Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Nowak

Filip Nowak

senior vývojář desktopových, webových i mobilních aplikací

Filip Nowak
Filip Nowak - logo

Nabízím vývoj aplikací na vysoké úrovni a zpracování všech fází projektu – od analýzy a návrhu aplikace, přes programování, testování a nasazení, až po její následnou údržbu. Druhy aplikací, které vyvíjím:

 • klient/server aplikace
 • desktopové aplikace
 • webové aplikace
 • aplikace v cloudu
 • mobilní aplikace pro Android

Mám více než 20 let zkušeností s vývojem aplikací v systému Microsoft Windows. Rád se učím novým věcem a nebojím se výzev. Jsem perfekcionista, vždy odvádím prvotřídní práci a se zákazníky otevřeně komunikuji.

Ukázky realizovaných projektů:

Mediard - Editor layoutůMediard - ukázka navigačního layoutuMediard - ukázka informačního layoutu v hoteluMediard manager - aplikace pro vkládání informací a konfiguraci systémuClarisketch - galerie kreseb
Zobrazit všech 16 náhledů této galerie >

Status:

práce na projektu, kontaktujte mne pro info o dostupnosti.

Působnost:

celá ČR; osobně především Ostrava a okolí

Kategorie katalogu:

Vybrané realizované projekty

 • Mediard – Systém digitálních zobrazovacích zařízení ve veřejných prostorách, aktuálně v desítkách hotelů v ČR i Evropě, 2006–2017.
 • TechIS Mobile – Aplikace pro Android, mobilní verze systému pro řízení a plánování podnikové údržby.
 • eKatalog – Nová verze webové e-shop aplikace pro obchodní partnery klienta, nyní úspěšně prodává zboží tisícům zákazníků, 2014–2015.
 • Aplikace pro plánování ledu – Online plánování obsazenosti a pronájmu ledové plochy na zimním stadionu, systém je v provozu a používá se denně, 2013.
 • Clarisketch – Aplikace pro Android, umožňující zkombinovat fotografii, kresbu a mluvený komentář do jedné komentované kresby, zaslat ji někomu a přehrát v prohlížeči, nyní na Google Play a počet uživatelů neustále roste, 2012. V roce 2014 nás kontaktovali lidé z Googlu, z Chrome OS týmu a nabídli nám, abychom se s Clarisketchem účastnili jejich nové iniciativy, kdy vybrali několik aplikací pro Android a oslovili jejich vývojáře, zda by aplikace portovali na Chrome OS.
 • AstralMusic – Webová aplikace pro prodej hudby, e-shop a některé jeho klony stále úspěšně prodávají, 2007–2013.

Technologie

 • C#, .NET, ASP.NET MVC, SQL
 • HTML5, CSS3, Javascript
 • JQuery, AJAX, Java
 • Android, Google Cloud Platform

Kontaktní informace

Filip Nowak
SPINCODERS s.r.o.
Stodolní 17
Ostrava
701 00
Mobil:603 255 428
Email:fipil@spincoders.com
Web:www.spincoders.com
LinkedIn:LinkedIn fipil
Účet:306564028 / 5500 (Raiffeisen)
:64618218

Doporučení z první ruky

S Filipem naše společnost ELVAC SOLUTIONS spolupracuje více jak 10 let. Jako spoluautor se podílel na vývoji dvou významných produktů – InfoPanels (www.infopanels.eu) a TechIS (www.techis.eu). V našich začátcích spolupráce nám Filip pomohl vyřešit problematiku elektronického podepisování vybraných dokumentů v informačním systému vyvíjeném na klíč pro významného zákazníka z oblasti letectví. Spolupráci s Filipem jsme si vybrali pro jeho profesionální přístup, analytické schopnosti, komunikativnost a hlavně bohaté zkušenosti v oblasti vývoje desktopových, webových a mobilních aplikací. Jeho práce byla vždy předána v dohodnutém termínu a očekávané kvalitě. Zvláště pak oceňuji Filipovu schopnost přizpůsobit se našim firemním procesům a standardům, takže nebyl problém s jeho začleněním do různých vývojářských týmů. Až Filipa přestane bavit pocit „nezávislosti na volné noze“, tak ho rád uvítám v našich řadách. :-)
Roman Gryc
ředitel ELVAC SOLUTIONS s.r.o.

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS