Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Štroch

Filip Štroch

B2B marketér a lektor digitálního marketingu

Filip Štroch
Filip Štroch - logo

Založil jsem agenturu FISTRO digital, kde děláme B2B marketing s fištrónem — pomáháme průmyslovým firmám vplout z marketingového pravěku do digitálního světa 3. tisíciletí. Neustále inovujeme a využíváme důmyslné nástroje, které zefektivňují práci v obchodě a marketingu.

Máme za sebou:

10+ let zkušeností ► 40+ úspěšných projektů ► 800+ kampaní ► 260+ odškolených markeťáků

Mé služby:

 • Digitální audit – analýza současných marketingových aktivit. Výstupem je brand manuál, díky kterému kolegové i dodavatelé přesně ví, jak komunikovat s okolním světem.
 • B2B marketing a strategie – marketingová a obchodní strategie na míru, vytvoření digitální architektury, propojení marketingu a obchodu.
 • Chatboti a Messenger marketing – práce s digitálními asistenty, které usnadní práci obchodnímu a marketingovému oddělení.
 • E-mail marketing a automatizace – od technického nastavení přes segmentaci k chytrému newsletteru.
 • Automatizace obchodu – stopování aktivit návštěvníků webu a jejich přeměna v zákazníky díky individuálním pobídkám.
 • Školení digitálního marketingu – pro interní marketingová oddělení; představení současné teorie, praktická příprava strategie na míru podniku, nastavení digitálních kanálů a zaškolení zaměstnanců.
 • Interaktivní školící systémy – např. interní web se vzdělávacím kurzem pro přihlášení nových zaměstnanců, nebo veřejný prodejní web s online kurzem včetně marketingové automatizace.
 • Virtuální showroom – online interaktivní 3D modely/videa výrobků či služeb, které suplují prezentace na eventech, konferencích či veletrzích.

Mám bohaté zkušenosti z interních marketingových oddělení v ČR i zahraničí. Vzdělávám interní marketingové týmy, přednáším na hospodářských komorách, Czechtrade, vysokých školách i konferencích. Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde aktuálně v doktorském studiu zkoumám inovativnost a podnikatelské modely firem. S touto školou také pořádám konference AUDIRO, zaměřené na automatizaci, digitalizaci a robotizaci v průmyslu. Ve stejném duchu hostuji i vlastní B2B podcast AUDIRO, kde zpovídám mé kolegy z B2B marketingu (k poslechu na SpotifyApple podcasts). Mým love projektem je Rocketbook.cz – znovupoužitelný digitální zápisník z budoucnosti.

Realizace:

Školící systém pro APLUSpráva sociálních médií, PPC kampaní a mailing pro Atlas CopcoKonference pro AudiroPPC reklamní kampaně a e-mailing pro GéčkoAutomatizace a mailing pro Lakum
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

 1. Provedeme audit – Podíváme se na aktuální stav fungování vašeho marketingu. Zkontrolujeme, jak a zda vůbec plní stanovené cíle, a vše zhodnotíme.
 2. Navrhneme změny – Na základě auditu vytvoříme strategii, stanovíme SMART cíle a následné dílčí úkoly. Každému úkolu přiřadíme časový harmonogram, termín a zodpovědnost.
 3. Implementujeme a zaškolíme – Společně vytvoříme taktiku marketingu a začleníme ji do vašich interních procesů. Nastavíme nástroje pro plnění cílů a naučíme vás je používat tak, abyste všechno zvládli sami.

Získané certifikace:

 • Messenger marketing expert (manychat)
 • Inbound marketing (Hubspot)
 • Marketing automation (ActiveCampaign)

Kontaktní informace

Filip Štroch
FISTRO digital s.r.o.
Janáčkova 1024/18
Ostrava
716 00
Mobil:737 289 810
Email:sales@fistro.cz
Web:fistro.cz
Facebook:Facebook filip.stroch
LinkedIn:LinkedIn filipstroch
Twitter:Twitter FilipStroch
:06228330

Doporučení z první ruky

Naši spolupráci jsme navázali na podzim 2017, kdy jsme hledali spolehlivého parťáka pro digitální marketing. Úspěšně jsme rozjeli naši firemní facebookovou stránku. Nejvíce mě bavil do té doby pro nás nevyzkoušený messengerový chatbot pro marketingovou automatizaci. Aplikovali jsme ho na soutěž k výročí firmy. Byla to velká zábava a pro nás další zajímavý kanál, kterým můžeme obohatit marketingovou komunikaci pro B2B.
Gabriela Vránková
Atlas Copco

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS