Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. David Zahumenský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. David Zahumenský — advokát se zaměřením na ústavní právo

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Mgr. David Zahumenský:
Obrátil jsem se na Mgr. Zahumenského, aby mi pomohl založit spolek. Během konzultace si trpělivě vyslechl moje představy o spolku, poté mi podal komplexní informace, společně jsme vymysleli změny stanov, které následně upravil. S jeho jednáním jsem byl spokojený, byl velmi profesionální. Cena je rozumná. Rozhodně doporučuji komukoliv, kdo zakládá spolek.

Mgr. L. Nezdařil

Obrátili jsme se na p. Mgr. Záhumenského v několika právních záležitostech. Ve všech případech nám vyšel vstříc otevřeným přístupem a kompletními informacemi. Bylo zřejmé, že v daných oblastech práva má řadu let osobní zkušenosti a znalosti. Dovede tedy pružně reagovat na aktuální vývoj situací. Rychle rozliší status quo dané situace a navrhne přímý postup. V případě jiné odbornosti doporučí vhodného experta k dořešení. Cena je nastavena velmi vstřícně, a proto můžeme právní služby p. Mgr. Záhumenského jen doporučit.

Jiří Krajíček

Služby pana Mgr. Záhumenského jsem využil při tvorbě stížnosti k Evropskému soudu pro lidská práva. Všem zájemcům o právní poradenství v oblasti ústavního práva jej mohu jen doporučit. Zvláště oceňuji jeho znalost mezinárodních předpisů a velkou zkušenost z praxe.

Marcel Moštěk

Služby advokátní kanceláře pana Mgr. Davida Zahumenského vřele doporučuji. Obrátila jsem se na něj ve věci vyřízení zápisu občanského sdružení na spolek. Vše vyřídil neprodleně a perfektně. Také odměna, která byla řádně vyfakturovaná, byla přiměřená a akceptovatelná.

Ing. Romana Borovičková

www.heroldovysady.cz
Spolupracovali jsme na transformaci občanského sdružení. S prací jsme byli maximálně spokojeni a to jak po stránce profesionální, tak po stránce osobního lidského přístupu. Byly připraveny všechny potřebné podklady. Konzultace a rady nám pomohly najít optimální řešení pro náš konkrétní případ. Ochota a rychlost. Vřele doporučuji.

Růžena Nováková

předseda DEMDAAL z.s.
www.demdaal.cz
S touto advokátní kanceláří jsme spolupracovali na transformaci občanského sdružení na spolek. Paní Mgr. Hazdrová prošla naše připravené podklady, navrhla a provedla jejich úpravy a připravila zbývající potřebné dokumenty. Zápis do rejstříku u Krajského soudu pak proběhl bez problémů. Odměna byla přiměřená a akceptovatelná. Vše se stihlo včas a v termínu. S poskytnutými službami jsem spokojen.

Mgr. Josef Miškář

Kopretina Březová, z. s.
www.oskopretina.cz
S firmou pana Záhumenského jsme byli velmi spokojeni. Připravovali pro nás přepsání klubu na spolek u ústavního soudu, včetně úprav stanov klubu. Vše proběhlo rychle a přesně tak jak bylo domluveno. Cena byla pro náš klub přijatelná. Domluvena byla hned na začátku a dále se neměnila.

Martin Teichner

předseda fotbalového klubu SK Podlipan Přišimasy z.s.
Služby advokátní kanceláře pana Mgr. Davida Zahumenského vřele doporučuji. Spolupracovali jsme na změně názvu naší neziskové organizace a úpravě stanov pro zápis do rejstříku u Krajského soudu. Vše proběhlo velice hladce a v požadovaném termínu.

Josef Neděla

předseda Keramika Újezdec, z.s.
www.keramikaujezdec.cz ~ josefnedela@centrum.cz ~ 588 110 022
Mgr. David Zahumenský nám rychle a zcela bezproblémově zařídil transformaci občanského sdružení na spolek, jak vyžaduje zákon, včetně tvorby nových stanov, organizace členské schůze i podání k rejstříkovému soudu. V těch několika málo bodech, které byly na nás, nám jasně a srozumitelně vysvětlil, co přesně je třeba udělat, aniž by se divil, že něco nevíme. Kdybychom ještě někdy řešili podobnou věc, určitě se na něj znovu obrátíme. Mohu ho jen doporučit.

Ivana Jakoubková

Sdružení majitelů domu Václavkova 14/1516, Praha 6, z. s.
Na pana Mgr. Davida Zahumenského jsem se obrátila ve věci transformace občanského sdružení, které jsem vedla od roku 1998, na zapsaný spolek. Vzhledem k tomu, že jsem již v minulosti jedno občanské sdružení na zapsaný spolek transformovala, měla jsem možnost srovnání. Jsem z Prahy a pan Mgr. Zahumenský sídlí v Brně. Našla jsem si kontakt na něj prostřednictvím internetu. Zaujalo mě, že měl s transformací profesní zkušenosti. Spolupráce s ním byla překvapivě efektivní a vedla k rychlé realizaci požadované transformace. Pana Mgr. Zahumenského vřele doporučuji dalším potenciálním klientům.

Ing. Danuše Steinová

předsedkyně České společnosti pro trénování paměti a mozkový jogging z.s.
www.trenovanipameti.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS