Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Hostýnek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Hostýnek — tvůrce reklamních videí, kameraman a střihač

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Filip Hostýnek:
Velmi originální svatební video plné zajímavých a dynamických střihů. Jednotlivé záběry byly citlivě poskládány vedle sebe a tvořily nádherný celek. Ženich i nevěsta mohou jedině doporučit.

Pája Tuzová

nevěsta
Zadání od GameConu nebylo jednoduché a nebylo vlastně ani zcela jednoznačné. Ale Filip se s tím popral skvěle. Vynikající práce na místě, precizní a trpělivá postprodukce. Výsledkem je profesionální video s osobitou atmosférou, které hrdě ukazujeme, kde to jde.

Filip Drirr Appl

organizátor akce firmy GameCon
Filip má skvělou pracovní etiku a jeho práce byla z mých zkušeností vždy vykonána na vysoké úrovni. Jeho práce jak s kamerou, tak ve střižně, má svůj celkem výrazný styl, který se nám právě do projektu výborně hodil. I přes pevné a náročné deadliny byla práce odevzdána včas a připomínky byly vždy rozumně zapracovány do jednotlivých videí. Spolupracovali jsme na projektu Science slam Muni a během cca 6 měsíců ve spolupráci s dalším režisérem/kameramanem, zvukařem a grafičkou vzniklo celkem 9 kratších videí (2 reklamní spoty, 6 medailonků, 1 aftermovie).

Irina Matusevich

produkční
scienceslam.muni.cz ~ 778 769 645
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS