Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Eva Šimčíková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Eva Šimčíková — moderátorka kulturních a společenských akcí

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Eva Šimčíková:
Sehnat na akci moderátorku, která umí říct alespoň tři souvislé věty a ještě vypadá k světu, je bohužel velice často nadlidský výkon. Zaplať pánbůh za Evu a její distingované moderování v němž nechybí ani prostor pro nečekanou inspiraci. Po jejím vystoupení na oslavách 25 let společnosti Autel musím s úlevou konstatovat, že talentované moderátorky stále ještě rostou.

Petr Šiška

PETARDA PRODUCTION a.s.
Od první schůzky až po poslední email Vám děkuji za profesionální přístup, kterého si vážím. Preferuji spolupráci s moderátory, kteří se na svá vystoupení dokážou kvalitně připravit, nastudují si informace, nacvičí si vstupy. Dodává mi to jistotu, že o pódium je postaráno, šetříte mé nervy a energii :) Rád bych také vyzdvihnul samotné moderování, které bylo rovněž profesionální. Vhodně jste se doplňovali, skvěle jste reagovali na různé nenadálé situace. Velmi rád se na Vás obrátím i při další příležitosti.

Mgr. David Wardas

jednatel společnosti Firemky
775 949 273
Eva a Richard moderovali akci „Slavnosti 764. výročí založení Svobodných Heřmanic“. Jejich přístup byl profesionální a kultivovaný, domluva perfektní. Umí rozproudit zábavu, slavnosti zpestřili moderátorským projevem s prvky improvizace a humoru. Díky jejich vstřícnému jednání a zkušenostem plánujeme spolupráci na dalších akcích.

Radomír Pražák

starosta Svobodných Heřmanic
Dvojice moderátorů Eva Šimčíková a Richard Šíma moderovali naši akci Rozloučení s prázdninami. Oba mají velmi příjemný projev, laskavý humor a velmi oceňuji i to, že na akci byli připraveni a seznámeni s tím, pro koho je určena, kdo ji pořádá a všechny informace nenásilně při moderování použili. S jejich prací jsme velmi spokojeni.

Alena Rašková

náměstkyně primátora města Prostějova
Naše agentura využívá celou řadu profesionálních moderátorů či moderátorských dvojic a již několikrát jsme také využili služeb Dua Evy a Richarda. Jako pořadatel prestižních eventů pro naše klienty máme na naše umělce přísné nároky. U této moderátorské dvojice jsme spokojeni zejména s příjemným a skromným vystupováním a profesionálním přístupem ke všem našim eventům.

Ondřej Bárta

jednatel umělecké a eventové agentury Devět měsíců
www.devetmesicu.com
Eva Šimčíková a Richard Šíma moderovali akci pro společnost TVD – technická výroba, a.s. při příležitosti 25. výročí založení společnosti. Jejich vzájemnou souhru, profesionální přístup, příjemný projev a úsměv můžeme všem vřele doporučit.

Dana Müller

organizátorka akce pro společnost TVD – technická výroba, a.s.
Jsem rád, že jsem poznal vtipnou a velmi dobře připravenou moderátorskou dvojici, která výborně obohatila Den horníků OKD ve Staříči. Doufám, že bude brzy příležitost na další spolupráci.

Ing. Roman Šašinka

Agentura AKORD
608 755 155
Děkujeme moderátorům 2. ročníku Novinářského a mediálního plesu – Evě Šimčíkové a Richardu Šímovi – za profesionální provedení celým večerem. Oceňujeme především milou a vstřícnou komunikaci, ochotu splnit jakékoliv naše přání a schopnost pružně reagovat na všechny naše požadavky.

Martina Helánová

spoluorganizátorka Novinářského a mediálního plesu
Vážená paní Šimčíková, vážený pane Šímo, děkuji Vám za způsob, jakým jste provedli publikum programu slavnostního rozsvícení vánočního stromu před Domem kultury Akord v Ostravě, které se konalo 30. 11. 2014. Váš projev byl kultivovaný a nepostrádal humor. Oceňuji především Vaši schopnost vhodně odpovídat na podněty z publika a také umění improvizovat a pružně reagovat na nečekané změny. Rádi využijeme Vaše služby při nejbližších možných příležitostech. Děkuji za profesionální spolupráci.

Mgr. Darina Daňková

jednatelka společnosti Dům kultury Akord Ostrava-Zábřeh
Můžeme sdělit dobré zkušenosti ze spolupráce s moderátory Richardem Šímou a Evou Šimčíkovou, kteří nás provázeli celým programem oslav (Slavnosti 790. výročí první písemné zmínky o obci Slavkov u Opavy, 20. 9. 2014). K přístupu, poutavosti a odbornosti nemáme výhrady, oceňujeme osobní přístup a vtip. Doporučujeme všem k navázání spolupráce.

Vladimír Chovanec

starosta Slavkova u Opavy
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS