Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Eva Samšuková

PhDr. Eva Samšuková

PR konzultantka

PhDr. Eva Samšuková
PhDr. Eva Samšuková - logo

Zabalím váš projekt do příběhu, který si české redakce zamilují. Jako PR konzultantka pomáhám jednotlivcům i firmám vybrat správná média a zasáhnout cílovou skupinu.

Založila jsem PR agenturu saurusmedia, kde se s týmem PR specialistů postaráme o kompletní public relations vašeho projektu. Zajistíme i kvalitní texty včetně korektur či překladů, strategii a kreativu pro sociální sítě, zpracování projektů od grafiky, fotografií až po video produkci. Takže se připravte, bude o vás slyšet.

V médiích se pohybuji už téměř 10 let a během té doby jsem v pozici konzultantky pro PR a média spolupracovala s klienty jako Red Bull, KPMG, HitHit, F. H. Prager nebo Paralelní Polis.

Svou práci zakládám na jasných hodnotách: důvěra, preciznost, lidskost.

Realizované projekty:

Roman Týc, EsquireMartin Šíp a Iva Köhler pro Forbes: Byznys a bitcoinPraha: Otevření TovárnyKřest a představení knihy Na volné nozeHackers Congress Paralelní Polis 2016
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

PhDr. Eva Samšuková
Žandovská 307/7
Praha 9
190 00
Mobil:777 727 372
Email:eva@samsukova.cz
Web:www.saurusmedia.cz
Twitter:Twitter evinosaurus
LinkedIn:LinkedIn evasamsukova
:01972235

Doporučení z první ruky

S Evou spolupracuji na tvorbě redakčních textů už téměř deset let a patří mezi nejspolehlivější kolegy a dodavatele, se kterými jsem kdy přišla do kontaktu. Je velmi kreativní a její obsahové koncepce i redakční texty jsou na vrcholové úrovni, což jsem jí vždycky trochu záviděla. Díky svým novinářským zkušenostem a velké síti kontaktů přichází s novými nápady či posouvá dopředu ty naše. Vždy splnila svěřenou práci včas a ve vysoké kvalitě, což je v tomto oboru z mé zkušenosti spíše výjimečné.
Michaela Raková
senior editor ve společnosti Boomerang Comm

2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS