Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Edita Friedlová

Mgr. Edita Friedlová

certifikovaná koučka pro osobní růst a firemní rozvoj, životní motivátorka, lektorka

Mgr. Edita Friedlová

Jsem průvodkyní na cestě k bytí profesionálem na svůj život.

Jako certifikovaná koučka budu vaší podporovatelkou a motivátorkou k dosažení pozitivních změn ve vašem osobním životě nebo fungování firmy. Přivedu vás k úspěšnému a smysluplnému žití či podnikání, které si zasloužíte.

 • Osobní růst – Ukáži vám, jak měnit vyšlapané cesty a nacházet nové, pracovat s vlastními emocemi, důvěřovat své intuici, nastavovat si cíle a realizovat je.
 • Business koučink – Rozvíjím management, pracovní týmy a jednotlivce, a to nejčastěji obchodním a výrobně-obchodním podnikům. Pomohu vám vyladit procesy a vztahy, projít náročnými změnami, definovat dlouhodobé strategie a mnoho dalšího.

Kompletní nabídku koučovacích balíčků a popis jednotlivých programů najdete níže. Individuálním a business koučinkem vás mohu provázet také v anglickém jazyce.

První krok je základním stavebním kamenem každého naplněného snu. Udělejte ho a napište mi »

Osobní růst je postaven na chuti pracovat na lepším já a na důvěře v kouče, který vás procesem růstu provází. Začátku naší spolupráce proto předchází úvodní konzultace, během které se vzájemně poznáme a určíme oblasti vašeho života, na které se zaměříme. Nastavíme způsob spolupráce a vydáme se na společnou cestu, pro kterou vám budu spolehlivým partnerem. Tato konzultace trvá 30 minut a je zdarma.

Motto, které mě provází již 26 let: „Where there is a will, there is a way.“ (Kde je vůle, tam je cesta.)

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR i zahraničí

Kategorie katalogu:

Nabídka koučovacích balíčků a programů

 • Pro jednotlivce
  • Life Trekking – 3–4měsíční kurz osobního růstu, díky kterému získáte větší nadhled, prožijete vzrůstající sebehodnotu, pocity spokojenosti, naplnění a harmonie. Life Trekking je cestou k trvajícímu úspěchu, respektujícím vztahům, profesní a osobní stabilitě.
  • Individuální konzultace – Pomohu vám převzít kontrolu nad životem a podpořím vaši chuť pracovat na lepším já. Vybereme oblasti, na které se chcete zaměřit a pustíme se do společné práce.
 • Pro firmy
  • Analýza společnosti – Analýza managementu, týmů a jednotlivců. Analýza nevyužívaného potenciálu, firemního prostředí, návyků, vnitřních a vnějších brzd.
  • Zefektivnění procesů – Kultivace firemního prostředí a sladění funkčních procesů s procesy, které si žádají změnu.
  • Profesionální obchodní tým – Strategický a cíleně orientovaný tým obchodníků s tvůrčím myšlením. Posílení obchodní bdělosti. Školení obchodních zástupců a obchodníků na míru.
  • Energický management – Top management je jako rodič. Když je důsledný a náročný, je spíše neoblíbený. Když je nedůsledný a nenáročný, časem se stane také neoblíbeným. Individuální koučování manažerů.
  • Výběrová řízení – Analýza schopností uchazeče pro danou pozici včetně nastavení konkrétních kroků zapracování se.
  • Krizový management – Identifikuji skutečné příčiny nedostatku vaší společnosti s návrhem komplexních opatření k systematickému růstu.

Vybrané reference

 • Spolupráce v českém jazyce – Home Credit Finance, Všeobecná úverová banka, Pivovary Staropramen, Pleas, Raab Karcher, Epcos, Mora Moravia, Astur Jeseník, Narex Ždánice, Schwan Cosmetics, Racio, Mountfield, Česká pošta, Česko-německá obchodní komora, Actaris, Maxprogres, Intergast, MŠMT, Gastro Jeseník, Auto Kelly, Auto Place, Decoland, TFN a další.
 • Spolupráce v anglickém jazyceBang Olufsen (týmová práce), Electroworld (vyjednávání), Honeywell (komunikační dovednosti), A.T.Kearney (prezentační dovednosti), Mittal Steel (týmová práce), Bureau Van Dijk (osobnostní typy pro business), IBM (efektivní a asertivní komunikace)

Vzdělání v oboru

 • PEARL coaching se zaměřením na koučovací hloubkové techniky profesionálního kouče
 • Results Coaching Systems vzdělávací kurz pro profesionální kouče, certifikace
 • Spiritual Trekking kurz se zaměřením „Bytí profesionálem na svůj život“
 • Školitel vzdělávání dospělých – vzdělávací kurz s akreditací MŠMT ČR
 • Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta, obor Pedagogika a psychologie
 • University College of Fraser Valley, Abbotsford Kanada, obor Anglický jazyk

Profesní milníky a úspěchy

 • Za největší úspěch považuji možnost věnovat se práci, která dává smysl, naplňuje mě a přináší mi do života radost a růst. Těší mě každá pozitivní životní proměna klienta, u které mám tu možnost být.
 • 2004 – V tomto roce jsem se naplno začala věnovat vzdělávání dospělých se zaměřením na business prostředí, osobní život a podporu a koučování v oblasti růstu a rozvoje osobnosti.
 • 1998–2002 – Působila jsem jako obchodní manažerka se zaměřením na zahraniční obchod (prioritně šlo o Holandsko, Brazílii, Mexiko, Tunis a Maďarsko).

Kontaktní informace

Mgr. Edita Friedlová
Rybářská 360/28
Brno
603 00
Mobil:739 076 525
Email:edita@editafriedlova.com
Web:www.editafriedlova.com
Facebook:Facebook lifecoach.edita.friedlova
Instagram:Instagram lifecoach.edita
Účet:214192909 / 0300 (ČSOB)
:75683423

Doporučení z první ruky

Edita je skvělá koučka a „životní poradkyně“. Práce s ní mi pomohla překonat (ne)jeden z velkých bloků, který jsem si nevědomky nesla z dětství, a který se odrážel v pocitech každodenní spokojenosti. Je skvělé mít parťáka, jako je Edita, na kterého se mohu kdykoli obrátit a který mi pomáhá být lepší ve všech oblastech mého života. Na společné konzultace se vždy těším, Editka je energická, vždy šíří pozitivní energii a dobrou náladu, dokáže člověka postrčit k překonání komfortní zóny, ale zároveň ho zezadu jistit, dokud si nebude jistý svými kroky. Už jen to, že se Edita objeví ve vašem životě, dělá zázraky. :) Děkuji a těším se na další společné tvoření!
Mgr. Veronika Reicheltová
markeťačka, copywriterka a spisovatelka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS