Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Hostýnek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Hostýnek — tvůrce reklamních videí, kameraman a střihač

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Filip Hostýnek:
Velmi originální svatební video plné zajímavých a dynamických střihů. Jednotlivé záběry byly citlivě poskládány vedle sebe a tvořily nádherný celek. Ženich i nevěsta mohou jedině doporučit.

Pája Tuzová

nevěsta
Zadání od GameConu nebylo jednoduché a nebylo vlastně ani zcela jednoznačné. Ale Filip se s tím popral skvěle. Vynikající práce na místě, precizní a trpělivá postprodukce. Výsledkem je profesionální video s osobitou atmosférou, které hrdě ukazujeme, kde to jde.

Filip Drirr Appl

organizátor akce firmy GameCon
Filip má skvělou pracovní etiku a jeho práce byla z mých zkušeností vždy vykonána na vysoké úrovni. Jeho práce jak s kamerou, tak ve střižně, má svůj celkem výrazný styl, který se nám právě do projektu výborně hodil. I přes pevné a náročné deadliny byla práce odevzdána včas a připomínky byly vždy rozumně zapracovány do jednotlivých videí. Spolupracovali jsme na projektu Science slam Muni a během cca 6 měsíců ve spolupráci s dalším režisérem/kameramanem, zvukařem a grafičkou vzniklo celkem 9 kratších videí (2 reklamní spoty, 6 medailonků, 1 aftermovie).

Irina Matusevich

produkční
scienceslam.muni.cz ~ 778 769 645
Filipa jsem našel přes portál Navolnenoze.cz. Měl docela zajímavé portfolio, a proto postoupil do užšího výběru producentů. Komunikace s Filipem byla perfektní, bylo vidět, že skutečně rozumí tomu, co dělá, tak jsme jako značka Beko rozhodli natočit reklamní spot s Filipem. Danou recenzi píšu již po druhém natáčení s Filipem. Jsme moc pyšní na finální výsledek jak prvního, tak i druhého spotu. Věřím, že budeme natáčet i pokračování reklamního příběhu.

Stanislav Chernutskiy

Digital Marketing Specialist
beko.cz
Filipa, jako tvůrce našeho nového bezpečnostního videa, jsem si vybrala, protože na mě jeho portfolio zapůsobilo na první pohled. Nezklamala jsem se. Filip je profesionál a k práci přistupuje velmi pečlivě. Přijel k nám do výroby, vše si prošel a podle toho udělal podrobný scénář natáčení. Průběh natáčení a práci ve zvukovém studiu si herci z řad našich zaměstnanců moc pochvalovali. Nakonec jsme společně dopilovali detaily postprodukce a výsledek je prostě skvělý. Děkuji moc! Určitě to nebyla naše poslední spolupráce.

Pavlína Dočkalová

HR asistent BKR ČR, s.r.o.
http://www.velux.cz/bkr ~ pavlina.dockalova@velux.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS