Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Fornůsková

Eva Fornůsková

lektorka obchodní a obecné němčiny online

Eva Fornůsková

Potřebujete se naučit německy?

Se mnou si němčinu zamilujete a brzy se bez ostychu domluvíte. Propojuji obchodní němčinu s obecnou němčinou, abyste zazářili na obchodním jednání, ale zároveň si dokázali popovídat s kamarády o běžných tématech.

  • Mluvení je nejúčinnější způsob, jak odbourat blok z komunikace, proto se na mých hodinách hlavně mluví. Budete překvapeni, jak rychle přijdou první úspěchy.
  • Hodiny jsou různorodé a zaměřené na všechny aspekty jazyka – mluvení, slovní zásobu, porozumění textu i poslech. Ráda improvizuji a kombinuji různé výukové materiály, aby vás výuka bavila.
  • V hodinách propojuji gramatické jevy s každodenními situacemi, které vás potkají na obchodní schůzce, na pracovišti, v obchodě, u doktora apod.
  • Připravuji studenty na maturitní zkoušku a jazykové certifikáty Telc a Goethe.
  • Online lekce trvá 50 minut a probíhá přes Skype nebo Google Meet.
  • Také nabízím jazykový mentoring pro němčináře samouky. Ideální volba pro ty, co mají málo času.

Vystudovala jsem bakalářský obor Německý jazyk pro manažerskou praxi na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a aktuálně dokončuji navazující magisterské studium Učitelství německého jazyka pro střední školy na filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Status:

k vašim službám

Působnost:

na dálku celá EU

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Eva Fornůsková
Francouzská 59a
Brno
602 00
Mobil:734 208 878
Email:evafornuskova1@gmail.com
Web:evafornuskova.com
Facebook:Facebook evafornuskovabusinessdeutsch
LinkedIn:LinkedIn evafornuskova
WhatsApp:WhatsApp 420734208878
Účet:1497250017 / 3030
:08542325

Doporučení z první ruky

Slečna Eva mě připravovala na B2 certifikát z němčiny. Na naše hodiny jsem se vždy těšila. Slečna Eva je velice milá, vstřícná, časově flexibilní, má vždy podnětné rady a smysl pro humor. Dokáže motivovat a díky tomu se z učení stane zábava. Hodiny byly kvalitní a vždy přizpůsobené mým potřebám. Až budu zase něco potřebovat, rozhodně se na ni obrátím 🙂 Díky za příjemnou výuku!
Michaela Eremiáošová
Kreuzlingen, Švýcarsko

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS