Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Dominik Štrba > Doporučení

Doporučení z první ruky

Dominik Štrba — webeditor, SEO konzultant, copywriter, korektor a správce sociálních sítí

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Dominik Štrba:
Bc. Michaela Nečasová
Dominika doporučuji svým klientům v případě, kdy hledají šikovného člověka pro vytvoření jednoduchého webu či e-shopu nebo specialistu na SEO. Má hlavu plnou nápadů a pokud nehledáte obyčejný průměr, Dominik pro vás bude jasnou volbou. Výzvou je pro něj také copywriting a sociální sítě. Originální a zábavnou formou umí popsat také služby či produkty, které bychom jinak zaškatulkovali jako „nebetyčnou nudu“. Zkrátka, pro váš byznys najde tu nejlepší formu prezentace, která vaše zákazníky bude bavit.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
Jsem drobný živnostník, který poskytuje masážní služby. Ač jsem přesvědčená, že je vykonávám dobře, zákazníků bylo málo a důvod prostý, nikdo o mně nevěděl. Tato skutečnost mě dovedla k marketingovému kamarádovi :-) panu Dominiku Štrbovi. Navázání spolupráce mi přinesla viditelnost na Google i Seznamu, profesionalitu, nové nápady a postřehy a to nejdůležitější – větší obrat v podnikání. Bylo to nejlepší rozhodnutí, vřele Dominika doporučuji a tím i děkuji za vše, co jste pro nás udělal a do budoucna uděláte. P.S.: Budeme se rozšiřovat.

Iveta P.

Nejen jako marketingového, nýbrž i jako opravdového kamaráda mohu Štrbiho (tak jsme mu na střední říkali) vyzdvihnout do výšin. V pracovní činnosti se pohybuji někde úplně jinde, ale jako „vedlejšák“ rád pěstuji fotografování. K tomuto účelu jsem toužil po nablýskaném webu, zaměřeném (především) na fotografii, popř. i blog, který by byl snadno editovatelný, a samozřejmě… aby se to všechno pěkně spojilo v jeden celek, kterému budou vévodit HD obrázky namísto psaného slova. Prosby byly vyslyšeny, nápady realizovány a představy překonány. Takže mi nezbývá nic jiného než poděkovat za ten krásný a funkční orga(ni)zmus :)

Domek Rozbrojů

Dominika mám prostě rád. Je to hlavně šikulka se slovem – posuďte sami, když tak brouzdáte jeho webem. Prostě si dá záležet na tom, aby zákazníkův web, který má na starosti, byl co nejlepší. Asi i proto šel na volnou nohu, protože raději vyhověl zákazníkovi, než aby byl zadobře se šéfem. A tak je sice vedle mě v práci volné místo, ale zase o jednoho člověka, co rozumí marketingu, na světě víc.

Rudolf Svátek

Pan Štrba je ochotný, vstřícný a nápaditý odborník. Děkuji za trpělivé vyslyšení, realizaci zadání a srozumitelnou komunikaci. Přeji vám, aby vám ten lidský a zároveň profesionální přístup k věci vydržel.

Jana Pokorná

www.mjbeta.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS