Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D.

JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D.

advokátka se specializací na právo, internet a nové technologie

JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D.
JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D. - logo

Jsem advokátka s mnohaletou praxí a klientům pomáhám řešit každodenní i strategické otázky v oblasti práva a nových technologií:

  • Ochrana osobních údajů – zkontroluji, zda máte ve firmě správně nastaveno zpracovávání osobních údajů. Zreviduji nebo sestavím zpracovatelské smlouvy a podmínky zpracování osobních údajů, prověřím váš business model založený na zpracování osobních údajů a pomůžu vám při nastavení jeho souladu s GDPR.
  • Specializované softwarové právní poradenství – poskytnu vám právní podporu při podnikání, ochráním vaše zájmy, peníze a know-how, pomohu vám při rozvoji firmy, ale i v případě sporu s klientem či vývojářem. Poradím vám při přijímání zaměstnanců a při výběru dodavatelů, sestavím smluvní dokumentaci. Pomohu vám v případě sporu s klientem nebo vývojářem.
  • Rozbor právních problémů (právní poradenství) – zpracuji pro vás analýzu právní regulace vašeho (zamýšleného) podnikání. Zkontroluji smlouvy a upozorním vás na jejich úskalí. Kvalifikovaně vám odpovím na další právní dotazy týkající se podnikání v IT a na internetu.

Svoji službu stavím na poctivé komunikaci s klientem – rychle reaguji na požadavky, bezodkladně informuji o všem, co se klienta týká. Ctím povinnost mlčenlivosti.

Právu v informačních technologiích a ochraně osobních údajů se věnuji od roku 2008. V advokacii působím od roku 2011. Jako samostatná advokátka od roku 2016. Jsem autorkou knihy Bezkontaktní čipy a ochrana soukromí (Leges, 2016), spoluautorkou knihy Ochrana osobnosti, soukromí a osobních údajů (Leges, 2019) a řady odborných článků na téma práva IT a ochrany osobních údajů. Dále jsem členkou Spolku pro ochranu osobních údajů, společnosti pro autorské právo ALAI a členkou Česko-nizozemské obchodní komory.

Právu a technologiím se věnuji nejen prakticky, ale i teoreticky na Ústavu státu a práva Akademie věd. Věřím, že v oblasti práva a nových technologií je spojení praxe a teorie zásadní k úplnému posouzení právního problému.

Moje služby si můžete jednoduše objednat přes mé webové stránky »

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

JUDr. Eva Fialová, LL.M., Ph.D.
Kodaňská 558/25
Praha 10
101 00
Mobil:723 981 144
Email:fialova.eva@akfialova.cz
Web:akfialova.cz
LinkedIn:LinkedIn evafialovaitpravo
Datovka:Datová schránka tp94akp
Účet:2113749746 / 2700 (UniCredit Bank)
:05416451

Doporučení z první ruky

Děkuji paní Fialové, která mi za přijatelnou cenu velice rychle zpracovala všeobecné obchodní podmínky pro můj webový projekt. A jsem rád, že jsem ji oslovil. Do budoucna se již rovnou budu obracet na paní Fialovou, která je profík ve svém oboru. Prostě rychlost, spolehlivost, kvalita a rozumná cena.
Bc. Petr Randa
RE/MAX Professional Partners

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS