Dominik Lev

tvůrce webových aplikací a webů

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně především Praha a okolí

Jsem parťák, který vám pomůže s vývojem moderní webové aplikace či webové prezentace dle vašich představ. Vše bude vyladěné do nejmenších detailů: optimalizovaná rychlost, snadná použitelnost, přístupnost pro lidi s hendikepem atd.

  • Tvorba webové aplikace nebo stránky – S radostí pro vás vytvořím webovou aplikaci nebo stránku dle vašich požadavků. Případně pomohu i s optimalizací různých nedostatků v UI/UX.
  • Návrh designu stránky – Máte rádi, když můžete vše vyřešit na jednom místě? V tom případě vás potěší, že vám pomohu i s návrhem designu webu.
  • Úprava nebo rozšíření vašich stávajících projektů – Máte-li projekt, který používá níže popsané technologie, s chutí váš projekt rozšířím, upravím nebo optimalizuji, aby šlapal jak hodinky.

A proč zrovna já bych měl být váš parťák? Mám přes 8 let praxe, během které jsem se naučil mnoho užitečného know-how, jak web dotáhnout k naprosté dokonalosti. Neustále sleduji nové trendy a ověřené postupy, co se technologií, optimalizace či přístupnosti týče. Každý projekt vyvíjím s nadšením a ❤️

Používané technologie:

  • HTML, CSS, JavaScript, Sass, TailwindCSS, React.js
  • Remix, Next.js, NodeJS, MongoDB

Vybrané reference:

  • Mojedaně 21 – Tvorba front-end části webu pro Ministerstvo financí sloužící k informování ohledně podávání daní online.
  • Pumpa – Tvorba košíku pro e-shop přední české společnosti v oblasti prodeje a servisu čerpadel
  • Product Fruits – Vývoj webové prezentace pro službu pomáhající uživatelům se seznámením s aplikací
  • Internet Projekt – Webová agentura, kde jsem 2 roky pracoval na projektech pro velké klienty jako Innogy, Linet, Zentiva, Senát ČR nebo Finanční správa
Dominik Lev
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Dominik Lev
Kaštanová 1486
Brandýs nad Labem – Stará Boleslav (Středočeský kraj)
250 01
Mobil:737 443 502
Email:info@webarina.dev
Web:webarina.dev
Facebook:lev.dominik
LinkedIn:dominiklev
Twitter:dominik_lev
Messenger:lev.dominik
WhatsApp:420737443502
Datovka:792kn25
Účet:300208647/0300 (ČSOB)
IČ:11771798 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Dominikem proběhla úspěšně a podle představ. Od vyjasnění zadání přes vývoj i pozdější vylepšení. Skvělá komunikace i proaktivita při hledáni řešení specifických problémů. Velmi oceňuji snahu projekt vylepšit nad rámec zadání a těším se na další spolupráci.

Lukáš Koucký

marketér