Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Denisa Švecová

Denisa Švecová

lektorka a majitelka firmy AldEkon

Denisa Švecová
Denisa Švecová - logo

Nabízím atraktivní školení a kurzy pod značkou AldEkon: školení pro účetní a ekonomy, semináře pro obchodníky, manažery, personalisty a marketéry. Navíc si můžete vybrat z široké nabídky školení měkkých dovedností neboli soft skills, která vyhledávají hlavně majitelé a ředitelé firem.

Kurzy jsou plánovány tak, aby byly přínosem pro celou vaši firmu. Prioritou pro nás je, abyste se u nás cítili dobře. Kromě skvělého lektora máme pro vás také vždy dostatek tekutin, ovoce a jídla. Přečtěte si některé reference účastníků školení.

Své klienty vzděláváme především v Prostějově a Olomouci, ale připravíme seminář na míru i mimo Olomoucký kraj, případně i mimo Českou republiku. Naše služby můžete využít jako náhradní plnění.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; především Prostějov a Olomouc

Kategorie katalogu:

Aktuální školení a kurzy:

Dlouhodobé školení a kurzy:

Kontaktní informace

Denisa Švecová
Lešany 52 (Olomoucký kraj)
798 42
Mobil:724 158 028
Email:svecova@aldekon.cz
Web:www.aldekon.cz
:13383698
DIČ:CZ6461091549

Doporučení z první ruky

Paní Švecová, chtěla bych Vám poděkovat za to, že něco takového pořádáte. Šla jsem na školení s tím, že potřebuji najít něco, co mě posune dál. A našla jsem to. Nejsem z těch, co se bojí promluvit na cizí lidi, mám všechny lidi ráda a ze všeho nejvíc mám ráda mluvit s nimi, diskutovat, nasávat jejich znalosti a zkušenosti. Nevím, jestli je to drzost, neomalenost nebo jen radost ze života. Každý to může vidět jinak a každý má na to právo. Prožila jsem den v krásné atmosféře s krásnými lidmi s krásnou energií. Domů jsem si ne v hlavě, ale v srdci donesla spoustu novinek, které se dají použít i v soukromém životě. Všem velké díky. Vím, co obnáší něco zorganizovat tak, aby se člověk zavděčil každému. Jít do projektu s tím, že nevím, kdo přijde, jaké to bude. A já se celý den cítila moc fajn. Ještě jednou děkuji a přeji hodně krásných lidí kolem Vás, krásná setkání, krásné okamžiky.
Ivana Valentová
finanční a pojišťovací poradce, Astorie

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS