Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. David Pokorný

Mgr. David Pokorný

marketingový stratég a konzultant se zaměřením na komunikaci, PR a brandbuilding

Mgr. David Pokorný

Poradím vám, JAKOU komunikaci potřebujete, KOHO k tomu potřebujete, a řeknu vám, KOLIK by to celé mělo stát.

Jako marketingový stratég a konzultant nastavím veškeré komunikační aktivity, aby co nejlépe rezonovaly s vaší značkou a plnily stanovené cíle. Jsem připraven zúročit 20+ let zkušeností v marketingu a PR pro vaši firmu, korporaci, startup nebo vznikající podnikatelský záměr a brand.

Nabízím kompletní marketingové poradenství a strategii, jež zahrnují: správnou kombinaci komunikačních kanálů, vyhledání a řízení profesionálů, vytvoření plánu realizace i výpočet rozpočtu pro vaše kampaně.

  • Marketingová strategie – Vytvořím komunikační strategii na míru vašemu podnikatelskému záměru a cílové skupině, dám správnou formu vašim PR aktivitám, připravím finanční i časový rozvrh a sestavím tým profesionálů (marketéři, designéři a grafici, copywriteři atd.).
  • Marketingová komunikace – budu vaším architektem i stavebním dozorem vaší komunikace, který dohlédne na správný průběh jednotlivých kampaní a práci specialistů.
  • PR a reklamní služby – Coby ostřílený kreativec vám doporučím a navrhnu vhodné komunikační kanály a formy včetně videoklipů, PR článků, PPC reklamy, reklamních ploch aj.
  • Brandbuilding – Pomůžu vybudovat vaši značku od nuly i s minimálním rozpočtem, navrhnu vizuální styl a připravím marketingový koncept pro zdárný start i stabilní pozici na trhu.

Vystudoval jsem obor Marketingová komunikace (1999–2007) na Fakultě sociálních studií MU v Brněod roku 2001 profesně působím v oblastech marketingu, PR a reklamy. Pracoval jsem pro mediální giganty (TV Nova), velel marketingovým týmům ve velkých korporacích (Veletrhy Brno a.s.) a pomohl na svět oceněným startupům (Brno Investment Group).

Krom vzdělání v oboru, praxe a zkušeností vnáším do každého projektu kreativitu, pečlivost, stejně jako odvahu a chuť zkoumat neprobádané končiny.

Potkat se můžeme osobně v Brně, Praze nebo online.

Status:

k vašim službám

Působnost:

osobně Brno, Praha; na dálku online

Kategorie katalogu:

Vybrané reference

  • Grunt
  • Sklizeno
  • Brno Investment Group (Big)
  • Veletrhy Brno
  • TV Nova Czech

Kontaktní informace

Mgr. David Pokorný
Kabátníkova 6
Brno
602 00
Mobil:724 506 129
Email:david@davidpokorny.cz
Web:www.davidpokorny.cz
LinkedIn:LinkedIn pokorny-david
WhatsApp:WhatsApp 420724506129
Datovka:Datová schránka pzg3u2i
Účet:2104113164 / 2700 (UniCredit Bank)
:05091489

Doporučení z první ruky

Davida jsem poznal ještě jako marketingového ředitele BVV. Oslovil jsem ho s myšlenkou spolupráce, která byla úplný punk a dost mě překvapilo, že mi jednak odepsal a hlavně neměl problém to celé posvětit a zařídit. Je to člověk, který řídil marketingová oddělení fakt velkých korporací i hodně malých startupů. Umí vidět komunikaci strategicky, má náhled „za obzor“ a vidí cesty tam, kde by je ostatní nehledali. Navíc strategie, kterou vymyslí, nezůstane jen na slajdech powerpointu, ale umí ji zrealizovat. Pokud to znamená vytvořit team nebo jen zapojit externí specialisty, tak vím, že dobře popíše role a nastaví kompetence. Je lídrem, který srozumitelně vysvětlí vizi, za kterou má smysl jít.
Petr Krejčí
zakladatel Minutový řečník

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS