Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Čapková Illésová, MA > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Eva Čapková Illésová, MA — školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.

Zobrazuji č. 2130 z celkem 51 doporučení prezentace Eva Čapková Illésová, MA:
Outsourcing naší Facebook stránky BookFan do Eviných rukou byl skutečně dobrou volbou. Denně komunikuje s fanoušky a vkládá zajímavý obsah (především fotky a video). Co je však hlavní: 1) Mezi fanoušky cíleně propaguje náš web a 2) počet fanoušků díky zajímavému obsahu (a samozřejmě reklamě) neustále roste.

Michal Juhás

724 796 980
Eva Čapková Illésová nám byla (a stále je) poradkyní ohledně Facebook kampaní, které u nás, jakožto u nadace s celostátní působností, hrají velkou roli. Rady od Evy jsou konkrétní a cílené na náš projekt. Zpětná vazba na naši dosavadní správu Facebook stránky nám přinesla mnoho nových a především užitečných poznatků, které velmi rádi uplatníme v praxi. Jednání s Evou probíhá profesionálně a zároveň velmi "lidsky". Děkujeme za to a jsme rádi, že máme možnost právě s Evou spolupracovat.

Gabriela Sedláčková

koordinátorka projektu Celé Česko čte dětem
www.celeceskoctedetem.cz ~ sedlackova@ctemedetem.cz ~ 725 549 572
Eva je hotový poklad. Nejvíce na ni oceňuji, že se nám nezhroutila pod rukama ve chvíli, kdy jsme ji během 10 denního sprintu před akcí IPO48 zahrnuli velkým množstvím požadavků a každý nový úkol byl vždy důležitější než ten předchozí. Nejenže situaci hravě ustála bez nutnosti objednání se do psychologické poradny, ale ještě nám celou akci proměnila v jeden obří úspěch, když se ji podařilo zburcovat téměř 12 tisíc uživatelů z 56 zemí, kteří sledovali živý přenos z naší akce na internetu, Evo, jsi zlato!

Lukáš Hudeček

hlavní organizátor IPO48 Prague 2011
hudecek.lukas@gmail.com ~ 773 900 540
Evu Čapkovou Illésovou jsem oslovila na doporučení a nemohla jsem udělat lépe. Paní Illésová mi vyšla nepopsatelně vstříc. Během jednoho večera mi přes emailovou komunikaci vytvořila krásnou profilovou fotku na Facebook a zodpověděla nespočet otázek. Díky ní jsem se bez problémů konečně dostala do světa sociálních sítí. Její profesionální přístup založený na vstřícnosti a ochotě, za který bych takto moc ráda poděkovala, stále trvá. Stručně řečeno, paní Evu Čapkovou Illésovou mohu jen a jen doporučit!

Edita Berková

lektorka strolleringu
www.strollering.cz ~ strollering@strollering.cz ~ 725 310 005
Eva je jednou z mála lidí, kteří se zabývají výhradně problematikou sociálních sítí. Tím je zaručena její vysoká odbornost. Teoretické znalosti má podpořeny celou řadou úspěšných projektů. Měl jsem možnost zúčastnit se jejího semináře. Ten byl charakterizován příjemnou atmosférou. Eva má schopnost srozumitelně vysvětlit pro mnohé lidi komplikovanou problematiku. Její konzultace bych doporučil každému, kdo zvažuje vstup do světa sociálních sítí, případně by rád zvýšil efektivitu svého působení v této oblasti.

Michal Andera

www.neocont.com
Konzultace s paní Čapkovou Illésovou na téma sociálních sítí byla příjemná, perfektně připravená a pro nás velmi přínosná. S prezentací na Facebooku začínáme, takže jsme ocenili, že nám srozumitelnou formou vysvětlila základy práce s FB a dala nám spoustu tipů, co na naši stránku umístit. Navíc se nám věnuje i nadále a je vždy ochotná poradit. Rozhodně doporučuji.

Lenka Moravcová

Východočeské divadlo Pardubice
Eva mi při definování a provozování fanouškovské stránky velice pomohla. Oceňuji její profesionalitu a originalitu. Mohu vřele doporučit.

Jakub Hájek

www.lemonnet.cz
Měl jsem možnost vyslechnout základní i doplňující informace o systému a funkci nejběžnějších sociálních sítí právě z úst Evy Čapkové Illésové. Srdečné díky. Konzultace byla zcela profesionální. O to více si vážím citlivého přístupu k mým dotazům, dobře a upřímně míněných rad, věcné kritiky a námětů na zlepšení. Doporučuji.

Daniel Šmíd

jednatel Nanospol, s.r.o., zodpovědný za obchod, marketing a komunikaci se zákazníky
www.nanospol.cz ~ smid@nanospol.cz ~ 733 713 271
Na základě zkušeností ze semináře Sociální sítě: jak je využít pro firemní komunikaci mohu doporučit jeho lektorku Evu Čapkovou Illésovou. Její přednáška byla velmi srozumitelná a vhodně doplněná reálnými ukázkami z oblasti existujících sociálních sítí. Umožnila tak posluchačům pochopení sociálních sítí v širším kontextu jako stále více používaného komunikačního prostředí v osobním, ale i pracovním životě.

Pavel Finger

pavel.finger@creditbureau.cz
Díky, kurz byl rozhodně inspirativní, bezprostředně využiji pro založení firemní stránky na Facebooku. Vysoce profesionální forma prezentace a připravené podklady (grafika i obsah) a zároveň příjemně neformální setkání. Bez váhání doporučuji.

Ing. Petr Havlík

vedoucí marketingu a obchodu, vývojové práce v oboru automotive
www.swell.cz ~ petr.havlik@swell.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS