Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eva Volenová

Mgr. Eva Volenová

překladatelka marketingových textů z angličtiny a švédštiny

Mgr. Eva Volenová

Překlady, které vám přitáhnou zákazníky. Protože kampaň, kterou pilujete týdny, nechcete potopit špatným překladem.

Připravím texty, ve kterých se vaši zákazníci najdou. Vyptám se vás na cíle kampaně, naposlouchám si jazyk vašich klientů a v překladu pohlídám tonalitu, terminologii, stylistiku i gramatiku. Výsledek můžete rovnou použít, bez dalších jazykových úprav.

  • Marketingové překlady od A do Z – Pomůžu vám připravit celou kampaň: landing page, newslettery, příspěvky na blog a sociální sítě, tiskovou zprávu, e-booky, propagační materiály, titulky k videím nebo podklady pro voice-over.
  • SOS marketingové překlady – Když vám hoří termín a dostali jste podklady na poslední chvíli nebo se dodaný překlad nepovedl a potřebujete zachránit.

Proč spolupracovat se mnou?

Za poslední tři roky jsem zlokalizovala desítky webových stránek, stovky newsletterů a statisíce slov blogového obsahu. Překládáním se živím od roku 2014 a vystudovala jsem ho i na Univerzitě Karlově. Ve volném čase si doplňuji copywriterské vzdělání, čtu knihy o marketingu a učím se od těch, kdo jsou v oboru nejlepší.

Chcete i vy překlady, které si zákazníci přečtou s chutí? Napište mi nebo zavolejte.

Galerie:

Tlumočnice a překladatelka Eva Volenová | Evavolenova.czTlumočení přednášky o africkém dramatu na festivalu Tvůrčí AfrikaCertifikát o absolvování kurzu Vítejte v ČR

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá Evropa

Kategorie katalogu:

Vzdělání, kvalifikace a kurzy

  • Univerzita Karlova v Praze, Ústav translatologie Filozofické fakulty – bakalářské studium oborů Francouzština pro mezikulturní komunikaciŠvédská studia; magisterské studium oborů SkandinavistikaTlumočnictví: čeština-francouzština
  • kurz pro tlumočníky adaptačně-integračních kurzů Vítejte v ČR
  • studijní stáže a pracovní pobyty v zahraničí (Francie, Švýcarsko, Švédsko, Dánsko)

Kontaktní informace

Mgr. Eva Volenová
Za Pohořelcem 672/15
Praha 6
169 00
Mobil:727 807 921
Email:eva@volenova.cz
Web:www.evavolenova.cz
Facebook:Facebook eva.volenova
LinkedIn:LinkedIn evavolenova
Twitter:Twitter evavolenova
Datovka:Datová schránka 2grw4th
Účet:1270152033 / 3030
:88093077 (neplátce DPH)
DIČ:CZ8955161864

Doporučení z první ruky

Překladatelské a tlumočnické schopnosti Evy Volenové patří mezi ty nejprofesionálnější, které jsem měl dosud možnost poznat. Během návštěvy spisovatelky Hanny Lindberg jsme v rámci bohatého programu (rozhovory s novináři, křest knihy, diskuze se čtenáři) spolupracovali dva dny a Eva Volenová nejenže odváděla dokonalou práci na vysoce profesionální úrovni, ale navíc je lidsky velmi příjemná. Mohu ji tedy jednoznačně doporučit.
David Laňka
No Limits Art s.r.o.

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS