Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Filip Havlík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. arch. Filip Havlík — architekt a projektant se specializací na moderní bydlení, přírodní materiály a Feng Shui

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Ing. arch. Filip Havlík:
Děkuji Filipu Havlíkovi za zpracování Feng Shui projektu pro náš nový podkrovní byt. Ráda jsem využila jeho rad a postřehů. Vřele doporučuji ke spolupráci, zvláště pro jeho vstřícný a empatický přístup. Setkání bylo též zábavné. Filip má dobrý cit pro prostor a okolí, je praktický a jeho pohled na energie místa byl pro mě inspirativní.

MgA. Hanele Poislová

umělec na volné noze
Filip nás zaujal svým přístupem, byl nejvstřícnější ze všech oslovených architektů. Naše laické představy přetavil do konkrétních rad a technických řešení, varianty obsahovala i jeho závěrečná zpráva spolu s kalkulacemi. Celkově nás spolupráce s ním obohatila a dá se říct, že udělal více než se od něj očekávalo.

Petr Bartoš

budoucí stavitel
Pan Ing. arch. Filip Havlík mi dělal rozbor Feng Shui na přístavbu kanceláří ke stávajícímu skladu. Určitě bych jeho práci doporučila dál. Jednání bylo příjemné a rychlé. Dozvěděla jsem se hodně informací, díky kterým se mi bude v kanceláři určitě lépe podnikat. Už se těším až se to zrealizuje. Trpělivě mi odpovídal na miliony otázek. Určitě doporučuji!

Martina Stolená

Děkujeme Filipu Havlíkovi za jeho čas a um, prostorovou vizi a nápady. Spolupráci s ním vřele doporučujeme – co řekl, to platilo, výborné jednání. Navíc citlivý přístup a vnímavost k našim potřebám, přáním, ale i přírodě a rázu krajiny.

PhDr. Hana Peterková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS