Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. David Šrámek, MSc.

Bc. David Šrámek, MSc.

projektový manažer

Bc. David Šrámek, MSc.

Potřebujete spolehlivě odřídit váš projekt?

 • Mám přes 7 let zkušeností s projektovým řízením pro náročné klienty jako adidas France, adidas ČR/SK, Reebok France, Rizlly, Pegatron, Yord a další.
 • Nedělá mi problém řídit více projektů najednou, a to i v angličtině, němčině a španělštině.
 • Jsem zvyklý pracovat pod tlakem a řešit nenadálé komplikace. Zavádím do projektů řád, dbám na efektivní komunikaci a pečuji o dobré vztahy mezi všemi zúčastněnými stranami.
 • Zařídím, aby byl váš projekt vyhotoven včas, přesně podle zadání a v rámci dohodnutého rozpočtu.
 • Pracuji pro korporáty, firmy i startupy v různých odvětvích, nejraději mám ale projekty zaměřené na informační technologie.
 • Díky mnoha zahraničním pobytům mám nadnárodní i kulturní přesah. Snadno se přizpůsobím jakémukoliv prostředí.

Status:

k vašim službám

Místo:

Praha

Působnost:

celá EU

Kategorie katalogu:

Pracovní zkušenosti:

 • U+, projektový a produktový manažer – Pro firmu jsem řešil projektový a produktový management, průzkum trhu a konkurence, market testing, definici a tvorbu MVP, škálování produktu, vývoj softwaru, tvorbu webových stránek a webových aplikací. Dále jsem interně komunikoval s grafiky, vývojáři, scrum mastery, C-level managementem, klienty a markeťáky (performance, kampaně na soc. sítích).
 • Movisio, IT projektový manažer – Vedl jsem klientské projekty i svěřené interní projekty. Měl jsem na starost projektové plánování, cenotvorbu, komunikaci s klienty včetně návrhu řešení. Nejčastější témata: webdesign, webové stránky, mobilní aplikace, grafický design, vizualizace, animace, video, DTP, sazby…
 • Rizlly, projektový manažer – V retailovém studiu jsem řídil rychloobrátkové projekty, převážně kampaně pro známé světové značky (adidas, Reebok). Co běžné agentury nebyly schopné ve smrtících termínech dodat, my to zvládli. Často jsem řídil 7–10 projektů najednou.
 • Gukon konstrukce, projektový manažer – Uherskobrodské firmě pomáhám vyhledávat a participovat ve veřejných zakázkách v Německu. Také jim fušuju do marketingu, kde upozorňuju na nedostatky, které je třeba zlepšit.
 • Pegatron, projektový manažer, account manager – Ve firmě jsem nahradil hned 3 manažery a vedl týmy 5 techniků a opravářů IT techniky pro zahraniční zákazníky (Xplore, Lumens, Sapphire…). Za mého působení jsme od Xploru dostali ocenění Nejlepší dodavatel.
 • Imatech Group, překladatel – Při studiu vysoké školy jsem díky znalosti německého jazyka překládal pro zlínskou firmu technické texty z němčiny do češtiny a přeložil jsem snad 80 % jejich webu.
 • LoveHaters.cz, Founder – Ve svých teprve 18 letech jsem založil úspěšný e-shop se street/hiphopovým oblečením. Vše bylo one man show – sám jsem zaštiťoval výběr vhodného zboží k prodeji, nakupoval ho, nastavoval cenovou politiku prodeje, balil a expedoval zboží. Na podporu brandu jsem zorganizoval 2 hiphopové koncerty v Ostravě, o kterých psaly i hudební portály.
 • Primatour, Back office – V rodinné cestovní kanceláři jsem už od mala pomáhal zvedat telefony, psát emaily, komunikoval se školami a firmami, pro které se zájezdy pořádaly. Jako teenager jsem překládal propagační texty a v roli doprovodného průvodce jsem se zúčastnil veletrhu v Paříži.

Vzdělaní:

 • Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně – bakalářské studium v oboru Anglicky jazyk pro managerskou praxi.
  • Moje bakalářská práce na téma Inovace marketingové komunikační strategie pro zviditelnění turismu technických památek města Ostravy byla nominovaná na nejlepší bakalářskou práci ročníku.
  • V rámci programu Erasmus jsem rok pobýval na univerzitě Technische Universität Chemnitz v Německu, kde jsem získal jazykový certifikát TestDaF od společnosti DAAD na úrovni C1.
 • Alpen-Adria Universität Klagenfurt am Wörthersee v Rakousku – magisterské studium v oboru Media and Convergence Management.
  • Moje diplomová práce byla na téma Vliv nových sociálních médií (Instagram, Pinterest) na reklamu, což byla ve své době velmi nadčasová práce.
  • V rámci programu Joint Study jsem absolvoval půlroční výměnný pobyt na jihoamerické univerzitě Universidad Autónoma de Asuncion, Paraguay, kde jsem si prohloubil znalost španělštiny na úroveň B2.

Kontaktní informace

Mobil:607 522 044
Email:dave.sramek@gmail.com
Instagram:Instagram dave_sramo
LinkedIn:LinkedIn david-sramek
Účet:1838303093 / 5500 (Raiffeisen)
:09231072

Doporučení z první ruky

S Davidem jsem spolupracoval na klíčových projektech a klientech téměř po dobu 3 let. David prokazoval rok co rok progres/pokrok jak s ohledem na množství odřízených projektů, tak s ohledem na jejich finanční stránku. David je velmi adaptabilní na nové situace a flexibilní v jejich řešení. Je to člověk, na kterého se můžete na 100 % spolehnout, a zároveň je skvělým kolegou i týmovým hráčem. Jsem si jistý, že bude perfektně pasovat do nové společnosti, ať už ho karierní cesta zavede kamkoliv.
Michal Kabelka
Account Director v Rizlly

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS