Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Denisa Švecová

Denisa Švecová

lektorka a majitelka firmy AldEkon

Denisa Švecová
Denisa Švecová - logo

Nabízím atraktivní školení a kurzy pod značkou AldEkon: školení pro účetní a ekonomy, semináře pro obchodníky, manažery, personalisty a marketéry. Navíc si můžete vybrat z široké nabídky školení měkkých dovedností neboli soft skills, která vyhledávají hlavně majitelé a ředitelé firem.

Kurzy jsou plánovány tak, aby byly přínosem pro celou vaši firmu. Prioritou pro nás je, abyste se u nás cítili dobře. Kromě skvělého lektora máme pro vás také vždy dostatek tekutin, ovoce a jídla. Přečtěte si některé reference účastníků školení.

Své klienty vzděláváme především v Prostějově a Olomouci, ale připravíme seminář na míru i mimo Olomoucký kraj, případně i mimo Českou republiku. Naše služby můžete využít jako náhradní plnění.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Prostějov a Olomouc

Kategorie katalogu:

Aktuální školení a kurzy:

Dlouhodobé školení a kurzy:

Kontaktní informace

Denisa Švecová
Lešany 52 (Olomoucký kraj)
798 42
Mobil:724 158 028
Email:svecova@aldekon.cz
Web:www.aldekon.cz
:13383698
DIČ:CZ6461091549

Doporučení z první ruky

Denisu jsem poznala na kurzu, kde se vzdělávala spolu se svým zaměstnancem. Má touhu vzdělávat druhé i sebe a dělá to dobře. Společnost AldEkon šlape i bez ní a za to jí patří obdiv, podporuje neziskové aktivity a pořádá workshopy a sezení pro začínající podnikatelky. Přijala mé pozvání jako mentor na BeEager Camp, kde vyprávěla svůj životní příběh plný podnikavosti a vytrvalosti. Velmi za to děkuji a vřele doporučuji jak spolupráci s ní, tak využití kurzů pořádaných společností AldEkon.
Bc. Regina Bednaříková
partnerka Akademie Orlita, leader Edu Forum, lektorka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS