Denisa Mezerová

grafická designérka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně Praha

Jsem kreativní grafická designérka, která je nejraději u zrodu něčeho nového, přemýšlí koncepčně a už u samotné realizace loga apeluje na jeho funkčnost a strategii v použití napříč celým brandem od tiskovin přes digitální grafiku až po design jedinečného webu ve Figmě.

Ke každému klientovi přistupuji individuálně. Snažím se ho co nejlépe poznat, pochopit a navnímat jeho potřeby. Proto vždy před navázáním spolupráce uvítám osobní setkání, pokud to je možné.

Portfolio

Design propagačních předmětů – Kokořín 12 Tvorba vizuálu promo předmětů – Kokořín 12 Design merchandingu – Kokořín 12 Tvorba vizuálu merchandisingu – Kokořín 12

Pomohu vám v těchto oblastech:

 • Logotvorba
 • Logomanuály
 • Corporate identity
 • Branding
 • Webdesign
 • Grafické zpracování tiskovin a propagačních materiálů
 • Digitální grafika – PPC bannery, vizuály na sociální sítě atp.

Kdo jsem?

Samouk. Neměla jsem nikoho, kdo by mi ukázal směr nebo cestu. Zkrátka si jen pořád jdu za tím, o čem si myslím, že je nejlepší. Pro mě i mé klienty. Využívám přitom intuici, uměleckou duši, cit pro design a zkušenosti z marketingové agentury či polygrafického průmyslu.

Začínala jsem tvorbou designu kávových šálků do kaváren a restaurací, návrhem grafiky e-shopu s jezdeckými potřebami a vymýšlením vizuálů merchandisingu pro milovníky letectví. Od té doby už jsem úspěšně realizovala mnoho nejrůznějších projektů a buduji svou značku Blondesign.

Mám široké portfolio klientů. Mezi mé zákazníky patří například stavební firmy, masážní salón, automyčka, květinářství nebo sportovní organizace.

Můj aktuální a srdcový projekt je nově vznikající bezbariérový penzion a turistické centrum Kokořín 12. Ten spadá pod organizaci Revenium, která vyznává stejné hodnoty jako já.

Věří totiž, že každý člověk je bez ohledu na fyzické, psychické, zdravotní, sociální či jiné znevýhodnění přínosem.

Jen nebe je limit. Ráda o tom přesvědčím. Kontaktujte mě.

Vybrané reference:

 • Revenium – webdesign, návrhy vizuálů propagačních předmětů, tvorba loga aj.
 • Jesenická stavební – komplexní grafický spolupráce
 • Alabastra – tvorba loga
 • Green Cosmetics – tvorba loga a návrh prototypu obalového materiálu
 • HairDo – tvorba loga

Ceny:

Moje hodinová sazba je zpravidla 500 Kč, ale každou zakázku naceňuji individuálně podle typu projektu. Napište mi podrobnosti o vaší zakázce a já vám ráda pošlu cenovou nabídku.

Denisa Mezerová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Denisa Mezerová
Bohdaneč 7 (Středočeský kraj)
285 25
Mobil:731 332 351
Email:denisa@blondesign.cz
Web:blondesign.cz
Instagram:blondesigncz
Účet:6306009339/0800 (Česká spořitelna)
IČ:04272374

Doporučení
z první ruky

Slečnu Mezerovou jsem oslovil se zadáním redesignu loga. Předání hotové práce proběhlo v expresním termínu bez potřeby jediné revize a přesně podle mé představy, kterou jsme společně ještě dovedli k dokonalosti. Zkrátka vše jak má být. Mohu jen doporučit.

Ing. Lukáš Koucký
Ing. Lukáš Koucký

expert na marketing webových projektů, affiliate marketing a lead generation včetně projektů na klíč