Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Fornůsková

Eva Fornůsková

lektorka obchodní a obecné němčiny online

Eva Fornůsková

Potřebujete se naučit německy?

Se mnou si němčinu zamilujete a brzy se bez ostychu domluvíte. Propojuji obchodní němčinu s obecnou němčinou, abyste zazářili na obchodním jednání, ale zároveň si dokázali popovídat s kamarády o běžných tématech.

  • Mluvení je nejúčinnější způsob, jak odbourat blok z komunikace, proto se na mých hodinách hlavně mluví. Budete překvapeni, jak rychle přijdou první úspěchy.
  • Hodiny jsou různorodé a zaměřené na všechny aspekty jazyka – mluvení, slovní zásobu, porozumění textu i poslech. Ráda improvizuji a kombinuji různé výukové materiály, aby vás výuka bavila.
  • V hodinách propojuji gramatické jevy s každodenními situacemi, které vás potkají na obchodní schůzce, na pracovišti, v obchodě, u doktora apod.
  • Připravuji studenty na maturitní zkoušku a jazykové certifikáty Telc a Goethe.
  • Online lekce trvá 50 minut a probíhá přes Skype nebo Google Meet.
  • Také nabízím jazykový mentoring pro němčináře samouky. Ideální volba pro ty, co mají málo času.

Vystudovala jsem bakalářský obor Německý jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a aktuálně dokončuji navazující magisterské studium Učitelství německého jazyka pro střední školy na filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eva Fornůsková
Francouzská 59a
Brno
602 00
Mobil:734 208 878
Email:evafornuskova1@gmail.com
Web:evafornuskova.com
Facebook:Facebook evafornuskovabusinessdeutsch
LinkedIn:LinkedIn evafornuskova
WhatsApp:WhatsApp 420734208878
Účet:1497250017 / 3030
:08542325

Doporučení z první ruky

Najít dobrého lektora mi zabralo 3 měsíce. Myslím, že jsem byla náročný student z důvodu práce ve Švýcarsku a už i tak v časovém presu. Slečna Fornůsková mě ujistila, že to nějak vymyslíme, a opravdu tomu tak bylo, že mi vyhověla v mých časových prostorech. Rozmluvila mě během tří lekcí ☝️👌 takže pro mě opravdu skvělá zkušenost.
Veronika Demčáková
Landquart, Švýcarsko

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS