Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eliška Sýkorová

Ing. Eliška Sýkorová

Montessori poradce pro rodiče

Ing. Eliška Sýkorová

Poskytuji odborné poradenství se zaměřením na metodu Montessori a respektující komunikaci s cílem podpořit přirozený vývoj dítěte, jeho vnitřní motivaci a touhu poznávat.

 • Práce s dětmi:
  • English Montessori Guide v anglicko-francouzské Montessori školce pro děti od 3 do 6 let v Ženevě
  • vedení dětských Montessori workshopů v Ženevě
 • Práce s dospělými:
  • osobní/Skype konzultace – jak vytvořit domácí připravené prostředí, Montessori aktivity a pomůcky, zásady Montessori, rozvoj samostatnosti dítěte, Montessori a domácí vzdělávání (homeschooling), respektující komunikace ad.
  • přednášky se zaměřením na metodu Montessori a další alternativní vzdělávací směry (homeschooling; waldorf)
  • semináře pro rodiče o tom, jak aplikovat Montessori v domácím prostředí (můj kurz na Naučmese.cz)

Získala jsem univerzitní vzdělání v oblasti managementu a marketingu u nás i na univerzitě ve Finsku. Plynule ovládám angličtinu a francouzštinu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Profesní milníky

 • 2018 – English Montessori Guide ve školce United Montessori Children v Ženevě, od roku 2017 členka Association Montessori Internationale
 • 2017–2018 – diplomový kurz Association Montessori Internationale (AMI) Montessori průvodce pro děti ve věku 3–6 let absolvovaný v akreditovaném výcvikovém centru l´Institut de Formation Maria Montessori ve Švýcarsku (Ženeva)
 • 2017–2018 – stáž v 6 montessori školkách ve Francii, Švýcarsku a České republice
 • 2017 – absolvování kurzu Respektující komunikace (Annecy, Francie)
 • 2016 – absolvování kurzu Alternativní pedagogické směry (Annecy, Francie)
 • 2013–2015 – odborné poradenství neziskovým organizacím Defence for Children InternationalGraduate Women International v oblasti implementace projektů zaměřených na ochranu dětských práv a přístupu ke kvalitnímu vzdělávání dívek v rozvojových zemích (Ženeva)
 • 2010–2014 – hodnotitelka vzdělávacích projektů žádajících o finanční podporu z EU
 • 2006–2015 – zakládání firemních školek či dětských klubů pro znevýhodněné děti, spolupráce s Amnesty International Czech Republic na projektu Human Rights Friendly Schools

Kontaktní informace

Ing. Eliška Sýkorová
Tupolevova 713
Praha 9
199 00
Mobil:605 552 554
Email:elisykorova@gmail.com
Web:www.esykorova.eu
(tj. adresa této stránky)
Skype:Skype sibelius713
LinkedIn:LinkedIn eliskasykorova
:74874454

Doporučení z první ruky

S Ing. Eliškou Sýkorovou jsem měl tu čest spolupracovat v letech 2010–2014 v rámci projektů Státního zdravotního ústavu financovaných z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Mezi její povinnosti patřilo komplexní zpracování projektových žádostí v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví, dohled nad rozpočty projektů, zpracovávání monitorovacích zpráv, práce se systémem Benefit, komunikace s poskytovatelem dotace a do velké míry i poradenství při implementaci jednotlivých cílů projektů. V souvislosti s komunikací s poskytovatelem dotace byla Eliška přítomna většině kontrol, které díky jejímu angažmá probíhaly hladce a bez zjištění jakýchkoliv nedostatků. Eliška je pečlivá, spolehlivá, loajální a ochotná pomoci klientovi i mimo běžnou pracovní dobu. Během naší spolupráce jsme řešili několik zásadních problémů, které jsme však vždy zdárně překonali, čemuž pomohla i schopnost Elišky efektivně komunikovat. Pokud bych v budoucnu znovu pracoval v oblasti projektového řízení nebo přípravy projektových žádostí, nebudu váhat oslovit Elišku s žádostí o spolupráci.
Mgr. Jan Šturma
projektový manažer

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS