Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Filip Štroch

Filip Štroch

B2B marketér a lektor digitálního marketingu

Filip Štroch
Filip Štroch - logo

Založil jsem agenturu FISTRO digital, kde děláme B2B marketing s fištrónem — pomáháme průmyslovým firmám vplout z marketingového pravěku do digitálního světa 3. tisíciletí. Neustále inovujeme a využíváme důmyslné nástroje, které zefektivňují práci v obchodě a marketingu.

Máme za sebou:

10+ let zkušeností ► 40+ úspěšných projektů ► 800+ kampaní ► 260+ odškolených markeťáků

Mé služby:

 • Digitální audit – analýza současných marketingových aktivit. Výstupem je brand manuál, díky kterému kolegové i dodavatelé přesně ví, jak komunikovat s okolním světem.
 • B2B marketing a strategie – marketingová a obchodní strategie na míru, vytvoření digitální architektury, propojení marketingu a obchodu.
 • Chatboti a Messenger marketing – práce s digitálními asistenty, které usnadní práci obchodnímu a marketingovému oddělení.
 • E-mail marketing a automatizace – od technického nastavení přes segmentaci k chytrému newsletteru.
 • Automatizace obchodu – stopování aktivit návštěvníků webu a jejich přeměna v zákazníky díky individuálním pobídkám.
 • Školení digitálního marketingu – pro interní marketingová oddělení; představení současné teorie, praktická příprava strategie na míru podniku, nastavení digitálních kanálů a zaškolení zaměstnanců.
 • Interaktivní školicí systémy – např. interní web se vzdělávacím kurzem pro přihlášení nových zaměstnanců, nebo veřejný prodejní web s online kurzem včetně marketingové automatizace.
 • Virtuální showroom – online interaktivní 3D modely/videa výrobků či služeb, které suplují prezentace na eventech, konferencích či veletrzích.

Mám bohaté zkušenosti z interních marketingových oddělení v ČR i zahraničí. Vzdělávám interní marketingové týmy, přednáším na hospodářských komorách, Czechtrade, vysokých školách i konferencích. Vystudoval jsem podnikovou ekonomiku na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, kde aktuálně v doktorském studiu zkoumám inovativnost a podnikatelské modely firem. S touto školou také pořádám konference AUDIRO, zaměřené na automatizaci, digitalizaci a robotizaci v průmyslu. Ve stejném duchu hostuji i vlastní B2B podcast AUDIRO, kde zpovídám mé kolegy z B2B marketingu (k poslechu na SpotifyApple podcasts). Mým love projektem je Rocketbook.cz – znovupoužitelný digitální zápisník z budoucnosti.

Realizace:

Školící systém pro APLUSpráva sociálních médií, PPC kampaní a mailing pro Atlas CopcoKonference pro AudiroPPC reklamní kampaně a e-mailing pro GéčkoAutomatizace a mailing pro Lakum
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Jak probíhá spolupráce?

 1. Provedeme audit – Podíváme se na aktuální stav fungování vašeho marketingu. Zkontrolujeme, jak a zda vůbec plní stanovené cíle, a vše zhodnotíme.
 2. Navrhneme změny – Na základě auditu vytvoříme strategii, stanovíme SMART cíle a následné dílčí úkoly. Každému úkolu přiřadíme časový harmonogram, termín a zodpovědnost.
 3. Implementujeme a zaškolíme – Společně vytvoříme taktiku marketingu a začleníme ji do vašich interních procesů. Nastavíme nástroje pro plnění cílů a naučíme vás je používat tak, abyste všechno zvládli sami.

Získané certifikace:

 • Messenger marketing expert (manychat)
 • Inbound marketing (Hubspot)
 • Marketing automation (ActiveCampaign)

Kontaktní informace

Filip Štroch
FISTRO digital s.r.o.
Janáčkova 1024/18
Ostrava
716 00
Mobil:737 289 810
Email:sales@fistro.cz
Web:fistro.cz
Facebook:Facebook filip.stroch
LinkedIn:LinkedIn filipstroch
Twitter:Twitter FilipStroch
:06228330

Doporučení z první ruky

S týmem FISTRA a jejich prací jsme skutečně spokojeni. Zvláště oceňujeme jejich pohotové a kreativní nápady. Nejenže se dokáží poprat i se složitým zadáním či výzvou, ale rovněž přemýšlí v širších souvislostech, což posouvá náš marketing na vyšší úroveň.
Ivo Chowaniok
Aplu

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS