Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eliška Sýkorová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Eliška Sýkorová — Montessori poradce pro rodiče

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Ing. Eliška Sýkorová:
S Ing. Eliškou Sýkorovou jsem měl tu čest spolupracovat v letech 2010–2014 v rámci projektů Státního zdravotního ústavu financovaných z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Mezi její povinnosti patřilo komplexní zpracování projektových žádostí v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví, dohled nad rozpočty projektů, zpracovávání monitorovacích zpráv, práce se systémem Benefit, komunikace s poskytovatelem dotace a do velké míry i poradenství při implementaci jednotlivých cílů projektů. V souvislosti s komunikací s poskytovatelem dotace byla Eliška přítomna většině kontrol, které díky jejímu angažmá probíhaly hladce a bez zjištění jakýchkoliv nedostatků. Eliška je pečlivá, spolehlivá, loajální a ochotná pomoci klientovi i mimo běžnou pracovní dobu. Během naší spolupráce jsme řešili několik zásadních problémů, které jsme však vždy zdárně překonali, čemuž pomohla i schopnost Elišky efektivně komunikovat. Pokud bych v budoucnu znovu pracoval v oblasti projektového řízení nebo přípravy projektových žádostí, nebudu váhat oslovit Elišku s žádostí o spolupráci.

Mgr. Jan Šturma

projektový manažer
jenda.sturma@gmail.com
S Eliškou Sýkorovou spolupracuji již od roku 2010 na projektech týkajících se odborného vzdělávání zaměstnanců. Během naší spolupráce jsem si mohla mnohokrát ověřit, že je profesionálem ve svém oboru dotačního poradenství. Eliška působila jako externista na pozici finanční manažerky. Mezi její zodpovědnosti patřilo zpracovávání monitorovacích zpráv projektu, práce v systému Benefit, komunikace s poskytovatelem dotace, správa rozpočtu projektu a další. Hladký průběh při schvalování monitorovacích zpráv potvrdil, že Eliška má nejen obrovskou znalost dotační problematiky, ale je také velmi pečlivá a přesná. Kromě těchto vlastností bych ještě chtěla vyzdvihnout její ochotu, přátelský přístup a efektivní komunikaci. Pokud budu i v budoucnu pracovat na podobném projektu, Eliška Sýkorová bude prvním projektovým manažerem, kterého oslovím.

Jana Ženčová

Training and Development Specialist
Elišku Sýkorovou jsem poznala na svém kurzu „Sebeprezentace a řečnické dovednosti“ a velmi jsme si padly do oka. Eliška je přátelská, spolehlivá a velmi milá, odhodlaná na sobě pracovat a dotáhnout rozdělané věci do konce. Věřím, že je také profesionálkou ve svém oboru dotačního poradenství a psaní projektů z evropských fondů. Elišku mohu vřele doporučit.

Mgr. Markéta Borecká

trenérka a lektorka přípravy na přijímací pohovory, kariérová poradkyně
www.marketaborecka.cz ~ borecka@prijimaci-pohovory.cz ~ 603 226 420
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS