Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Dygasiewiczova

Mgr. Eva Dygasiewiczova

osobní, profesní a podnikatelský kouč

Mgr. Eva Dygasiewiczova

Nabízím profesionální osobní, profesní a podnikatelské koučování pro dosažení trvalé pozitivní změny v životě:

 • Osobní koučink – zlepšování komunikace a mezilidských vztahů, osobní rozvoj, smysl života, životní hodnoty, hledání štěstí a spokojenosti, sebevědomí, změna návyků.
 • Kariérní a business koučink – hledání ideálního povolání, profesní růst, zlepšování pracovního výkonu, růst prodejů, leadership, time management, rovnováha mezi pracovním a osobním životem.
 • Úvodní sezení zdarma – podíváme se na váš život jako celek, nastavíme vaše cíle a zjistíte, zda je koučink tou pravou metodou pro váš rozvoj. Můžeme se setkat osobně nebo přes Skype.

Vystudovala jsem psychologii a pracovala na různých pozicích v HR, ale také ve financích a obchodě ve velkých mezinárodních firmách. Tyto zkušenosti mi přinesly schopnost dívat se na situace, ve kterých se denně nacházíme, z různých úhlů pohledu.

motto: Žijte svůj život a své sny. Objevte v sobě možnosti k jejich uskutečnění. S každým pracuji individuálně, na základě jeho zkušeností a myšlenek. Jsem členkou mezinárodní koučovací organizace ICF a dodržuji všechny profesní etické principy.

Galerie:

Kancelář pro koučováníKancelář pro koučováníKancelář pro koučováníKancelář pro koučováníCertifikát Kouč
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Co je koučink

Osobnostní rozvoj, využití potenciálu, hledání nových možností a především reálný úspěch. Brain based koučink je metodou, která vás posune vpřed tam, kam toužíte. Pomůžu Vám překonat strach ze změny, vybudujete si větší sebevědomí a naučíte se zvládat velké výzvy jednodušeji a rychleji. A to vše jednoduchým strukturovaným rozhovorem a použitím speciálních koučovacích technik.

Vzdělání

 • obor Psychologie – Univerzita sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě, titul Mgr., 2006–2011
 • Psychoterapeutický výcvik – Institut pro výcvik v Gestalt terapii, od roku 2016
 • Brain Based Coach (ICF) – Neuroleadership Group, certifikovaný kurz koučování, opírající se o poznatky z neurovědy, 2016–2017

Pracovní zkušenosti

 • na volné noze – osobní, profesní a business kouč, od roku 2017
 • Anheuser-Busch Inbev Czech s.r.o. – HR Business Partner, HR management pro oddělení logistiky, 2015–2017
 • Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. – vedoucí HR, 2011–2015
 • Tesco Stores SR – Management Trainee, 2011
 • Adcom s.r.o. – finanční účetní, 2006–2011

Kontaktní informace

Mgr. Eva Dygasiewiczova
Senovážné nám. 23
Praha 1
101 00
Mobil:601 321 051
Email:info@praguecoach.cz
Web:koucink.online
Twitter:Twitter evadygas
LinkedIn:LinkedIn evadygasiewiczova

Doporučení z první ruky

Jsem studentka a začínající podnikatelka. Chtěla jsem dát věci do pohybu, nejen v mém běžném životě, ale především po pracovní stránce. Dát se do koučování bylo skvělé rozhodnutí. Nastavíte si 3 oblasti/cíle, na kterých pracujete. Později zjistíte, že to není jen o tom, dosáhnout toho co chcete, jako například navýšit ziskovost vašeho podnikání, jak tomu bylo u mě. Zaměříte se na svoji osobu, dozvíte se o sobě spoustu nových věcí, které následně využíváte každý den v praxi. Co mi tedy koučování dalo? Nadhled, motivaci, podporu, naučilo mě vnímat každý pokrok a hlavně mě naučilo, že v každé životní situaci lze nalézt řešení (a to velmi jednoduše). Největším paradoxem je, že pokud jsem přišla na hodinu s „problémem“ a nevěděla jsem jak dál, odcházela jsem vždy s několika jasnými možnostmi, jak vše vyřešit. „Problém“ se pak buď změnil ve výhodu nebo zmizel během pár minut. Koučka Eva je skvělá. Po celou dobu jsem věděla, že jsou pro ni moje cíle stejně důležité, tak jako pro mě. Pomocí rozhovoru a různých otázek mě vždy nasměrovala správnou cestou. Díky jejímu milému úsměvu a přístupu jsem vždy odcházela nabitá energií a plná motivace. Doporučila bych koučink všem. Nejde o to, jaké máte cíle, jak se vám daří nebo nedaří. Koučik vás posune dál, ať se právě nacházíte kdekoliv.
Eliška Hipčová
Marketing & Project Manager

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS