Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominik Štrba

Dominik Štrba

webeditor, SEO konzultant, copywriter, korektor a správce sociálních sítí

Dominik Štrba

Jsem marketingový kamarád.

Potřebujete pomoci s marketingem na internetu? Společně ukážeme všem těm internetům, v čem jste nejlepší.

S tvorbou webů, SEO, copywritingem, sociálními sítěmi a mnoha dalšími marketingovými specialitami se kamarádím už od roku 2009. Prací v jedné z největších marketingových společností v ČR jsem nabyl spousty zkušeností, které rád uplatním právě u vašeho projektu.

  • Webové stránky – přeložím z českého i anglického jazyka do jazyka HTML5/CSS3 informace o vaší firmě, aby internet pochopil, v čem jste nejlepší.
  • E-shop – můžete prodat i vlastní duši. Sice to z mého dobrého srdce nedoporučuji, ale rád vám s tím pomohu skrze internetový obchod.
  • SEO – optimalizace webové stránky pro vyhledávače na základě nejnovějších SEO trendů a pravidel aneb jak vysvětlit Googlu, o čem váš web vlastně je.
  • Copywriting – základem každého webu, e-shopu či blogu je zajímavý obsah. Nekamarádíte-li se s písmenky, pomohu vám vztah zlepšit, nebo vám relevantní písmenka poskládám do slov.
  • Korektura českých textů – vedete tichou válku s proradným šotkem, který vám v textech dělá neplechu? Nabijme bambitky hrubkami a překlepy a celým zásobníkem do něho, smrada nepořádného!
  • Správa sociálních sítí – děsí vás Facebook, YouTube, Instagram, Google+ či jiná pro vás sociální tentononc? Společně se ve všech těch lajcích, zhlédnutích, srdíčkách i smajlících vyznáme a využijeme je ve váš prospěch.

Kontaktujte mě a pojďme společně ukázat internetu, proč právě vy si zasloužíte pozornost digitálního světa.

Ukázky práce:

Tvorba webu domekrozbroju.czTvorba e-shopu Mjbeta.czTvorba webu Skrizalova.czSEO, správa webu, copywriting a korektury pro web Tantricka-masaz-ostrava.czTvorba webu, SEO, psaní textů a korektury českého jazyka pro Zabalimedarek.cz
Zobrazit všech 7 náhledů této galerie >

Status:

žel bohu...

Působnost:

celá ČR; osobně Karlovarský kraj

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Dominik Štrba
Zahradní 540
Nové Sedlo u Lokte (Karlovarský kraj)
357 34
Email:info@dominikstrba.cz
:06291538

Doporučení z první ruky

Bc. Michaela Nečasová
Dominika doporučuji svým klientům v případě, kdy hledají šikovného člověka pro vytvoření jednoduchého webu či e-shopu nebo specialistu na SEO. Má hlavu plnou nápadů a pokud nehledáte obyčejný průměr, Dominik pro vás bude jasnou volbou. Výzvou je pro něj také copywriting a sociální sítě. Originální a zábavnou formou umí popsat také služby či produkty, které bychom jinak zaškatulkovali jako „nebetyčnou nudu“. Zkrátka, pro váš byznys najde tu nejlepší formu prezentace, která vaše zákazníky bude bavit.
copywriterka a správkyně sociálních sítí

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS