Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Čapková Illésová, MA > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Čapková Illésová, MA — školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.

Zobrazuji č. 1120 z celkem 51 doporučení prezentace Eva Čapková Illésová, MA:
Petr Šťastný
Školení Evy Čapkové Illésové pro mne bylo příjemným zážitkem. Oceňuji naprostou aktuálnost informací a snahu o předání bohatých osobních zkušeností. Výsledkem je větší jistota v práci se sociálními sítěmi a pozitivní zpětná vazba od fanoušků Facebook stránek. Rád doporučuji.

Petr Šťastný

počítačový grafik a webdesignér
Eva Čapková Illésová zjevně má široké znalosti o sociálních sítích a předává je velmi srozumitelnou formou. Již před školením si zjišťovala úroveň našich znalostí a hlavně témata našeho zájmu, tak aby školení bylo co neefektivnější. Velmi jsme ocenili, že se na věci snažila dívat očima naší firmy a netlumočila nám jen obecná fakta, ale i názory na naši konkrétní situaci, výhody i úskalí možných způsobů komunikace.

Kateřina Jiravová

Czech Credit Bureau
www.creditbureau.cz ~ katerina.jiravova@creditbureau.cz
No prostě už i ty zubní pasty a ústní vody přišly na fenomén zvaný Facebook. A protože naše společnost řešila problém, jak dostat produkt, který slouží k řešení specifického tabuizovaného tématu, jakým je zápach z úst, mezi lidi, napadl nás Facebook. A teď jsme stáli před rozhodnutím, co s tím. Pytlíkovat to nějak sami bez znalosti problematiky, nebo najmout profesionála. Naštěstí jsem právě v té době potkal Evu Čapkovou Illésovou. V podstatě nám naše stránky kompletně navrhla, od jejich názvu, přes vzhled, až po řízení diskuse. Ale největší pochvala pro ni přilétla z naší centrály, kterou naše aktivita zaujala. Zjistili, že v tom prťavém Česku máme na Facebooku na našich stránkách víc přátel, než v tom jejich ohromném Německu a sousedním Polsku dohromady. Takže Evo, děkujeme!

Pavel Vyčichlo

Divadlo Archa ztratilo téměř 6000 fanoušků na Facebooku kvůli špatně nastavenému profilu. Nyní Facebook stránku budujeme znovu a konzultace s Evou Čapkovou Illésovou nám velmi pomohla se zorientovat. Po téměř dvou hodinách konzultace jsem se od Evy dozvěděla mnoho užitečných tipů a rad, jak přes Facebook komunikovat. Eviny zkušenosti v oblasti sociálních médií, její připravenost na naši schůzku a styl komunikace mě očarovaly natolik, že jsme se dohodly na další spolupráci. Už brzy Divadlo Archa společně s paní Čapkovou Illésovou rozběhne semináře o sociálních sítích určené pro kulturní organizace.

Katarína Dudáková

marketingová a projektová manažerka Divadla Archa
www.archatheatre.cz
Ing. Martin Perlík
Rady od Evy Čapkové Illésové pomohly oživit moji fanouškovskou stránku na Facebooku. Eva mě zásobila spoustou praktických informací o sociálních sítích, které postupně zapojuji do života. Eviny konzultace mohu jen doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
I sociální síť jako je Deník politika potřebuje poradit, jak vylepšit svou strategii na Facebooku a Twitteru. Sami se ke svým uživatelům snažíme chovat co nejvstřícněji a o to více nás potěšilo, že jsme měli příležitost využít Eviny profesionální konzultace, která probíhala v přátelském duchu. Děkujeme a můžeme jen doporučit!

Klára Čikarová

komunitní manažerka projektu Deník politika
www.denikpolitika.cz ~ klara.cikarova@denikpolitika.cz
Měla jsem možnost se slečnou Evou Čapkovou Illésovou spolupracovat 3 měsíce při založení a rozjetí našeho firemního Facebooku Tvoříme a hrajeme si s dětmi. Musím konstatovat, že spolupráce byla výborná — výstižná, operativní a kreativní. Pevně věřím, že předané zkušenosti a informace užijeme ku prospěchu chodu naší firmy. Ještě jednou dodatečně děkuji za spolupráci.

Ing. Lenka Janeczková

Press Pygmalio, s.r.o. - distributor deskových her, hraček, kreativních fixů a sportovních potřeb, značek Granna, Quercetti, BlendyPens a Sport1One
www.press-pygmalion.cz ~ janeczkova@press-pygmalion.cz ~ 773 277 506
Prvotním záměrem bylo rozšiřovat podvědomí České rady pro šetrné budovy skrze sociální sítě. Věděla jsem, že je nutné zvolit správnou strategii a využít Facebook jako marketingový nástroj. Mladá, velmi kreativní, energická a vtipná - tak se mi na první pracovní schůzce jevila Eva Čapková Illésová. Nad kávou jsme si příjemně pohovořily a odkryly veškerá úskalí. Už vím jak na to Evi, děkuji! Vřele doporučuji všem, kteří Facebook používají, ale nyní mohou mnohem efektivněji.

Ing. Michaela Nedorostová, MSc.

Česká rada pro šetrné budovy o.s.
www.czgbc.org
Za společnost Odyssey Network a projekt Profi žena, bychom chtěli doporučit slečnu Evu Čapkovou Illésovou, jakožto specialistku na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj. Konzultace proběhla velmi příjemným způsobem, dozvěděli jsme se spoustu nových a užitečných informací. Líbilo se nám, jak měla velmi pěkně zpracované materiály, předvedení názorných ukázek i stránek, na kterých momentálně pracuje. Je znát, že Eva je odborníkem ve svém oboru, a proto se už moc těšíme na další spolupráci!

Petra Návratová

Team/Project assistant
www.profizena.cz ~ petra.navratova@odyssey.cz ~ 224 310 629
Přestože o vystupování na sociálních sítích víme poměrně dost informací, byla pro nás konzultace s Evou hodnotná a naučili jsme se řadu konkrétních triků. Rád budu její služby využívat i doporučovat dál.

Radek Botoš

www.breezy.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS