Ing. Eva Lövenhöferová

interiérový architekt a majitelka studia Evalofa

Jsem architekt bytových, komerčních interiérů a majitelka studia Evalofa. Společně se svým týmem pro vás navrhneme útulný domov, inspirativní kancelář nebo stylovou restauraci, postaráme se o kompletní realizaci celého projektu.

 • Konzultace – pokud máte představivost a čas na zajištění svého projektu, můžeme s vámi probrat pouze vaše konkrétní potřeby. Načrtneme možné řešení, navrhneme vám ověřené dodavatele a vy si vše zorganizujete.
 • Zpracování studie – rozvrhneme interiér, poskytneme kontakty, připravíme technické podklady pro realizaci, kterou si zajistíte.
 • Návrh interiéru včetně zajištění dodavatelů – kompletně zrealizujeme celý projekt, zajistíme kromě studie i další služby projektantů, stavebních firem nebo řemeslníků. Součástí může být také závěrečný úklid.

Odjakživa jsem měla různorodé zájmy, vystudovala jsem technickou kybernetiku na ČVUT, fotografii na Richland College v Dallasu u Hala Ungara a Digital Marketing na University of Illinois. Od roku 2005 navrhuji interiéry a ve stejném roce jsem založila Studio Evalofa, které spojuje vše, čemu jsem se postupně v životě věnovala. Přečtěte si o mé práci např. v časopisech MF DNES, Právo, Nedělní Blesk, Český rozhlas, Novinky.cz, Aktuálně.cz, Ženy atd. O interiérovém designu píšu blog.

Realizované projekty

Hodinky a šperky v Kotvě Obývací pokoj Modernizace obývacího pokoje Knižní koutek Modernizace pokoje
Zobrazit všech 106 náhledů

S kým spolupracujeme?

 • Hospodářská komora Praha 1
 • Czech Deco Team
 • Truhlářství Voříšek
 • RB Truhlářství
 • L. V. sedací nábytek
 • Ateliér Orsei
 • Art 1
 • Baby Office
Ing. Eva Lövenhöferová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Eva Lövenhöferová [ mapka ]
Studio Evalofa
Centrální 407
Zvole (Středočeský kraj)
252 45
Mobil:777 304 071
Email:info@evalofa.com
Web:evalofa.com
Facebook:studioevalofa
Instagram:studio_evalofa
LinkedIn:eva-lovenhoferova
IČ:66046190 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Eva je úžasná interiérová architektka. A předčí i diplomované architekty, jak jsem se přesvědčila na první zakázce – úpravě kuchyně. Po jejím zásahu je kuchyně nejen krásnější a modernější, ale i výrazně praktičtější. Od té doby jsme spolupracovaly na řadě dalších interiérových úprav našeho domu – obývacím pokoji, pokoji pro hosty… Nejčerstvější věcí je nový dětský pokoj pro mého dospívajícího syna. Evě se na rozdíl od nás rodičů podařilo shodnout s mým synem na jedničku. Proběhl kompletní redesign včetně výměny zásuvek, podlahy a nábytku. Pokoj je teď moderní, vzhledný a nenáročný na úklid. Zlepšilo se využití prostor. Syn oceňuje rozvržení prostoru podle svých potřeb (velká postel a ještě větší stůl), zásuvky na nabíječku téměř všude, kam mateřské oko nedohlédne, když vstoupí. Výborná práce – Evo, díky!

Dana Kreppke

personální ředitelka pro Evropu