Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Klečková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Klečková — grafická designérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Eva Klečková:
Evu mám rád jako člověka. Především její humor a originální pohledy na život. Jsem jí vděčný za to, že mnoha našim webovým projektům vtiskla nezaměnitelnou tvář. Její práce se mi líbí. A navíc – a to je ve světě umělců, grafiků a webařů poměrně vzácné – je spolehlivá. Dodá, co slíbí. Vše promyslí a do detailu vymazlí.

Tomáš Hajzler

www.tomashajzler.com ~ tomas@peoplecomm.cz
S Evou spolupracujeme od roku 2009. Oceňuji její unikátní smysl pro detail, vždy se mohu spolehnout na vysokou kvalitu práce, dodržení termínů a osobní přístup ke každému projektu. Pečlivost a perfektní zpracování designu je další věcí, díky které mohu Evu jednoznačně doporučit.

Zdeněk Hornych

CEO PositiveZero.co.uk & SOCIFI.com
http://www.positivezero.co.uk/en-GB/
Před 2 lety jsme pro naši firmu hledali nové webové grafiky. Eva nás na úvodní schůzce zaujala svým originálním vystupováním, referencemi i svým smyslem pro humor. Po navázání kontaktu jsme zahájili spolupráci na prvních projektech a spolupráce se osvědčila a trvá dodnes. Práce je vždy odvedená na profesionální úrovni a dle stanoveného termínu. Originalita a smysl pro detail jsou Evinou silnou stránkou. Doporučujeme!

Tomáš Roudnický

www.webovky123.cz ~ roudnicky@webovky123.cz
S Evou spolupracujeme na webových projektech několik let a jsem rád, že naše komunikace vždy probíhá v přátelské náladě. Nad zadáním přemýšlí a dokáže nám tak dát zpětnou vazbu tam, kde se podaří šlápnout vedle. Co si domluvíme, to platí a občas dostaneme i něco navíc :)

Martin Izera

www.izon.cz ~ info@hisoftware.cz
S Evou Klečkovou jsme spolupracovali při přípravě webových stránek Knihovny Akademie věd ČR (http://www.lib.cas.cz/) a na stránkách Centrálního portálu knihoven ČR (http://www.knihovny.cz/). V obou případech jsme byli s výsledkem velmi spokojeni. O dobré práci této grafické designérky svědčí i pozitivní ohlas na uvedené webové stránky. Rádi se na Evu Klečkovou obrátíme i s dalšími projekty.

Martin Lhoták

ředitel Knihovny AV ČR, v. v. i.
www.lib.cas.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS