Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Nowak

Filip Nowak

senior vývojář desktopových, webových i mobilních aplikací

Filip Nowak
Filip Nowak - logo

Nabízím vývoj aplikací na vysoké úrovni a zpracování všech fází projektu – od analýzy a návrhu aplikace, přes programování, testování a nasazení, až po její následnou údržbu. Druhy aplikací, které vyvíjím:

 • klient/server aplikace
 • desktopové aplikace
 • webové aplikace
 • aplikace v cloudu
 • mobilní aplikace pro Android

Mám více než 20 let zkušeností s vývojem aplikací v systému Microsoft Windows. Rád se učím novým věcem a nebojím se výzev. Jsem perfekcionista, vždy odvádím prvotřídní práci a se zákazníky otevřeně komunikuji.

Ukázky realizovaných projektů:

Mediard - Editor layoutůMediard - ukázka navigačního layoutuMediard - ukázka informačního layoutu v hoteluMediard manager - aplikace pro vkládání informací a konfiguraci systémuClarisketch - galerie kreseb
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Vybrané realizované projekty

 • Mediard – Systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejných prostorách, aktuálně v desítkách hotelů v ČR i Evropě, 2006–2017.
 • TechIS Mobile – Aplikace pro Android, mobilní verze systému pro řízení a plánování podnikové údržby.
 • eKatalog – Nová verze webové e-shop aplikace pro obchodní partnery klienta, nyní úspěšně prodává zboží tisícům zákazníků, 2014–2015.
 • Aplikace pro plánování ledu – Online plánování obsazenosti a pronájmu ledové plochy na zimním stadionu, systém je v provozu a používá se denně, 2013.
 • Clarisketch – Aplikace pro Android, umožňující zkombinovat fotografii, kresbu a mluvený komentář do jedné komentované kresby, zaslat ji někomu a přehrát v prohlížeči, nyní na Google Play a počet uživatelů neustále roste, 2012. V roce 2014 nás kontaktovali lidé z Googlu, z Chrome OS týmu a nabídli nám, abychom se s Clarisketchem účastnili jejich nové iniciativy, kdy vybrali několik aplikací pro Android a oslovili jejich vývojáře, zda by aplikace portovali na Chrome OS.
 • AstralMusic – Webová aplikace pro prodej hudby, e-shop a některé jeho klony stále úspěšně prodávají, 2007–2013.

Technologie

 • C#, .NET, ASP.NET MVC, SQL
 • HTML5, CSS3, Javascript
 • JQuery, AJAX, Java
 • Android, Google Cloud Platform

Kontaktní informace

Filip Nowak
SPINCODERS s.r.o.
Stodolní 17
Ostrava
701 00
Mobil:603 255 428
Email:fipil@spincoders.com
Web:www.spincoders.com
LinkedIn:LinkedIn fipil
Účet:306564028 / 5500 (Raiffeisen)
:64618218

Doporučení z první ruky

Pan Nowak byl naším hlavním programátorem po dobu 6 let. Během naší spolupráce nám p. Nowak pomohl s návrhem řešení od fáze konceptu, přes nasazení do ostrého provozu až po technickou podporu a údržbu během provozu. To zahrnovalo TYTO ÚLOHY: sepsání obchodních požadavků řešení, sepsání požadavků na funkce řešení, návrh architektury a technického řešení na základě sepsaných požadavků, programování řešení, definice scénářů pro testování, psaní dokumentace. Při plnění těchto úkolů Filip dodával vždy vysoce kvalitní kód včetně pro mne dobře srozumitelných záznamů o vykonané práci. Při práci na našich projektech používal p. Nowak technologie ASP.NET, C#, HTML, CSS3, Javascript, SQL, .NET, MVC, JQuery, to vše na seniorské úrovni. REALIZOVANÉ PROJEKTY: Různé webové aplikace (Front-end a back-end) jak pro naší společnost tak také pro armadamusicshop.com, všdy šlo o vysoce navštěvované a zatěžované webové aplikace; platforma pro distribuci digitálního obsahu, více než 400 tisíc WAV souborů / 50 TB dat, distribuovaných do různých online MP3 obchodů; aplikace pro výměnu objednávek, výměna a synchronizace dat mezi různými API a komerčními platformami; aplikace pro streamování a encoding audia: konverze z master WAV audio souboru do různých audio formátů pro streamování včetně zabezpečení streamů, dynamické ořezávání a modifikace dat; rozšíření pro Chrome prohlížeč pro hledání obrázků na Google, což umožnilo uživatelům přiřadit obrázky k nekompletním hudebním položkám. Osobně: Pracoval jsem s p. Nowakem po dobu 6 let, byl vždy obhájcem kvality, otevřenosti a upřímnosti. Jsem vám k dispozici pro více informací. (Překlad reference z angličtiny.)
Maarten Luijt
Managing Director, Astral Music BV

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS