Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Nowak > Doporučení

Doporučení z první ruky

Filip Nowak — senior vývojář desktopových, webových i mobilních aplikací

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Filip Nowak:
S Filipem naše společnost ELVAC SOLUTIONS spolupracuje více jak 10 let. Jako spoluautor se podílel na vývoji dvou významných produktů – InfoPanels (www.infopanels.eu) a TechIS (www.techis.eu). V našich začátcích spolupráce nám Filip pomohl vyřešit problematiku elektronického podepisování vybraných dokumentů v informačním systému vyvíjeném na klíč pro významného zákazníka z oblasti letectví. Spolupráci s Filipem jsme si vybrali pro jeho profesionální přístup, analytické schopnosti, komunikativnost a hlavně bohaté zkušenosti v oblasti vývoje desktopových, webových a mobilních aplikací. Jeho práce byla vždy předána v dohodnutém termínu a očekávané kvalitě. Zvláště pak oceňuji Filipovu schopnost přizpůsobit se našim firemním procesům a standardům, takže nebyl problém s jeho začleněním do různých vývojářských týmů. Až Filipa přestane bavit pocit „nezávislosti na volné noze“, tak ho rád uvítám v našich řadách. :-)

Roman Gryc

ředitel ELVAC SOLUTIONS s.r.o.
www.elvacsolutions.eu
Pan Nowak byl naším hlavním programátorem po dobu 6 let. Během naší spolupráce nám p. Nowak pomohl s návrhem řešení od fáze konceptu, přes nasazení do ostrého provozu až po technickou podporu a údržbu během provozu. To zahrnovalo TYTO ÚLOHY: sepsání obchodních požadavků řešení, sepsání požadavků na funkce řešení, návrh architektury a technického řešení na základě sepsaných požadavků, programování řešení, definice scénářů pro testování, psaní dokumentace. Při plnění těchto úkolů Filip dodával vždy vysoce kvalitní kód včetně pro mne dobře srozumitelných záznamů o vykonané práci. Při práci na našich projektech používal p. Nowak technologie ASP.NET, C#, HTML, CSS3, Javascript, SQL, .NET, MVC, JQuery, to vše na seniorské úrovni. REALIZOVANÉ PROJEKTY: Různé webové aplikace (Front-end a back-end) jak pro naší společnost tak také pro armadamusicshop.com, všdy šlo o vysoce navštěvované a zatěžované webové aplikace; platforma pro distribuci digitálního obsahu, více než 400 tisíc WAV souborů / 50 TB dat, distribuovaných do různých online MP3 obchodů; aplikace pro výměnu objednávek, výměna a synchronizace dat mezi různými API a komerčními platformami; aplikace pro streamování a encoding audia: konverze z master WAV audio souboru do různých audio formátů pro streamování včetně zabezpečení streamů, dynamické ořezávání a modifikace dat; rozšíření pro Chrome prohlížeč pro hledání obrázků na Google, což umožnilo uživatelům přiřadit obrázky k nekompletním hudebním položkám. Osobně: Pracoval jsem s p. Nowakem po dobu 6 let, byl vždy obhájcem kvality, otevřenosti a upřímnosti. Jsem vám k dispozici pro více informací. (Překlad reference z angličtiny.)

Maarten Luijt

Managing Director, Astral Music BV
https://nl.linkedin.com/in/maartenluijt ~ maartenluijt@outlook.com ~ +31641312261
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS