Eliška Vyhnánková

lektorka a konzultantka sociálních médií

Status: k vašim službám Místo: Říčany-Pacov (Středočeský kraj) Působnost: celá ČR

Naučím vás používat sociální sítě.

Pracuji jako lektorka a konzultantka sociálních médií. Mým hlavním cílem je naučit co nejvíce lidí a firem pracovat s těmito nástroji, nebát se jich a využít je k lepším výsledkům. Mám za sebou téměř 800 firemních či veřejných seminářů a workshopů pro více než 10 000 posluchačů. Měla jsem to potěšení pracovat pro společnosti RENOMIA, Prague.eu, CzechTourism, Člověk v tísni, Johnson & Johnson, Unipetrol, Česká spořitelna, O2 Czech Republic, ČVUT, Rossmann, innogy, Charita Česká republika, ČSOB a další desítky skvělých klientů.

Společně s Michelle Losekoot jsem v roce 2019 vydala knižní bestseller Jak na sítě. V současnosti je prodáno více jak 30 tisíc výtisků. Audioverze, namluvená Terezou Dočkalovou, získala Cenu posluchačů v soutěži Audiokniha roku. Pravidelně s Michelle pořádáme školení Jak na sítě, které je dostupné i v digitální verzi. Zároveň natáčím stejnojmenný podcast, kam si zvu zajímavé hosty z praxe.

Založila jsem semestrální projekt Social Media Akademie, kterým v roce 2022 projde už šestý ročník absolventů. Působím v porotách marketingových soutěží, moderuji a přednáším na odborných konferencích.

Fotogalerie

Pořád je to magie. I když víte, jak se to dělá. Eliška Vyhnánková Eliška Vyhnánková Klubový večer WebTop100 LMC NeKonference 2015

Firemní školení

Firemní semináře připravuji na míru potřebám klientů. Od individuálních témat složených z více sociálních sítí až po konkrétní služby jako jsou Facebook, Instagram, LinkedIn a další. Školení lze strategicky a obsahově zaměřit pro marketingová oddělení, ale i pro obchodníky, kontaktní centra, HR oddělení a další zaměstnance.

  • Půldenní seminář – 28 500 Kč
  • Celodenní seminář – 38 000 Kč
  • Dvoudenní seminář – 55 000 Kč

Ceny platí pro skupiny do 15 osob, nebo individuálně s kalkulací na míru. Online verze s 15% slevou. Při cestách mimo Prahu a Středočeský kraj si navíc účtuji 5 000 Kč za den.

Veřejné semináře

Termíny veřejných seminářů najdete na mých webových stránkách. Pravidelně vypisuji hlavně online verze.

Konzultace, strategie, analýzy

Klientům pomáhám jednorázově i při dlouhodobé spolupráci. Jedná se o konzultace, mentorování, audit či průběžné školení odpovědných pracovníků pro zlepšení komunikace na sociálních sítích až k plně profesionální správě a samostatnosti. Pomáhám s nastavením a dosahováním požadovaných cílů.

  • Osobní konzultace – konzultace osobní pro 1–2 osoby, z důvodů efektivity od tří hodin dále, účtována každá započatá hodina: 3 800 Kč / hodina
  • Konzultace na dálku – konzultace via Skype, Zoom či telefon pro 1–2 osoby, účtována každá započatá půlhodina: 3 200 Kč / hodina

Ceny jsou uvedené bez DPH.

Ceny a ocenění

  • WebTop100 2020 – Osobnost digitálního marketingu
  • Křišťálová Lupa 2020 – 5. místo v kategorii Marketingová inspirace
  • Zlatý středník 2019 – 1. místo v kategorii Využití sociálních sítí
  • Audiokniha roku 2019 – Cena posluchačů
  • Fénix content marketing 2017 – 2. místo v kategorii Facebook

Výběr z rozhovorů a přednášek

Rozhovor pro Na volné noze TV

Přednáška na think-tanku Na volné noze v Ostravě

Přednáška na think-tanku Na volné noze online

Přednáška z kurzu Od UČO k IČO pro Masarykovu univerzitu

Eliška Vyhnánková

Kontakty

Mobil:737 937 170
Email:eliska@vyhnankova.cz
Web:www.vyhnankova.cz
Facebook:vyhnankovaeliska
LinkedIn:eliskavyhnankova
Twitter:annaud
IČ:73689009 (plátce DPH)
DIČ:CZ8159252068

Doporučení
z první ruky

Eliška mi pomáhala při zavádění nástroje social media monitoringu. Je to opravdová odbornice, byla vždy velmi vstřícná a ochotná poradit i nad rámec spolupráce. Uchvacuje mě její nadšení pro práci a pro nová média a technologie. Doufám, že budeme mít možnost v budoucnu spolupracovat na dalších projektech.

Petr Andrýsek

social media marketér