Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. David Urban > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. David Urban — grafik a webdesignér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. David Urban:
S celkovou spoluprací jsme velmi spokojeni. Pan Urban je šikovný grafik a komunikace s ním je výborná!

Petr Kudláček

S panem Ing. Davidem Urbanem spolupracuji již půl roku. Po několikaměsíčním vyhledávání potenciálních partnerů pro tvorbu webových stránek v oboru „medical tourism“ jsem vybral právě jeho kvůli VELMI povedenému návrhu designu a profesionálnímu přístupu. Nejen že design stránek plně odpovídá zadání, ale také výrazně předčil očekávání. Velmi patrná je nesporně vyšší kvalita zpracování v porovnání s cenově podobnými řešení od konkurence, které jsem při výběru dodavatele projektu oslovil. Od pana Ing. Davida Urbana mám také vytvořenu firemní identitu (logo, vizitky atd.), jež se nese ve stejně profesionálním duchu jako stránky a opět předčila očekávání. Pro zájemce hledající kvalitativně bezkompromisní řešení a profesionálního spolehlivého partnera spolupráci s panem Ing. Urbanem plně doporučuji!

Mgr. Jan Michálek

exportní a obchodní manažer, Lasak s.r.o.
jan.michalek@medicalprague.com ~ 731 657 677
S panem Urbanem spolupracujeme již několik let. Při veškeré komunikaci se vždy choval jako profesionál, rovněž kvalita jeho práce byla vždy na vysoké úrovni. Připravoval pro nás mnoho návrhů plakátů, vizitek, grafické zpracování časopisu, dále pak grafický manuál, několik webových stránek apod. Pro jeho časovou flexibilitu, krátké lhůty dodání kvalitní práce i přijatelnou cenu ho mohu vřele doporučit dalším zájemcům.

Ing. Ondřej Šejtka

místopředseda organizace Česká rada dětí a mládeže
www.crdm.cz
S Davidem Urbanem se mi skvěle spolupracovalo. Je flexibilní, kreativní, má smysl pro detail. Jeho jednání s klientem je na profesionální úrovni, stejně jako výstupy jeho práce. Ráda s ním budu pracovat i v budoucnu.

Veronika Cupalová

S Davidem jsem se potkala na CEJ2014 (www.cej2014.cz), kde pro nás sázel pracovní listy. I při celkem obyčejné a rutinní práci zaujal rychlostí, kvalitou a hlavně proaktivním přístupem. Na základě této zběžné zkušenosti jsem ho oslovila, zda by nechtěl spolupracovat na dalším projektu. Nabídku nadšeně přijal a pustil se do navrhování grafiky a uživatelského rozhraní pro vzdělávací aplikace Tabletária. S jeho prací jsme naprosto spokojení. Davida vystihuje zapálení pro věc, naprostá spolehlivost, rychlost včetně rychlé a přímé komunikace a samozřejmě vysoká kvalita výstupů. Popravdě řečeno, trochu jsem váhala, zda Davidovi doporučení napsat, ne proto, že bych snad o něm měla nějaké pochybnosti, ale proto, že bych byla ráda, kdyby mu aspoň trochu času zbylo na další společné projekty.

Anna Šlechtová

Scientica Agency s. r. o.
S Davidem jsme spolupracovali zatím jen krátce na designu mobilní aplikace. Ale už nyní můžu říct, že je to ten typ grafika, který o tom, co dělá, přemýšlí s předstihem, promýšlí vše v kontextu celku a dokáže o tom diskutovat. Mimo jiné taky s přesahem na použitelnost a UX. Budeme rádi, pokud budeme mít příležitost s Davidem spolupracovat i na dalších projektech!

Eda Hlava

jednatel firmy Neternity.cz
www.neternity.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS