Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Birnbaum

František Birnbaum

fotograf, lektor portrétní fotografie a postprodukce

František Birnbaum
František Birnbaum - logo

Jsem fotograf se specializací na portréty a ve své tvorbě pracuji převážně s přirozeným světlem. Právě díky němu vznikají snímky, ze kterých je cítit nenucenost a neopakovatelnost okamžiku.

  • Portrétní fotografie – portréty k vlastní propagaci nebo pro radost.
  • Business portrét – fotografie korespondující s vaší prací, na míru záměru a potřebám; firemní focení zaměstnanců.
  • Reklamní foto a video – lifestyle, móda, produkty atd., foto či video obsah pro sociální sítě společností i jednotlivců.
  • Svatební fotografie – dokumentace průběhu svatebního dne, zachycení nálady i jemných detailů tak, že na vás atmosféra události zapůsobí při každém prohlížení fotoalba.
  • Kurzy – jak vyfotit portréty v přirozeném světle a jejich následná postprodukce v Adobe Photoshopu nebo Lightroomu.

Rád pracuji venku, třeba v pražských uličkách, k dispozici mám však také ateliér. Místo pro fotografování vždy vybíráme spolu s klientem a k ruce mám šikovnou vizážistku a vlasovou designérku. Fotografování samotné probíhá v uvolněné, pohodové atmosféře. Jako certifikovaný kouč se zájmem o psychologii vám dokáži pomoci odhodit stud a chvilky před objektivem si užít.

Se snímky dále pracuji v rámci postprodukce – úpravy provádím v profesionálním software Adobe. Finální fotografie v plném rozlišení a kvalitě pak putují ke klientům. Mezi ty dlouhodobé patří například obchodní dům Atrium Flora, Palác Pardubice, či agentura Zlaté Oko, dále IT firma manica, nebo cdn77. Aktuální projekty zveřejňuji také na FacebookuInstagramu.

Fotografuji přes 15 let. Začínal jsem jako krajinář, časem jsem se ale díky bravurně zvládnuté technice dostal k portrétům, kterým se aktuálně věnuji nejvíce.

Ukázky práce:

Business portrétBusiness portrétBusiness portrétBusiness portrétBusiness portrét
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

František Birnbaum
Nedbalova 437/11
Praha 4
149 00
Mobil:775 013 463
Email:frantisek.birnbaum@gmail.com
Web:www.frantisekbirnbaum.com
Facebook:Facebook frantisekbirnbaum
LinkedIn:LinkedIn frantisekbirnbaum
:70742570

Doporučení z první ruky

Jsem moc vděčná, že mohu jako vizážistka s Františkem spolupracovat. Je to velký profesionál, vždy s úsměvem na tváři. Svou práci ohromně miluje a je to znát. Moc také oceňuji, jak má vždy vše naplánované a zorganizované. Líbí se mi také upřímnost a přímost v jednání. U focení je vždy skvělá atmosféra a ví, jak má výsledná fotka vypadat. Modelce umí poradit jaká póza bude nejvhodnější a skvěle pracuje s přirozeným světlem. Moc doporučuji.
Jana Štrbíková
vizážistka

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS