Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > František Birnbaum

František Birnbaum

fotograf, lektor portrétní fotografie a postprodukce

František Birnbaum
František Birnbaum - logo

Jsem fotograf se specializací na portréty a ve své tvorbě pracuji převážně s přirozeným světlem. Právě díky němu vznikají snímky, ze kterých je cítit nenucenost a neopakovatelnost okamžiku.

  • Portrétní fotografie – portréty k vlastní propagaci nebo pro radost.
  • Business portrét – fotografie korespondující s vaší prací, na míru záměru a potřebám; firemní focení zaměstnanců.
  • Reklamní foto a video – lifestyle, móda, produkty atd., foto či video obsah pro sociální sítě společností i jednotlivců.
  • Svatební fotografie – dokumentace průběhu svatebního dne, zachycení nálady i jemných detailů tak, že na vás atmosféra události zapůsobí při každém prohlížení fotoalba.
  • Kurzy – jak vyfotit portréty v přirozeném světle a jejich následná postprodukce v Adobe Photoshopu nebo Lightroomu.

Rád pracuji venku, třeba v pražských uličkách, k dispozici mám však také ateliér. Místo pro fotografování vždy vybíráme spolu s klientem a k ruce mám šikovnou vizážistku a vlasovou designérku. Fotografování samotné probíhá v uvolněné, pohodové atmosféře. Jako certifikovaný kouč se zájmem o psychologii vám dokáži pomoci odhodit stud a chvilky před objektivem si užít.

Se snímky dále pracuji v rámci postprodukce – úpravy provádím v profesionálním software Adobe. Finální fotografie v plném rozlišení a kvalitě pak putují ke klientům. Mezi ty dlouhodobé patří například obchodní dům Atrium Flora, Palác Pardubice, či agentura Zlaté Oko, dále IT firma manica, nebo cdn77. Aktuální projekty zveřejňuji také na FacebookuInstagramu.

Fotografuji přes 15 let. Začínal jsem jako krajinář, časem jsem se ale díky bravurně zvládnuté technice dostal k portrétům, kterým se aktuálně věnuji nejvíce.

Ukázky práce:

Business portrétBusiness portrétBusiness portrétBusiness portrétBusiness portrét
Zobrazit všech 18 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

František Birnbaum
Nedbalova 437/11
Praha 4
149 00
Mobil:775 013 463
Email:frantisek.birnbaum@gmail.com
Web:www.frantisekbirnbaum.com
Facebook:Facebook frantisekbirnbaum
LinkedIn:LinkedIn frantisekbirnbaum
:70742570

Doporučení z první ruky

Františka jsem poptávala kvůli již pozitivní zkušenosti, kdy fotil v Manice firemní portréty, které vypadaly vážně moc pěkně a byly velmi rychle dodány. To byl i jeden z důvodů, proč jsme z asi 4 oslovených fotografů vybrali nakonec jeho. A dobře jsme udělali. Františkův přístup byl profesionální. Místa si před focením obešel a taky trochu nasál firemní kulturu. Navíc umí dobře komunikovat s lidmi, a proto portréty nepůsobí uměle, ale lidé jsou na nich naprosto přirození. A to věřím, že zařídit to, aby systémový administrátor vypadal na fotce přirozeně a uvolněně, není vůbec jednoduché. Kdybych znovu organizovala firemní focení, tak Františka určitě zase poptám kvůli jeho osobnímu přístupu, profesionalitě, pozitivní atmosféře při focení, která je pak z fotek cítit, trpělivosti a velmi rychlé dodací době.
Zuzka Šrýtrová

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS