Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Dygasiewiczova

Mgr. Eva Dygasiewiczova

osobní, profesní a podnikatelský kouč

Mgr. Eva Dygasiewiczova

Nabízím profesionální osobní, profesní a podnikatelské koučování pro dosažení trvalé pozitivní změny v životě:

 • Osobní koučink – zlepšování komunikace a mezilidských vztahů, osobní rozvoj, smysl života, životní hodnoty, hledání štěstí a spokojenosti, sebevědomí, změna návyků.
 • Kariérní a business koučink – hledání ideálního povolání, profesní růst, zlepšování pracovního výkonu, růst prodejů, leadership, time management, rovnováha mezi pracovním a osobním životem.
 • Úvodní sezení zdarma – podíváme se na váš život jako celek, nastavíme vaše cíle a zjistíte, zda je koučink tou pravou metodou pro váš rozvoj. Můžeme se setkat osobně nebo přes Skype.

Vystudovala jsem psychologii a pracovala na různých pozicích v HR, ale také ve financích a obchodě ve velkých mezinárodních firmách. Tyto zkušenosti mi přinesly schopnost dívat se na situace, ve kterých se denně nacházíme, z různých úhlů pohledu.

motto: Žijte svůj život a své sny. Objevte v sobě možnosti k jejich uskutečnění. S každým pracuji individuálně, na základě jeho zkušeností a myšlenek. Jsem členkou mezinárodní koučovací organizace ICF a dodržuji všechny profesní etické principy.

Galerie:

Kancelář pro koučováníKancelář pro koučováníKancelář pro koučováníKancelář pro koučováníCertifikát Kouč
Zobrazit všech 6 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; Slovensko

Kategorie katalogu:

Co je koučink

Osobnostní rozvoj, využití potenciálu, hledání nových možností a především reálný úspěch. Brain based koučink je metodou, která vás posune vpřed tam, kam toužíte. Pomůžu Vám překonat strach ze změny, vybudujete si větší sebevědomí a naučíte se zvládat velké výzvy jednodušeji a rychleji. A to vše jednoduchým strukturovaným rozhovorem a použitím speciálních koučovacích technik.

Vzdělání

 • obor Psychologie – Univerzita sv. Cyrila a Metoděje v Trnavě, titul Mgr., 2006–2011
 • Psychoterapeutický výcvik – Institut pro výcvik v Gestalt terapii, od roku 2016
 • Brain Based Coach (ICF) – Neuroleadership Group, certifikovaný kurz koučování, opírající se o poznatky z neurovědy, 2016–2017

Pracovní zkušenosti

 • na volné noze – osobní, profesní a business kouč, od roku 2017
 • Anheuser-Busch Inbev Czech s.r.o. – HR Business Partner, HR management pro oddělení logistiky, 2015–2017
 • Trouw Nutrition Biofaktory s.r.o. – vedoucí HR, 2011–2015
 • Tesco Stores SR – Management Trainee, 2011
 • Adcom s.r.o. – finanční účetní, 2006–2011

Kontaktní informace

Mgr. Eva Dygasiewiczova
Senovážné nám. 23
Praha 1
101 00
Mobil:601 321 051
Email:info@praguecoach.cz
Web:koucink.online
Twitter:Twitter evadygas
LinkedIn:LinkedIn evadygasiewiczova

Doporučení z první ruky

Flexibilní, intuitivní, vnímavá, lidská. Od našeho prvního koučování mi Eva pomohla vyjasnit mé myšlenky a rozpoznat, co musím udělat, abych se posunula dopředu. Když jsem začínala s koučingem, moc jsem nevěděla, co mě čeká. Věděla jsem pouze, že chci ve svém profesním životě udělat změnu, co jsem však nevěděla bylo kde a jak začít. Když jsem se poprvé obrátila na Evu, mým hlavním cílem bylo pouze pracovat na hledání svého životního poslání. Postupně jsem ale zjišťovala, že je to i úzce spjato s ostatními oblastmi mého života. Když jsem se tedy více začala věnovat a prozkoumávat vzorce chování, které ovlivňovali jak můj profesní, tak i osobní život, umožnilo mi to zlepšit všechny aspekty mého života. Eva je výjimečně talentovaný, přirozený a vynikající kouč, který každému sezení věnuje svou plnou pozornost. Pokud chcete dosáhnout výsledky a jste připraveni pro to podniknout nezbytné kroky, Eva vám v tom rozhodně může pomoci.
Daniela T.
odborná asistentka právního oddělení

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS