou poděkovat za pro mne zcela nový zážitek, ale hlavně změnu, která nastala v mojí hlavě, a ta říká, že: Focení je prostě fajn. Odnesla jsem si i pár pěkně vysmátých kousků. Věřím, že se nevidíme naposledy, neboť profesionální fotky takové kvality, a přitom za přijatelné ceny. mě nadchly.
lektorka obchodních a prodejních dovedností

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS