Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Eva Váňová

Ing. Eva Váňová

copywriterka pro weby i sociální sítě

Ing. Eva Váňová

Pomáhám klientům zvyšovat počet objednávek, návštěvnost webů i oblíbenost jejich značky. Využijte můj diplom z marketingu, zkušenosti z mnoha internetových projektů, vlastního e-shopu a blogů vydělávajících affiliate marketingem. Co mě živí i baví:

  • Copywriting – Tvořím texty pro weby, PR články, popisky produktů v e-shopu i e-booky. Poutavé texty nebudou postrádat klíčová slova, výzvu k akci a konkrétní informace, které zaujmou vaše zákazníky i internetové vyhledávače.
  • E-mail marketing – Rozesílám pravidelné newslettery a nabídky v systému Mailchimp, který umožňuje segmentaci i AB testování.
  • Sociální sítě – Zakládám firemní profily na Facebooku, navrhuji strategie a vytvářím publikační plány. Tvořím příspěvky v souladu s firemním tónem komunikace. Poradím si s úpravou fotek a vytvořením jednoduché grafiky. Postarám se také o odpovědi na komentáře a zprávy. Mám zkušenosti s nastavením propagace.

Protože každý copy text má svůj cíl, sleduji statistiky a výkony textů.

Nejsem pouze kreativní duše s hlavou v oblacích. Zakládám si na spolehlivosti a otevřené komunikaci. Mám univerzitní vzdělání v oboru marketing a obchod, přes 7 let praxe v copywritingu a dobré reference.

Ukázky práce:

Texty pro webTexty pro webWeb pro developerský projektTexty pro webTexty pro web
Zobrazit všech 12 náhledů této galerie >

Status:

z důvodu kapacity nepřijímám nové klienty.

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Eva Váňová
Za Školou 2918
Rožnov pod Radhoštěm (Zlínský kraj)
756 61
Mobil:604 414 789
Email:kontakt@evavanova.cz
Web:www.evavanova.cz
Facebook:Facebook evavanovacopy
LinkedIn:LinkedIn evavanova
:76546179

Doporučení z první ruky

Eva je úžasný člověk a vynikající odborník s důsledným přístupem k životu i k práci. Je velmi citlivá a kreativní, dokáže výborně odhadnout požadavky klienta a přizpůsobit se jim. Do své práce vkládá nejen svou energii, ale také své srdce. Evu Váňovou velmi doporučuji, je radost s ní spolupracovat, tvořit a realizovat.
Barbara Bocková

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS