Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PaedDr. Eva Hořínková

PaedDr. Eva Hořínková

soudní tlumočnice, překladatelka a lektorka němčiny a ruštiny

PaedDr. Eva Hořínková

Profesionální obousměrné překlady a tlumočení němčiny a ruštiny se soudním ověřením a jednosměrné překlady z angličtiny do češtiny (bez soudního ověření) a výuka cizích jazyků. Odborné vzdělání a praxe pokrývá všeobecný jazyk i specializovaná témata jako strojírenství, technika, právo, ekonomie či obchod. Univerzitní vzdělání v oboru ruská a německá filologie včetně státních zkoušek z jazyků, studium ekonomie a zahraničního obchodu. Dlouholetá praxe s překlady i tlumočením, spolupráce s německými firmami z oboru strojírenství. Od roku 1995 soudní tlumočnice pro ruský a německý jazyk.

Status:

k vašim službám

Působnost:

země EU; tlumočení v okolí Brna, kraj Vysočina a Jižní Čechy

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

PaedDr. Eva Hořínková
Drobného 1303
Nové Město na Moravě (Kraj Vysočina)
592 31
Mobil:728 523 875
Email:eva.horinkova@cbox.cz
Skype:Skype evulka944
:70407622

Doporučení z první ruky

S paní Hořínkovou spolupracujeme k naší plné spokojenosti již déle než rok. Překlady vždy obdržíme velmi rychle a v případě potřeby i ve večerních hodinách. Mimo jiné nám překládala celý poměrně rozsáhlý web https://www.technormen.de. Poradí si i s překlady technické němčiny. S překlady i s jejím přístupem jsme opravdu velmi spokojeni a mohu ji jen a jen doporučit.
Miroslav Sobotka
podnikatel ve službách technické normalizace, prodejce technických norem a publikací z celého světa

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS