Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Přikryl

Ing. David Přikryl

certifikovaný realitní makléř pro Prahu a okolí

Ing. David Přikryl
Ing. David Přikryl - logo

Jsem nezávislý realitní makléř z Prahy a klientům pomáhám při koupi, prodeji a pronájmu bytů. Za 13 let praxe jsem úspěšně zrealizoval více jak 100 realitních obchodů. Jde mi o kvalitu odvedené práce, proto se vždy věnuji jen malému počtu zakázek.

Ať se chystáte k prodeji nemovitosti, nebo toužíte najít byt podle svých představ, povedu vás. Vyvarujete se díky tomu nástrahám realitního trhu, ušetříte čas a dosáhnete nejlepší ceny. Zpracuji pro vás tržní odhad, nastavím prodejní strategii a vyjednám podmínky, jakých byste jinak nedosáhli.

Mám vysokoškolské vzdělání (obor Podnikové finance a obchod na VUT Brno) a díky zkoušce odborné způsobilosti akreditované Ministerstvem pro místní rozvoj ČR se mohu pyšnit titulem certifikovaný realitní makléř II. stupně. Plynně hovořím anglicky a německy. Jsem členem profesní komunity realitních makléřů Qara (Quality Assured Real Estate Advisors) a vedoucí osobou v nemovitostním fondu Trigea. Baví mě složité obchody, díky kterým mohu profesně růst. Nabyté zkušenosti sdílím na blogu a v několika e-boocích.

Jako makléř nové generace do své práce zapojuji všechny dostupné marketingové nástroje. Mám stabilní tým vysoce kvalifikovaných spolupracovníků, díky kterým jsou mé realitní služby na špičkové úrovni. Do jednoho obchodu běžně zapojuji až 10 dalších specialistů, abych pro klienta zajistil nejlepší výsledek. Součástí práce je například:

  • Home staging – úprava bytu designérem před focením pro dokonalou prezentaci.
  • Fotografie a videa – obrázky interiéru, exteriéru i okolí nemovitosti, poutavé videoprohlídky.
  • Copywriting – příprava prodejních textů pro inzerci i propagační materiály.
  • Plánky bytu – přehledné 2D a 3D půdorysy pro lepší orientaci.
  • Webové stránky – online prezentace bytu na samostatných webových stránkách.
  • Propagace nabídky – zviditelnění inzerce prostřednictvím on-line i off-line nástrojů (realitní portály, přímé oslovení kupujících z databází, reklamní bannery, PPC reklama a další).
  • Návrhy interiérů – příprava konceptu, vizualizace a seznamu konkrétního vybavení a materiálů.
  • Právní služby – zajištění právních úkonů a veškeré související dokumentace k obchodní transakci.
  • Vyřízení hypotéky – příprava nezávazné nabídky nejvýhodnější hypotéky na trhu zdarma.

Certifikáty:

Certifikovaný realitní makléř II. stupněCertifikát Euromoney trainingOcenění v soutěži o nejlepší prodejní textDoklad o profesní certifikaciCertifikát z marketingového školení

Status:

k vašim službám

Působnost:

Praha a okolí

Kategorie katalogu:

Videoprohlídky:

Kontaktní informace

Ing. David Přikryl
Mikanova 3261/3
Praha 10
106 00
Mobil:724 811 187
Email:info@davidprikryl.cz
Web:jakprodatsvujbyt.cz
Facebook:Facebook prikryldavid
LinkedIn:LinkedIn prikryldavid
YouTube:YouTube KoupimprvnibytDavidPrikryl
WhatsApp:WhatsApp 420724811187
Datovka:Datová schránka w6mdepe
Účet:670100 – 2213863431 / 6210 (mBank)
:67580815

Doporučení z první ruky

Prodával jsem byt, protože jsem se chtěl přestěhovat do většího. David mě zaujmul na sociálních sítích. Viděl jsem jeho videa, jak prezentoval byty, které prodával. Zdálo se mi to jako ne úplně běžný způsob, jak realitní kanceláře dnes pracují. Proto jsem se rozhodl, svěřit prodej Davidovi, což se ukázalo jako správná volba, protože všechno dopadlo výborně.
Miroslav Ocelák
obchodní a marketingový manažer

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS