Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Dygasiewiczova > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eva Dygasiewiczova — osobní, profesní a podnikatelský kouč

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Mgr. Eva Dygasiewiczova:
Jsem studentka a začínající podnikatelka. Chtěla jsem dát věci do pohybu, nejen v mém běžném životě, ale především po pracovní stránce. Dát se do koučování bylo skvělé rozhodnutí. Nastavíte si 3 oblasti/cíle, na kterých pracujete. Později zjistíte, že to není jen o tom, dosáhnout toho co chcete, jako například navýšit ziskovost vašeho podnikání, jak tomu bylo u mě. Zaměříte se na svoji osobu, dozvíte se o sobě spoustu nových věcí, které následně využíváte každý den v praxi. Co mi tedy koučování dalo? Nadhled, motivaci, podporu, naučilo mě vnímat každý pokrok a hlavně mě naučilo, že v každé životní situaci lze nalézt řešení (a to velmi jednoduše). Největším paradoxem je, že pokud jsem přišla na hodinu s „problémem“ a nevěděla jsem jak dál, odcházela jsem vždy s několika jasnými možnostmi, jak vše vyřešit. „Problém“ se pak buď změnil ve výhodu nebo zmizel během pár minut. Koučka Eva je skvělá. Po celou dobu jsem věděla, že jsou pro ni moje cíle stejně důležité, tak jako pro mě. Pomocí rozhovoru a různých otázek mě vždy nasměrovala správnou cestou. Díky jejímu milému úsměvu a přístupu jsem vždy odcházela nabitá energií a plná motivace. Doporučila bych koučink všem. Nejde o to, jaké máte cíle, jak se vám daří nebo nedaří. Koučik vás posune dál, ať se právě nacházíte kdekoliv.

Eliška Hipčová

Marketing & Project Manager
skolazdravazada.cz
Než se mi Eva postavila do cesty, tak jsem se delší dobu cítila jako na malé loďce uprostřed oceánu bez žádného bodu na obzoru, kam se vydat, protože mé myšlenky běhaly stále stejně dokola jako křeček v běhacím kolečku. S Evou se mi podařilo sestavit si osobní pestrobarevné, optimistické puzzle mé osobnosti a života se stabilním vnitřním majákem. Naučila mě vnímat i malé změny jako úspěch a celý proces coachingu je za mne vyjádřen v tomto mottu: „It´s not about being the best. It´s about being better than you were yesterday.“ Tímto chci poděkovat za velmi profesionální sezení, kterým nikdy nescházela empatie, nadhled, lidskost a individuální přístup.

Iveta R.

Sourcing analyst ve farmaceutické společnosti
Díky koučování s Evou jsem si uvědomila, že uvnitř vím, co je dobře a co je špatně a že jen přes malé úkoly se můžu dostat ke splnění těch větších. Pořád jsem to já, kdo si určuje kam chce dojít, a Eva je člověk, který mi pomáhá najít cestu.

Petra Z.

manažerka logistiky
Flexibilní, intuitivní, vnímavá, lidská. Od našeho prvního koučování mi Eva pomohla vyjasnit mé myšlenky a rozpoznat, co musím udělat, abych se posunula dopředu. Když jsem začínala s koučingem, moc jsem nevěděla, co mě čeká. Věděla jsem pouze, že chci ve svém profesním životě udělat změnu, co jsem však nevěděla bylo kde a jak začít. Když jsem se poprvé obrátila na Evu, mým hlavním cílem bylo pouze pracovat na hledání svého životního poslání. Postupně jsem ale zjišťovala, že je to i úzce spjato s ostatními oblastmi mého života. Když jsem se tedy více začala věnovat a prozkoumávat vzorce chování, které ovlivňovali jak můj profesní, tak i osobní život, umožnilo mi to zlepšit všechny aspekty mého života. Eva je výjimečně talentovaný, přirozený a vynikající kouč, který každému sezení věnuje svou plnou pozornost. Pokud chcete dosáhnout výsledky a jste připraveni pro to podniknout nezbytné kroky, Eva vám v tom rozhodně může pomoci.

Daniela T.

odborná asistentka právního oddělení
Nutno říct, že koučink s Evou Dygasiewiczovou je náročný, nicméně v relativně krátkém časovém rozsahu dvanácti sezení můžete dospět k významné životní změně. Eva je vždy příjemně naladěná, perfektně připravená na každé jednotlivé sezení a zcela se věnuje pouze vám. Za sebe mohu Evu jednoznačně každému doporučit.

Zuzana N.

studentka
Kurz s Evčou byl opravdu jízda. Díky kurzu jsem se naučila skutečně řešit věci, které chci ve svém životě změnit a ne jen o nich mluvit. Musím přiznat, že z počátku jsem měla pocit, že kouč je člověk, který mi pomůže vyřešit situaci, navrhne řešení… zjištění, že to tak není a hledat vlastní cesty je sice náročné, ale pokud máte své vlastní sny a cíle, tak věřte, že v sobě máte i správné řešení a Evča je člověk, který vám ho na 100 % pomůže najít.

Kateřina Polanská

kosmetická poradkyně
katerinapolanska.cz ~ katerina@katerinapolanska.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS